Şimdi Ara

Astra j kasa indirim bekleyenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
1.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum kasa değişecek ve J kasanın en az 15 bin tl civarı indirim alması lazım satması için.
    Bu konuda duyum alan var mı?

15 bin indirim gelmez diye düşünenler H kasa classic olunca 40 bin den 29 a düştüğünü hatırlayabilirler belki.

• Evet, k kasa gelince j kasaları corsalardan 7 8bin daha uyguna 35binden başlayan fiyatlarla vereceklermiş.
  • hayaller hayaller hoppiiiii
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Evet, k kasa gelince j kasaları corsalardan 7 8bin daha uyguna 35binden başlayan fiyatlarla vereceklermiş.

Çöp donanımları 45 e verirler. Cosmolarda 15 bin indirim olur. Hiç boşa dalga geçmeye gerek yok K kasa gelince görürsün indirimleri.
  • f kasadan g kasaya geçtiğinde ben oradaydım,
    g kasadan h kasaya geçtiğinde de ben oradaydım,
    h kasadan j kasaya geçtiğinde yine ben oradaydım,
    yani olaylara bizzat şahit oldum
    bu şahit olduğum olayalardan çıkardıklarım sonucunda, bundan sonrası için olacaklara yönelik tahminim şudur.
    j kasa classic adıyla bence 2 motor seçeneğiyle (biri benzinli diğeri dizel) ve iki donanım paketiyle (birisi 3 aşağı 5 yukarı bugün kü editiona muadil, diğeri de sporta muadil)
    astra k nın 55-60 bandında baz versiyonu ile piyasaya gireceğini kabul ederek yazacak olursam
    baz olacak astra j classic c segmentinin en ucuz aracı olur 45-50 bandında bir fiyat beklerim açıkçası
    bir üst donanım paketli j classic ise 55-60 bandında olur ve insanlar şu ikilemde bırakılır, forumda da her gün bir başka konusu açılır.
    baz k kasamı almalı yoksa donanımlı j kasamı?

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

f kasadan g kasaya geçtiğinde ben oradaydım,
    bu şahit olduğum olayalardan çıkardıklarım sonucunda, bundan sonrası için olacaklara yönelik tahminim şudur.
    j kasa classic adıyla bence 2 motor seçeneğiyle (biri benzinli diğeri dizel) ve iki donanım paketiyle (birisi 3 aşağı 5 yukarı bugün kü editiona muadil, diğeri de sporta muadil)
    astra k nın 55-60 bandında baz versiyonu ile piyasaya gireceğini kabul ederek yazacak olursam
    baz olacak astra j classic c segmentinin en ucuz aracı olur 45-50 bandında bir fiyat beklerim açıkçası
    bir üst donanım paketli j classic ise 55-60 bandında olur ve insanlar şu ikilemde bırakılır, forumda da her gün bir başka konusu açılır.

Astra cosmo j kasa 15 bin indirim dediğim tam olarak buydu işte :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Böyle birşey mümkün değil.zaten cosmo da indirim almak hayal.şu an zaten liste fiyatından 4-5 bin düşülüyor.eğer astra j , Classic olarak gelirse essentia ve Active olarak 2 pakete ayrılır.muhtemelen yeni direk enjeksiyon benzinli motorlar gelir dizeli bile getirmezler.donanım olarak essentia donanımı editiona neredeyse denk,Active ise enjoy Active donanıma denk gelir.bende standart Astra h var arkadaşımda Classic 3 Astra h.yalıtım farkı var,sis farından tut yol bilgisayarına kadar Hiçbirşey yok araçta.

• bir ara Volvo V40'a da böyle efsaneler söylenmişti ama adamlar 500tl inmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

f kasadan g kasaya geçtiğinde ben oradaydım,

Adam tamda olacakları yazmış.

Birde ben şunu dile getirmek istiyorum, Astra nın makyaj görmüş hali daha olgun kozmetik ve görsel acidan daha doyurucu daha güzel oluyor.

J kasa ilk ciktiginda cok guzeldi ama makyajli hali daha da guzel oldu, ayni sekilde H kasada öyle.

K kasa çıktiginda kendi hesabima makyaj görmeden almayi dusunmezdim

• Ben de 2011 model astra h alirken 2010yili sonlarinda, o zaman corsa dizeller ile astra benzinliler neredeyse ayni fiyattaydi. Yine oyle olur diye dusunuyorum.

Astra k ile astra j baslangic fiyatlari arasinda yaklasik 6bin tl fiyat olur.

Astra k bos versiyonu ile astra j klasik dolu versiyon fiyati neredeyse ayni olur.

Astra j klasik eger sport olarak satilirsa yani cok da bos olmayan versiyonu olursa yine h kasa gibi satislar cosar.

Ne zaman baslayacak bu klasik olaylari bilenler varsa yurtdisi forumlardan fln yazsin da ogrenelim merak ettim:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ornek olarak astra h kasa classic essentia konfor paketi baya baya dolu bir arabadir donemine gore. Astra j classic de oyle dolu olan sport var bana gore, mutlaka sportu koymalilar listeye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufak ama önemli bir ayrıntı.
    Classic olarak çıkan modeller, o kasanın güncel olarak üretildiği modellerine göre yalıtım ve ince işçilik - malzeme konusunda daha eksikler. Kendi Classic 3 aracımdan inip, arkadaşımın 3 yaş daha eski ve daha yüksek km Astra H aracını sürdüğümde aradaki yalıtım, tokluk hissi farkı çok şaşırtmıştı.
  • Klasikten önce indirim gelmeli bence. Astra J benim sevdiğim, almayı istediğim bir araç ama 2-3 ay sonra kasa değiştirecek şimdi gidip alsam, 3-4 ay sonra yeni astra ve astra classic gelse benim edeceğim zarar ne olacak. K kasa kaç paradan gelecek? Diğer markaların fiyatları ortada, gidip Golf ile aynı paraya satsalar bile 70 bin lira olur(1.4t 140hp manuel) cosmo ki öyle bir durumda kaç kişi aynı fiyatla Golf yerine Astra alır bilmiyorum. şu anki fiyatlarla J kasa almak hiç mantıklı değil.

Kasa değiştirecek araçta indirim olması lazım. Var mı yok? 1.4T Cosmo soruyorum 65k diyorlar, 1.4tsi 125hp Highline Golf Soruyorum 70k civarına almak mümkün Bunlar liste değil, bayi fiyatları. 308, i30 gibi modellerde fiyatlar daha ucuz. Astra'da minimum 3-4 bin indirim yapılması lazım ki millet korkmadan alabilsin.

Şu an C segmentinde Peugeot 308, Hyundai i30, Kia Ceed en mantıklı arabalar bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenGiDeR -- 1 Temmuz 2015; 15:20:06 >
  • bu arada konudan ayrı olarak opel bugün fiyat listesini güncelledi. astra j edition benzinli takip ediyordum. 600 tl zam yapmışlar.
  • Geçen hafta bayiinin bana dediği: j kasa klasik olarak satilmayacak. K kasanin j ye nispeten 6 7 bin yüksek fiyatla geleceği.

• narec kullanıcısına yanıt
    K kasa nasıl 6-7 bin lira yüksek fiyatla gelecekmiş Allah aşkına birisi şaka desin. Mevcut J kasa fiyatlarının üstüne 6-7 bin eklerseniz sınıfındaki en pahalı araba oluyor Astra. Kazık olan Golf'ten bile pahalı oluyor.

Dizel manuel astra cosmo =80100 lira, 86-87'ye mi satacaklar? Kazık olan Golf'ün 85700 lira liste fiyatı üzerinden %3 indirimi(bayi indirimi değil direk Doğuş'un indirimi) var 83000 lira yani aslında liste fiyatı(bayi indirimsiz). Golf'ten 3-4 bin pahalıya mı satacaklarmış Astra'yı?

Almanya'da K kasanın fiyatları J kasa ile aynıken bizde nasıl ve neden 6-7 bin pahalıya gelecekmiş?

Opel, bayinin size dediği gibi J kasayı klasik olarak getirmesin, K kasayı'da 6-7 bin zamlı getirsin satışlarda Mazda ve Alfa Romeo ile kapışır.
  • Geçenlerde yine forumdan bir arkadaşa kızmıştım ben de. "Yeni aracın 5-6 bin TL fazla geleceğini hesaplarsak" diye bir cümle kullanmıştı. Ne alaka! Almanya da fiyat neredeyse aynı. Hadi bilemedin bin lira pahalı geldin de 5-6 nedir? Eğer bu araç J nin üzerine 5-6 bin eklenip gelecekse samimi olarak söylüyorum alana yazıklar olsun.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • astra k nın fiyatı artmasımı normal sizce yoksa j kasanın daha ucuza satılmasımı?
    burası türkiye önce bi kendinizi sorgulayın
  • Corsa satislari dip yapsin istiyorlarsa gelir o 15 binlik indrim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

Geçenlerde yine forumdan bir arkadaşa kızmıştım ben de. "Yeni aracın 5-6 bin TL fazla geleceğini hesaplarsak" diye bir cümle kullanmıştı. Ne alaka! Almanya da fiyat neredeyse aynı. Hadi bilemedin bin lira pahalı geldin de 5-6 nedir? Eğer bu araç J nin üzerine 5-6 bin eklenip gelecekse samimi olarak söylüyorum alana yazıklar olsun.

VW bile yeni kasa gelince eskiye indirim yapıyorsa Opel hayli hayli yapar. Zaten J kasa gelince H kasa en ucuz C sınıf araçlardan biri olmuştu o kalitesine rağmen.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.