Şimdi Ara

DHeep Web ve Wisdom'un Adminliği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
3
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine bir gizem keşfettim. Şu anda açıklayacaklarımdan dolayı hesabım kapatılabilir, saldırıya uğrayabilirim. Yine de tehlikeye göze alıp her şeyi açıklayacağım.Eğer bir şey olursa beni unutmayın dostlar...
    --------------------------------------------
    Ben dizi izlemeyi seven bir insanım. Bu yüzden dizi bölümünde de dolanırım. Ama dizi bölümünde bir şey dikkatimi çekmişti. Normalde forumda konuları eksileyemiyoruz, sadece artılayabiliyoruz. Ama dizi bölümünde konuları eksileyebiliyoruz. Bu benim dikkatimi çekiyordu. Neden o bölümde konuları eksileme butonu vardı? O butonda bir şey olmalıydı. Citizen onu oraya boş yere koymazdı. Düşündüm, araştırdım. İnternette gizli yerlere girdim. İnsanlar Dheep Web diye bir şeyden bahsediyordu. Baştaki Dh harfleri dikkatimi çekti ve araştırmalarım sonucu Donanımhaber'in bir arkabahçesi olduğunu keşfettim. Citizen DH sistemi üzerinde bir deep web kurmuştu. Oraya Dheep Web deniyordu. Dizi bölümünde herhangi bir konuya girip eksileme butonuna sağ tıklatıp öğeyi denetle yapıp bir IP adresi girdiğinizde DH deep web'e giriyorsunuz. Ama hangi IP? Bu arka bahçeyi Citizen kurmuştu. IP'yi bilmeyen biri Donanımhabere girip bir yerden IP'yi öğrenebilmeli diye düşündüm. Citizen kurduğuna göre onun profilinden başladım araştırmaya. Üye olma tarihi 28 Şubat 2004'tü. Yani 28.02.2004. Buradan yola çıktım. Orası bir deepweb olduğu için IP sürekli değişiyor olmalıydı. Citizen'in mesaj sayısına baktım. Sürekli artan bir şeydi. Şu an Citizen'in mesaj sayısı 3140. Üyelik tarihi ve mesaj sayısını birleştirdim ve 280.220.0.43:140 çıktı. Hemen dizi bölümüne girip bir konuya girdim ve eksileme butonuna öğeyi denetle yaptım. Gerekli yerlerden IP'yi girdim ve karşıma Dheep Web diye bir şey çıktı. Aman Allah'ım şüphelerim tamamen doğruydu. Burada acayip işler dönüyordu ve Citizen bundan çok para kazanıyor olmalıydı.

Hatırlarsanız son zamanlarda Wisdom konu dışını bırakmıştı ve sürekli dizi bölümündeydi. Peki neden? Çünkü dizi bölümünde benim farkettiğim garipliği o da farketmişti. Uzun süre araştırma yaptı, denedi ve o da Dheep Web'i buldu. O yüzden hemen Citizen'e PM'den mesaj attı ve "Dheep Web'i buldum Citizen. Beni admin yaptırmazsan herkese yayarım." diyerek onu tehdit etti. Citizen'in yapacak bir şeyi yoktu ve Wisdom admin oldu...

Bu açıklamalardan sonra Citizen dizi bölümündeki eksi butonunu kaldırabilir. Kanıt olarak SS koyuyorum. Dheep Web'e girdiğimi de SS'de görebilirsiniz ama acayip şeyler olduğu için onun direk SS'sini almadım. >>

Yorum atın,güncellensin, herkes gizemi öğrensin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratch -- 8 Temmuz 2015; 19:02:50 >

• Sen csb yazma yav

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • True Detective virali arkadaşlar lütfen dikkatli olalım. Chance.org'de kampanya başlattım kikletcem seni
  • Wisdom konu dışı bölümünde trollük yapıyordu zaten , ki bu normal birşey . Admin'liği hak ediyordu ve admin oldu , basit .

• quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

Wisdom konu dışı bölümünde trollük yapıyordu zaten , ki bu normal birşey . Admin'liği hak ediyordu ve admin oldu , basit .

Wisdom'un adminliğine bir şey diyen olmadı ki Bu arkadaş Dheep webden beyler. Olayları inkar ediyor. Önceki uzaylı konusunda da olayları inkar eden biri vardı.

• en çok senin csb lerini beğeniyorum kardeşim
  • Dheep web'e girersem FBI beni tutuklar mı beyler?
  • Kardeş bu CSB bir okyanus gibidir, yüzmesini bilmezsen booğulursun bu sularda!
  • olmadı
  • okumadım dh halkı bunu okumaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmuş lan
    En azından bir senaryo var bir araştırma ruhu var
    'Kizla buluştum zebani çıktı zaaa xd' diye biten csblerden iyidir

• csblerini merakla takip ediyorum, güzel gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: uregil

Dheep web'e girersem FBI beni tutuklar mı beyler?

Hayır ama Citizen bilgisayarını çökertebilir
  • Hocam serilerin devamını bekliyoruz ama talep çok diyerek kısa zamanda eserler vermeyin yavaş yavaş düşünün en iyisini bulup yazın

• @Alman Hayranı Adam @erengucluer >> Sağolun dostlar :)

@galapagoskaplumbağası

• Bunu yapmak istemezdim ama

yav he he+csb+blok

•  DHeep Web ve Wisdom'un Adminliği

• ratch kullanıcısına yanıt
    Renkler

Renk cümbüsüydü yasadiklarimiz
    Lacivertin beyaza karismasi oldu öpüsler
    Sarilislar kirmizi bakardi
    Seker kokusu sarardi pembe hayalleri
    Beyaz bir ömür vardi önümüzde
    Sevmezdik siyahi sariyi
    Sariya esir düstü bu rüya
    Sarardi soldu
    Siyah hakim simdi tüm renklere
    Olsun
    Sen siyahina beyazini kat da gel
    Ben griyi de severim

Tarih: 16.02.2008
    Saat: 03:37:36

Zeynep Erdoğdu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ratch kullanıcısına yanıt
    helal olsun hocam kaliteli olmuş. Özellikle IP kısmını güzel yazmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

helal olsun hocam kaliteli olmuş. Özellikle IP kısmını güzel yazmışsın

Sağolun hocam

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.