Şimdi Ara

TERCİH YARDIMCISI (TUTAR MI? TUTMAZ MI?) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
11
Favori
15.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam 29.5 binim geçen yıl hacettepe inşaat 26bin le kapatmış ama bu yıl kontenjanı 14 artmış 29.5 a geriler mi?
  • Hocam Yıldırım Beyazıt sosyoloji 340 puan 95kyla kapatmış benimki 337 puan 101k tutar mı sence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam mf 4 80k yım 65k veya 70k lık bölüm gelir mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11k tm3 istanbul io , marmara 1 ve 2.ogretimler

• Hocam lütfen yardım edin bu işlerden anlayan birisisiniz belli, çok mutlu olurum yardım ederseniz.

Hocam istediğim Türkçe öğretmenliği fakültesi geçen yıl 12.600 sıralamayla 404 puanla kapatmış.
    Benim ise sıralamam 13.213 puanım ise 405,
    Yani 613 inmesi gerekiyor.
    Hocam gelir mi lütfen yardım edin, çok teşekkür ederim şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoveG35 -- 1 Temmuz 2015; 9:53:56 >
  • Arkadaşlar sıralamam resimdeki gibi, Ankarada 20 bin aşağıda mf4'ten bilgisayar müh. yazsam gelir mi? veya önerileriniz neler nerelere kadar uçmalıyım?

TERCİH YARDIMCISI (TUTAR MI? TUTMAZ MI?)
  • 42bindeyim istanbul bilgisayara gelir mı gecen sene 38 binle almış

• quote:

Orijinalden alıntı: ysnncyln

quote:

Orijinalden alıntı: QueenMargaery

quote:

Öncelikle şunu belirtiyim yapıcağım yorumlar her şeyden önce bir tahmindir ama gerçeklik payıda yüksektir.
    Arkadaşları istediğiniz bölümü, bölüm için yaptığınız puanı ve bölümün taban puanını yazın.(Kontenjan değişimi varsa bunuda belirtin)
    Herkese geri dönmeye çalışacağım.

Hocam mesaj atmıştım ama gözden kaçma ihtimaline karşı yine atayım Ankara Hukuk istiyorum sıralama tm3 5239 olma ihtimali nedir ?

hocam endişelenmeyin garanti

Hocam ilginiz için çok teşekkür ederim 😊

• Hocam dünden beri forumda yazıyorum fakat hiç sağlıklı yorum alamadım.. Benim sıralamam 27300 çukurova hukuk 25 bin konya hukuk(iö) 27372 gaziantep hukuk 27400 küsürlerde kapatmış. Bunlardan birisi bana gelebilir mi? Genel olarak hukukun kontenjanları düşmüş gibi görünse de baktığım da artan yerleri de görünce bi cepten boşaltım diğerine doldurulmuş gibi bi izlenim oluştu bende. Fakat asıl sorum 25700 den kapatan ve 62lik kontenjanını 80e çıkaran mersin psikoloji gelir mi? Psikoloji bölümleri genel bazda da kontenjanlarını arttırmış hep. Yardımcı olursanız çok sevinirim..

• ysnncyln Y kullanıcısına yanıt
    Mf3 18.800 diş istiyorum. Diş+ tıp 600-800 kadar kımtenjan artışı var. Kırıkkale geçen sene 18.300 ile kapatmış. Olma ihtimali var mı?

• Tm 1 250 k gecen yil kapatılan yer 197 k fakat 20 kişi artirmis bu sene iç mimarlik
    tm 3 191 k geçen yıl kapatılan yer in biri 185 k diğeri de 169 k sence gelir mi hangisi gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi purple peperr -- 1 Temmuz 2015; 10:29:22 >
  • MF4 4106.'yım. Hocam sence Odtü bilgisayar gelir mi? Geçen sene 4390'la kapatmış.

• ysnncyln Y kullanıcısına yanıt
    hocam mf4 sıralamam 127 750 katü yazılım mühendisliği istiyorum 123 bin ile almış gelme olasılığı nedir?
  • quote:

Öncelikle şunu belirtiyim yapıcağım yorumlar her şeyden önce bir tahmindir ama gerçeklik payıda yüksektir.
    Arkadaşları istediğiniz bölümü, bölüm için yaptığınız sıralamayı ve bölümün sıralamasını yazın.(Kontenjan değişimi varsa bunuda belirtin)
    Herkese geri dönmeye çalışacağım.
    edit:3.sayfaya bugun 9 gibi bakıcam

60bindeyim istediğim yer 57 bin gelir mi sence?

• quote:

Orijinalden alıntı: tonyali61

Kocaeli üni bilişim sistemleri mühendisliği 2014 de açılmış yani sıralaması yok kontenjanı 25 miş bu yıl kontenjan 42 sıralaması 93 bin. 104 bin sıralama ile tutar mı?

universite ve bolum hakkında bilgi verir misin acaba ?

• Merhaba geçen sene dil 1 den 229 puan (39 bin sıralama) ilen alan birbyerr 231 puan (46 bin sıra ile girebilirmiyim?

fransız dili ve edb.

• Hocam merhaba dil1 sıralamam 5167 ve puanım 425 istediğim bölüm dokuz eylül üniversitesi ingilizce öğretmenliği geçen sene sıralaması olarak 3960,taban puanı olarak 438 ile almış.Gelme ihtimali var mıdır?Şimdiden teşekkürler.
  • Hocam Karadeniz Teknik Üniversitesi siyasal bilimler 156k inönü ise 163k benim sıralamam 180k ikisinden birinin gelme ihtimali nedir?

• Beyler bu universitein kac puanla aldigi ve en son kacla kapattigina nasil bakiyoruz?

• 15.230 herhangi bir tıp veya ege dis gelir mi
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.