Şimdi Ara

Hangi amiral telefon alınmalı (anket) ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Hangi amiral telefon alınmalı (anket) ?

(En Son Oy Tarihi: 23.7.2015)
Giriş
  • Herkese hayırlı günler. Bu anketi açmadaki amacım hem benim gibi yeni telefon almakta güçlük çekenlere yardımcı olacak hem de kafamızdaki bazı soru işaretleri giderecek diye düşündüm. Bu konuyla ilgili çok başlık açılıyor, bu başlıkta güncel tüm amiral telefonları değerlendirip fikirlerimizi sunalım.. Fanboyluğu bırakalım nesnel değerlendirmeler yapalım. Lütfen ankete katılalım, cevap yazacaksak da nedenleriyle birlikte yazalım. Herkese şimdiden teşekkürler..

• Benim oyum Sony z3.. Gerek pil süresi, gerek sağlamlılığı, gerek sonynin güncelleme desteği, sade bir arayüz iyi bir kamera ve diğer telefonlara göre iyi bir fiyatı olmasından dolayı ben Z3 diyorum
  • M9 diyorum.Tasarımı bence harika, hızı mütiş, yazılım stabilitesi çok çok iyi, ön kamerası çok başarılı, ses kalitesi hem hoparlör hem kulaklık 1 numara
  • S6 edge tercih ederdim. Tabi şuanki bütçeme göre alacak olsaydım note4 alırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • z3 biraz düşük kalmış sanki yakında bir z4 eklenmeli
  • S6-S6 edge tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z3'e oy veren tek kişiyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • z3 e bend e oy verdim :) Bu arada z4 diyen arkadaş z3 plus orda zaten :))
  • Ben açıkçası g4 ile Z3 arasında kaldım. Tamam note 4 de güzel telefon ama şekline ısınamadım, ayrıca touchwiz olayı var, kasmasından korkuyorum.. G4te ise en çok kafama takılan şey batarya.. bunları düşündüğümde en mantıklısı z3 gibime geliyo..
  • Lenovo Vibe Z2 Pro veya Lenovo Vibe Shot (amiral değil gerçi) ikisininde tasarımından dolayı seçerdim. Onun haricinde Z3 kesinlikle, pil ömrü için.
  • Konu günceldir arkadaşlar, fikirlerinizi esirgemeyin :)

• Lumia 930 neden yok

Gerek kamerası gerek işletim sistemi rahatlığı gerekse sağlamlığından ve güçlü özelliklerinden dolayı tercihim lumia 930

• wp işletim sistemi henüz beklenen düzeyde değil kardeşim o yüzden buraya almadım :) G4 pil süresi hakkında bilgisi olan var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: justasecond

wp işletim sistemi henüz beklenen düzeyde değil kardeşim o yüzden buraya almadım :) G4 pil süresi hakkında bilgisi olan var mı acaba ?

10 11 saat zorlarsan ki ben baya zorladim 14 saat civari batarya suresi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S6 - Note 4 - G4 arasında kaldım

• fiyat performans olarak kesinlikle Z3. Ama şöyle bi 2400 çıkarım denilirse iphone 6 olur. Samsung S6 ise 3. seçenek olarak görünüyor.
  • quote:

wp işletim sistemi henüz beklenen düzeyde değil kardeşim o yüzden buraya almadım :) G4 pil süresi hakkında bilgisi olan var mı acaba ?

Yanılıyorsun kullanmadan bilmezsin oldukça başarilı bir işletim sistemi

• S6 - g4 - m9 bu 3 telefon da pişman etmez..istediğinizi seçebilirsiniz ama hangisinin daha fazla artısı var diye sorarsanız o zaman s6 derim

• quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

S6 - g4 - m9 bu 3 telefon da pişman etmez..istediğinizi seçebilirsiniz ama hangisinin daha fazla artısı var diye sorarsanız o zaman s6 derim

S6 yı eşime aldım, şarj konusunda sıkıntı var bi de baya ısınıyor açıkçası pişman oldum.. Kamera konusunda gerçekten çok başarılı ama diğer yönlerden tatmin etmedi beni..

• quote:

Orijinalden alıntı: Rascoal

quote:

Yanılıyorsun kullanmadan bilmezsin oldukça başarilı bir işletim sistemi

Benim şahsi fikrim şu an için bir Android ya da bir ios değil wp..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.