Şimdi Ara

15000-20000 arası aile arabası..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ilk arabam olacak insaallah ama kararsız kaldım.arabalar hakkında fazla bilgim yok ayrıca acemiyim..ekonomik yakıtlı (lpg li), bagajı geniş( geniş aileyim de),2-3 sene sonra model yükselteceğim için ileride elimden kolay çıkarabileceğim bir araba arıyorum..yardım eder misiniz?

• fiyat aralıgın nedr hocam
  • 15000-20000 arası arıyorum.max. 20000 verebilecek durumdayım
  • Nissan Maxima
  • passat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yayalarlim Y kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de bu aralıkta araba arayısından sonra gittim marea aldım bence bu fiyatlara daha iyisi yok. İnternette bi araştırmanı öneririm.

• Fiat stilo cok guzeldir tavsiye ederimayrica reno megane ve clio da bakilabilir

• tavsiyelere bir bakıcam teşekkür edeim
  • Megane 1 tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: veyiss_18

Hocam ben de bu aralıkta araba arayısından sonra gittim marea aldım bence bu fiyatlara daha iyisi yok. İnternette bi araştırmanı öneririm.

ne kadar yakıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

quote:

ne kadar yakıyor?

Şehir içi benzin hariç 25 krş yakıyor. Uzun yolda da ölçmek fırsatım olmadı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

quote:

ne kadar yakıyor?

Şehir içi benzin hariç 25 krş yakıyor. Uzun yolda da ölçmek fırsatım olmadı.

bir arkadaşımda da var ama onun lpg ile sorunları var. Araç gaza geçince titriyor, devri düşüyor, kırmızı ışıkta boşta beklerken stop ediyor ve lpgde 40 kuruş yakıyor. Ben de mareayı lpgye uyumsuz ve çok yakıyor diye biliyorum.

• Rena34 kullanıcısına yanıt
    5 6 arkadaşım daha var sadece 1 kişi de onun gibi sorunlar vardı lpg kiti ni komple değiştirdi düzeldi ayrıcaya lpg ye çok güzel uyumlu.

• megane 1 alınır, makyajlı olmalı mesela 2001 model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 6 Temmuz 2015; 17:52:55 >
  • b kasa opel vectra 1998-2002 arası temiz tüplü alırsınn mis gibi güvenli abs li,tc(çekiş kontrol),4 hava yastıklı 500 litre bağaj var tam aile arabası.

lpg de şehir içi max 12-14 litre yakar 25-28 kuruşa gelir performansıda iyidir 136 hp dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamlamoz -- 6 Temmuz 2015; 19:37:55 >
  • hocam marea tavsiye ederim. bir de exclusive donanım bulursanız o paralara alınacak en iyi arabalardan biridir. zaten içi yayla gibi rahat rahat gidersiniz. performans yeterlidir. temiz bir marea bulursanız kaçırmayın sakın

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ilk-sahibinden-temiz-degiseni-olmayan-bi-arac-220491272/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-temiz-degisen-yok-211345531/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2005-model-marea-exlusive-luks-paket-206517081/detay

gerisi size kalmış

• Albea, clio,accent

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.