Şimdi Ara

Xbox One satılık elden satışta fiyat 900 TL olmuştur.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Elimde 4 ay önce teknosadan almış bulunduğum Xbox One Battielfield Hardline bundele paketi var.Ayrıca cihazın içerisinde online olarak satın aldığım Forza Horizon 2 Ultimate var.Cihazım tertemiz hiç bi sıkıntısı sorunu ciziği yoktur kutu içeriği belgeleri tam.
    İlan değişmiştir arkadaslar. Cihaz satılıktır. Elden satışta fiyat 900 TL olmuştur.
    Sadece ankara içinedir ilandır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viktor1574 -- 13 Ekim 2015; 9:28:52 >

• Kamera var mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok

• Ps4 ile takaslamak istiyoruz ama takas yapmıyorsunuz anlamadım ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün gelen bir özel mesaj.
    Arkadaşınla takas yapmıyorum.Çünkü arkadaşın ne olduğunu bilmeden hakaret içeren bir mesaj attı özelden.Bunuda zaten sana söylemiştim.
    Neden tekrar mesaj yazma gereği gördün anlıyamadım.
     Xbox One satılık elden satışta fiyat 900 TL olmuştur.
  • Yanlışlıkla 2 kişiyi engellediğiniz için olabilir , hem whatsapp hem telefondan amaciniz nedir anlayamadik , bu forumda başka bibarkadas daha var oda sizin gibi, takas yapalım diyor yapmıyor. Değişik şeyler oluyor forum da :)

Neler oluyor :)
  • Kime guvenicemizi sasirdik

• quote:

Orijinalden alıntı: rude.

Yanlışlıkla 2 kişiyi engellediğiniz için olabilir , hem whatsapp hem telefondan amaciniz nedir anlayamadik , bu forumda başka bibarkadas daha var oda sizin gibi, takas yapalım diyor yapmıyor. Değişik şeyler oluyor forum da :)

Sadece ikinizi değil gene arkadaşına söyledim.Kazanın şokuyla herkes telefon etmeye başladı bende tüm kullanıcıları bloke ettim.Arkadaşın küfür ettiği için ikinizin blokesini kaldırmadım.Diğer şahsın neden takas yaptığını bilemiycem.
    Küfüre de geçerli bir sebep aramayın.
    Malın sahibi bile siz değilken neden arkadaşınız konuyu anlayıp kapatmışken sizinle hala neden konuştuğumuzu bile bilmiyorum.Varsa bir sorun arkadaşınız yazsın.
    Watsapp dan tanımadığım biri takas yapmak istiyormusunuz cihazı diye mesaj attı.O şahsın telefon numaramıda nasıl bulduğu meçhul.
    Sizin bir yanlış anlamadan kaynaklı ikinci bir şahısmış gibi cihaz takası için attığınız mesajda sıvası.
    Bakın ben konuyu büyütmek istemiyorum ama siz değişik bir çaba içerisindesiniz.Lütfen artık bu çabanızdan vazgeçin.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydnyldrm

Kime guvenicemizi sasirdik

Napıyım dostum kardeşimin fotoğrafını çekip foruma mı koyum.
    İş göremezlik belgesini mi ekliyim.
    Olayı bilmeden neyin telaşıyla mesaj atıyorsunuz?
    Ben bu forumda 3 tane cihaz sattım.2 sinden alacağım bile varken neyse önemli değil diyerek konuyu kapattım.
    off off allah aynı durumu başınıza vermesin bu yüzden de günah beddua almayın olayı bilmeden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viktor1574

quote:

Yanlışlıkla 2 kişiyi engellediğiniz için olabilir , hem whatsapp hem telefondan amaciniz nedir anlayamadik , bu forumda başka bibarkadas daha var oda sizin gibi, takas yapalım diyor yapmıyor. Değişik şeyler oluyor forum da :)

Sadece ikinizi değil gene arkadaşına söyledim.Kazanın şokuyla herkes telefon etmeye başladı bende tüm kullanıcıları bloke ettim.Arkadaşın küfür ettiği için ikinizin blokesini kaldırmadım.Diğer şahsın neden takas yaptığını bilemiycem.
    Malın sahibi bile siz değilken neden arkadaşınız konuyu anlayıp kapatmışken sizinle hala neden konuştuğumuzu bile bilmiyorum.Varsa bir sorun arkadaşınız yazsın.
    Watsapp dan tanımadığım biri takas yapmak istiyormusunuz cihazı diye mesaj attı.O şahsın telefon numaramıda nasıl bulduğu meçhul.
    Sizin bir yanlış anlamadan kaynaklı ikinci bir şahısmış gibi cihaz takası için attığınız mesajda sıvası.
    Bakın ben konuyu büyütmek istemiyorum ama siz değişik bir çaba içerisindesiniz.Lütfen artık bu çabanızdan vazgeçin.

Kardeşim seninle alıp veremediğimiz birşey yok, seni tanımam etmem ister takas edersin ister etmezsin , blokeden sonra forumdan mesajlara bakıp cevap vermemek ve biz birşey yazınca da sorunlu biz oluyoruz pes yanı ..

Diyeceğin iki kelimeydi , sorun var mesaj atmayin ben size dönüş yaparım bitti.

Problem yok keyfinize bakın ;)

• quote:

quote:

quote:

Kardeşim seninle alıp veremediğimiz birşey yok, seni tanımam etmem ister takas edersin ister etmezsin , blokeden sonra forumdan mesajlara bakıp cevap vermemek ve biz birşey yazınca da sorunlu biz oluyoruz pes yanı ..

Gene arkadaşına yazdım foruma girip mesajlara bakmadım.Telefonda son girilen web sayfası açık kalıyor.Bilmiyorum belki o anda birşey lazım oldu netti açtım.Sizin mesajda okunmuş gibi gözüktü.Yani kasıtlı birşey yok. Çocuğun bir parmağı kopmuş 2 parmağın tendomu kopmuş acıdan kafasını duvarlara vuruyor ve bu kişi kardeşim.Sence sen ve arkadaşın mı geldi aklıma?
    Sana kaç kere yazdım ve gene yazıyorum.
    Bunların hepsini arkadaşınla konuştuk.Varsa bir sorunu hala merak ettiği şeyler.Onla görüşelim.
    Bir sorun yoksa lütfen 3 şahıs olarak sen karışma tamam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gene arkadaşına yazdım foruma girip mesajlara bakmadım.Telefonda son girilen web sayfası açık kalıyor.Bilmiyorum belki o anda birşey lazım oldu netti açtım.Sizin mesajda okunmuş gibi gözüktü.Yani kasıtlı birşey yok. Çocuğun bir parmağı kopmuş 2 parmağın tendomu kopmuş acıdan kafasını duvarlara vuruyor ve bu kişi kardeşim.Sence sen ve arkadaşın mı geldi aklıma?
    Sana kaç kere yazdım ve gene yazıyorum.
    Bunların hepsini arkadaşınla konuştuk.Varsa bir sorunu hala merak ettiği şeyler.Onla görüşelim.
    Bir sorun yoksa lütfen 3 şahıs olarak sen karışma tamam.

Takaslayacak kişi benim arkadaş degil her neyse bosverin

• quote:

Orijinalden alıntı: zingfth

quote:

Orijinalden alıntı: persia06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: persia06

quote:

Balıkesir susurluk çıkışında 117 km civarı giderken hafif bir virajı döndüm ve önündeki oktavia frene bastı, bende bastım hız 102 ye felan düştü anladım sote deki Polis aracını gördüm. Bu olay dün oldu. İlerde herhangi bi çevirme de yoktu. O arac radar mıydı, sizce 30 gün sonra eve ceza gelir mi,birde önümdeki araba beni engellemiş olabilir mi. Nasıl cekecek plakayı?

Hızım 140 idi.Radar aracıyla karşı karşıya geldim jandarmanın.Direk hızı 90a çektim.Henüz ceza felan gelmedi .Eğer gördüğü an çektiyse gelmesi lazımdı :d

evet dostum.Asıl sorum buydu.Olay geceli kaç gün oldu :)

18 gün oldu :D

Benimde bugun 1 hafta doldu.Bu perşembe de arac muayene randevu aldım.Orda çıkarsa karşıma hepten battıkk :)

Rahat olun

• quote:

Elimde 4 ay önce teknosadan almış bulunduğum Xbox One Battielfield Hardline bundele paketi var.Ayrıca cihazın içerisinde online olarak satın aldığım Forza Horizon 2 Ultimate var.Cihazım tertemiz hiç bi sıkıntısı sorunu ciziği yoktur kutu içeriği belgeleri tam.
    İlan değişmiştir arkadaslar. Cihaz satılıktır. 950 tl

Sadece ankara içinedir ilandır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

ist da tanığınız varsa gönderin getirsin nakit alalım bakrıköy oscar
  • Malesef tanıdığım yok İstanbul'da

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.