Şimdi Ara

Paketi 50MBP/s yaptırdım halâ 16MBP/s gösteriyor SS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ADSL'den VDSL'e geçiş yapıldı mı ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

ADSL'den VDSL'e geçiş yapıldı mı ki?

Hayır hiç bir işlem yapılmadı sadece TTNET'i arayıp bu pakete geçirdim ve şunu söyledim, eğer benim hattım bu hızı kaldırmıyorsa geçmeyeceğim dedim fakat adam alt yapınız destekliyor dedi. VDSL fiber mi oluyor ? Bu dediğiniz şey VDSL için kablolar değişecek her halde ?
  • Sistemlerinde sorun var ben bu kadar sorunlu bir servis sağlayıcısını dünya'da ne gördüm nede duydum ilk ve tektir.Dünya'da böylesini bulamazsın bize özel
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Yani bu problem herkeste mi var ?

Düzenleme : adamların sitesi bile açılmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerdesouza -- 1 Temmuz 2015; 0:51:41 >
  • VDSL dedim farkındaysan Fiber diye bir kelime yok yazdığım cümlede. Muhtemelen ADSL kulalnıyorsun VDSL dönüşümü yapılması gerekli.
    Modeminin de VDSL desteklemesi gerekiyor. Bu süreçte birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebiliyor.
  • Turkforce T kullanıcısına yanıt
    Yarın derhal arayacağım ama şöyle bir şey de var. ben bu paketten önce 24MBPs kullanıyordum onda 23MBPs çıkıyordu bunda 16'dan yukarı çıkmıyor başka bir problem olabilir mi ?
  • Modem üstünde hız ne gösteriyor? Speedtest sonucu ile mi konu açtın?
    1000 çeşit problem olabilir. Kablosuz bağlanıyorsan bundan kaynaklı olabilir. Kablo ile bağlanıyorsan vs.. vs.. bunları sayacak durumumuz yok.

Zaten açtığın konu başlı başına yetersiz. Modemin arayüzünden hızını görebilirsin zaten.
  • quote:

Modem üstünde hız ne gösteriyor? Speedtest sonucu ile mi konu açtın?
    1000 çeşit problem olabilir. Kablosuz bağlanıyorsan bundan kaynaklı olabilir. Kablo ile bağlanıyorsan vs.. vs.. bunları sayacak durumumuz yok.

Zaten açtığın konu başlı başına yetersiz. Modemin arayüzünden hızını görebilirsin zaten.

zyXel kullanıyorum tam olarak nereden görebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 192.168.1.1 giriş yapıyorsun modemin arkasındaki kullanıcı adı ve şifreyi girersin yada sen belirlediysen orada detaylı şekilde mevcut o resmi bize at ulaşılabilir hız felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

192.168.1.1 giriş yapıyorsun modemin arkasındaki kullanıcı adı ve şifreyi girersin yada sen belirlediysen orada detaylı şekilde mevcut o resmi bize at ulaşılabilir hız felan

Yok onu biliyorum modem arayüzüne girmeyi ama sekmeler var hangisinin içinde baktım bulamadım ben

• VDSL Port Details Upstream Downstream
    Line Rate: 2.067 Mbps 51.294 Mbps
    Actual Net Data Rate: 2.044 Mbps 51.198 Mbps
    Trellis Coding: ON ON
    SNR Margin: 30.2 dB 14.9 dB
    Actual Delay: 0 ms 0 ms
    Transmit Power: 4.3 dBm 14.5 dBm
    Receive Power: -214748364.4294967288 dBm 1.6 dBm
    Actual INP: 0.0 symbols 0.0 symbols
    Total Attenuation: 0.0 dB 12.8 dB
    Attainable Net Data Rate: 32.840 Mbps 70.748 Mbps

Arkadaşlar iki saat arayışımın sonucu modemin arayüzünde bulabildim bu değerleri. Anlayabildiğim kadarı ile 70MBPS kadar destekliyor. Ama siz uzmanlar daha iyi bilir tabii ki
  • 50Mbps olmuş zaten.
  • quote:

50Mbps olmuş zaten.

Hocam hala testlerde 15MBPs çıkıyor, TTNET'in sitesinde ki testi de denedim. Dosya indirirken de 1mbps ile iniyor
  • Kabloluda bi deneyin dosyayı idm ile indirin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.