Şimdi Ara

Bugün Fiat 500l aldık sorularım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
3
Favori
1.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün başka bayiye gittim siyah 500l beats edition için 60 bin rl ye anlaştık araç zaten full biliyorsunuz 1.4 t-jet motor yarın diğer bayi ile imzayı fes ediyoruz cuma günü işlemleri yapıp hafta içide teslim alıyoruz Allah ın izniyle.

Herkese teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mazda Motor Corporation -- 1 Temmuz 2015; 18:32:25 >

• Hocam 63500 den 70.000 e olan ardaki 6500 tllik fark donanim, opsiyon farkidir yani navigasyon, ceki demiri vs gibi..sozlesmeyide tabiki fesedebilirsiniz sizin hakkiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 105hplik popstar var mi? Popstar olduguna emin misiniz?
    Fiyata donanimlari eklediniz mi?

Bir de neden manuel?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hemican -- 30 Haziran 2015; 21:18:33 >
  •  Bugün Fiat 500l aldık sorularım var

usta orucunu da açmışsın hazır al bi bardak soğuk su iç hele

şaka bir yana ben olsam arabayı almamak için diretirdim
    ama hata sizde elinizde telefondan bi liste fiyatına bakıp bi ikinci ellerini kontrol etmeniz gerekirdi
    yerinizde olsa beyaz yeni pasat siparis ederdim boşline 73 bine
    hayırlı olsun tekrar elinizde kalacak gibi
  • Liste fiyatına bakmadan araç almak
  • Arkadaşlar bende anlamadım 1.6 zaten manual oluyor otomatiği yok.

1.6 105 hp nin popstarı varmış arabada herşey var tek eksik, far yağmur sensörü, kararan dikiz aynası bide dijital klima yok, harici dolu bir araç herşey var.

yorumlarınızı bekliyorum
  • Eğer kendinizi kandırılmış hissetti iseniz aracı almamanız gerekir ki ,bu çok akıllı! satış elemanı da herkesi saf yerine koyamayacağını anlamış olsun ama ben olsam diğer bayileri teker teker dolaşıp aynı şartlar(aynı opsiyonların olduğu 500l araç) altında verdikleri fiyata bakar ona göre gardımı alırdım sonuçta aynı donanımı en ucuzu nerede satılıyorsa oradan almak en karlısıdır..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan_slx

Arkadaşlar bende anlamadım 1.6 zaten manual oluyor otomatiği yok.

1.6 105 hp nin popstarı varmış arabada herşey var tek eksik, far yağmur sensörü, kararan dikiz aynası bide dijital klima yok, harici dolu bir araç herşey var.

yorumlarınızı bekliyorum

Eğer ki aynı donanım vs ile size 70binden indi vs diyorsa cayma hakkınız olur hocam gidin söyleyin öyle şey mi olur hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Eğer kendinizi kandırılmış hissetti iseniz aracı almamanız gerekir ki ,bu çok akıllı! satış elemanı da herkesi saf yerine koyamayacağını anlamış olsun ama ben olsam diğer bayileri teker teker dolaşıp aynı şartlar(aynı opsiyonların olduğu 500l araç) altında verdikleri fiyata bakar ona göre gardımı alırdım sonuçta aynı donanımı en ucuzu nerede satılıyorsa oradan almak en karlısıdır..

Hocam şimdi baktım fiatın sitesine popstar donanımında geri görüş kamerası ve navigasyon yok, ama bu araçta var harici olarak cruise controle kadar herşey var, bizim araçta tek eksik yağmur far sensörü, karartılmış dikiz aynası ve dijital klima yok.

Eğer bu donanım ve bu fiyata kazık yemediysem arabayı cuma günü teslim alıyorum, olaya tam karar veremedim araba full onun haricinde

edit:harf hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mazda Motor Corporation -- 30 Haziran 2015; 21:47:31 >

• quote:

Arkadaşlar bugün Fiat'a gittik doblo'yu bakıma götürmek için yarın gelirseniz daha iyi olur dediler, neyse yukarı showrooma gittik 500l gördük yanında fiyatını koymuşlar 70.000 tl satış danışmanına sorduk kadının müşterisi vardı sizi müdürümüze yönlendireyim dedi tamam dedik, gittik konuştuk araba ile ilgili adam 70 binden 62 bine indi, bu aracı satış elemanları 66 bine verir ben 62 ye veriyorum dedi.

Araç 2014 model 1.6 105hp 500l bindim arabanın içine adam şu an indirimde dedi 62 bin şu an dedi, aracı kullandığımız süre boyunca %10 parça ve işçilik indirimi verdi, niyetliydim bende telefondan bakmadım bile o ara sevindik neyse tüm imzaları attık, sonra çıktık eve geldik bi baktım zaten 2014 model 500l 1.6 popstar fiyatı 63.350 küsür müş, yani bu adam bize 1.500 tl kadar indirim yaptığı gözüküyor, sonra anneme söyledim adama kızdı perşembe günü gidecez adamla konuşacaz.

Annem dedi eğer böyle olacaksa iptal ederiz başka yerden alırız istediğimiz renginide seçeriz dedi.

Ola ki bir durum olsa imzaları fesh edebilir miyiz ?

Biliyorum hata bende ama niyetli kafayla araştıramadım sizce ne olur ? Araba sıfır beyaz renk 1.6 105 hp popstar araç, ekranı navigasyonu geri görüş kamerası, vs herşey var!

Bugün sorguladım kendimi acaba kısmetimizde bu araba mı var

donanım farkı hocam. navi şu bu varsa normal.

• Manuel klimalı araç , yanlış mı okudum ?

• kimbilir kaç kişi bu tarz acele araç alıp liste fiyatına bile bakmadan aracını sürüyordur.

malum sitede ikinci eli 55 bin civarı ve oldukça yavaş satıldığı gözüküyor.
  • Kamera ve Navigasyon nerden baksanız en az 2-3 bin lira değerinde opsiyonlardır diye tahmin ediyorum,Göz önünde bulundurmakta fayda var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • millet olarak çok zenginiz sakız alır gibi araba alıyor millet. sonra derler ekonomi yerlerde fiyatlar fırladı bırakın alla sen ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Arkadaşlar bugün Fiat'a gittik doblo'yu bakıma götürmek için yarın gelirseniz daha iyi olur dediler, neyse yukarı showrooma gittik 500l gördük yanında fiyatını koymuşlar 70.000 tl satış danışmanına sorduk kadının müşterisi vardı sizi müdürümüze yönlendireyim dedi tamam dedik, gittik konuştuk araba ile ilgili adam 70 binden 62 bine indi, bu aracı satış elemanları 66 bine verir ben 62 ye veriyorum dedi.

Araç 2014 model 1.6 105hp 500l bindim arabanın içine adam şu an indirimde dedi 62 bin şu an dedi, aracı kullandığımız süre boyunca %10 parça ve işçilik indirimi verdi, niyetliydim bende telefondan bakmadım bile o ara sevindik neyse tüm imzaları attık, sonra çıktık eve geldik bi baktım zaten 2014 model 500l 1.6 popstar fiyatı 63.350 küsür müş, yani bu adam bize 1.500 tl kadar indirim yaptığı gözüküyor, sonra anneme söyledim adama kızdı perşembe günü gidecez adamla konuşacaz.

Annem dedi eğer böyle olacaksa iptal ederiz başka yerden alırız istediğimiz renginide seçeriz dedi.

Biliyorum hata bende ama niyetli kafayla araştıramadım sizce ne olur ? Araba sıfır beyaz renk 1.6 105 hp popstar araç, ekranı navigasyonu geri görüş kamerası, vs herşey var!

Hocam yine bir özet geçeyim;

Araç 2014 model 1.6 105 hp popstar donanım, şu an sitede popstar donanımda geri görüş kamerası, navigasyon, elektrikli bel destek ayarlı koltuk yok ve sadece 1.3 motor ama bu arabada her donanım var.

Tek eksiklikleri, yağmur far sensörü, karartılabilir dikiz aynası ve dijital klima bu donanımlar harici full bir araç ve fiyatı 62 bin tl, eğer sizler alın derseniz arabayı cuma günü teslim alıyoruz bu fiyata uygun değil derseniz perşembe günü fesh etmeye gidicez, ben büyük ihtimal yarın öğleye kadar foruma gelmem yorumlarınızı yarın öğle vakti okur ona göre haraket ederim.

Herkese iyi geceler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Hocam yine bir özet geçeyim;

Araç 2014 model 1.6 105 hp popstar donanım, şu an sitede popstar donanımda geri görüş kamerası, navigasyon, elektrikli bel destek ayarlı koltuk yok ve sadece 1.3 motor ama bu arabada her donanım var.

Tek eksiklikleri, yağmur far sensörü, karartılabilir dikiz aynası ve dijital klima bu donanımlar harici full bir araç ve fiyatı 62 bin tl, eğer sizler alın derseniz arabayı cuma günü teslim alıyoruz bu fiyata uygun değil derseniz perşembe günü fesh etmeye gidicez, ben büyük ihtimal yarın öğleye kadar foruma gelmem yorumlarınızı yarın öğle vakti okur ona göre haraket ederim.

Herkese iyi geceler.

dijital klima önemli bir eksiklik bence. gerisi eften püften. elektrikli bel desteği, navi geri dönüş kamerası 4500 civarıdır.

• Survivor izliyor musunuz?

Şaka bir yana biraz da tadını çıkarmak lazım. Hayat kısa zaten. Al keyfini çıkar.
  • tabi zevkler tartisilmaz ama kendi kendi adima bu tarz araçları begenmiyorum nedense . tutulan modellerin şişirilmiş hali mini cooper da yapıyor bunu . efsane 500 un şişirilmiş hali SUV desen değil 500 desen değil . ayrıca bu fiyatta bir araçta dijital klima olmamasi eksiklik .
    edit: kararan aynada yokmuş buda eksiklik , son kullandığım arabada var süper bir özellik .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi educationist -- 30 Haziran 2015; 22:48:48 >
  • O paralar fiata verilir mi ya :(
  • Bende gecen sene esime aldım. 1.3 mjet popstar navigasyon kamera yok. Araçtan gayet memnunuz herkese kulak asmayın derim ben. Fiat aldım oldukça memnunum ben aracı kırmızı üstü beyaz aldım tek pişmanlığım sarı üstü beyaz almamak :)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.