Şimdi Ara

peugeot 3008 neden tutulmuyor 41 bin civarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet bayadır gözüme çarpıyor arkadaslar 41bin civarı tüp takılmıs halde sahibinden de takip ediyorum ..şikayetçi olan kullanan tavsiye eden var mı neden böyle heybetli bi araba tutulmaz ucuz olur beyazı özellikle cok güzel duruyor içi de geniş dizel 10 bin fazla onu söyliyim tülü de aynı ayarda yakar vti die geciyor

• tipi kötü net. bizim ülkemizde bu tarz araclar sevilmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aracın elle tutulur temizlikte en boş versiyonlarını 50 bin küsürden aşağı bulamazsınız,bulduklarınız da mutlaka bir sıkıntı vardır onun dışında son zamanlarda 2008 ve 3008 araçları trafikte karşılaşılması şaşırtmayan araçlar oldu benim için,İstanbul için konuşuyorum günde 3 kere önüme çıktığı oluyor bu modellerin yani bir VAG grubu olmasa da satılıyorlarda.Ayrıca bizde bir adet 2008 i ailemize kattık çok da uzun bir zaman olmadı henüz ama bu da bir algıda seçicilik yarattı bende, bu konuda ve gözlemim de bunlar şimdilik..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Bu aracın elle tutulur temizlikte en boş versiyonlarını 50 bin küsürden aşağı bulamazsınız,bulduklarınız da mutlaka bir sıkıntı vardır onun dışında son zamanlarda 2008 ve 3008 araçları trafikte karşılaşılması şaşırtmayan araçlar oldu benim için,İstanbul için konuşuyorum günde 3 kere önüme çıktığı oluyor bu modellerin yani bir VAG grubu olmasa da satılıyorlarda.Ayrıca bizde bir adet 2008 i ailemize kattık çok da uzun bir zaman olmadı henüz ama bu da bir algıda seçicilik yarattı bende, bu konuda ve gözlemim de bunlar şimdilik..

tüplü modellerin sıkıtııszları 44 civarı uygun yani
  • cagdeg kullanıcısına yanıt
    Piyasasına bakarsanız uygun diyebiliriz ama bu uygunluk muhtemelen düz vites ve benzinli ve boş paket olmasından geliyordur diye düşünüyorum,tabii kaza bela yaşamamış bir araç olduğunu da var sayıyorum biliyorsunuz kazalı araçlarda piyasa fiyatının altına satılırlar..

• fazla bi paket secenegi yok zaten prenıumlar da o fiyata kazasız araclar...en fazla 45 ..bana göre böyle gösterişli bi araba için uygun benim sormak isedğim bu arabanın ne gibi sıkıntıları olur 2012 bi arac için söylüyorum
  • Araç pek tutmadı. 1.6 vti motorlusu hiç tutmadı, 2.eli yok gibi, dizellere rağbet daha yüksek olduğu için benzinli fiyatları makul. Alıp uzun süre binecekseniz güzel tercih olur.

• Cok rahat araclar aslinda
    Bende 5008 var muhtesem bir arac gercekten

• quote:

Orijinalden alıntı: Mariachi@

Cok rahat araclar aslinda
    Bende 5008 var muhtesem bir arac gercekten

benzinli mi hocam lpg li bi 3008 bakıyorm 3 sene falan binmek için nasıl sıkıntıları var mıdır
    2011 modelini Sıfır olarak aldık. 2 defa yolda kaldık. Cam tavan ses yaptığı için tavan döşemesi açıldı. Müzik sistemi kilitlendi sistem tamamen Değişti. Vs. Vs bir Sürü problem.

Derseniz size denk gelmiş olabilir. Forumda 3008 ile ilgili başlık var girip Orayı okuyun yaşanan sorunları görürsünüz zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

2011 modelini Sıfır olarak aldık. 2 defa yolda kaldık. Cam tavan ses yaptığı için tavan döşemesi açıldı. Müzik sistemi kilitlendi sistem tamamen Değişti. Vs. Vs bir Sürü problem.

Derseniz size denk gelmiş olabilir. Forumda 3008 ile ilgili başlık var girip Orayı okuyun yaşanan sorunları görürsünüz zaten.

3008 konusunun linkini atabilir misiniz zahmet olmazsa..bulamadım da ...cvp için tşk ederim
  • aracın tipi kötü. 2000 lere kadar hb bile adamdan sayılmıyordu ülkemizde. bu araçların tutulabilmesi en az 20 sene daha var.
  • Peugeot da ondan olabilirmi acaba?

Dizel otomatik ama benzinli gibi masallah 0 ses akustik cam fln var aracta herseyi dusunmus muhendisler

Benzinlisi daha keyiflidir tabiki ama biraz yakabilir
    100 km de sehir icinde 7.5 - 8 lt yakar diye dusunuyorum yani 35 - 40 krs fln yapiyor km de

Arac bakimliysa problem cikarmaz kolay kolay yagini suyunu eksik etmiceksin okadar . Bugun range rover bile yolda birakabiliyor . Markasi yok bu isin artik tamamen kismet

• Yeni kasa 3008 sahibiyim neden tutulmuyor bu araçlar hala anlayabilmiş değilim

Gayette hoş ama eski kasaların ön tarafları gerçekten vasat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.