Şimdi Ara

Drophack kullanan arkadaşımız PointlessPersist

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
2.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PointlessPersist bu adamı görürseniz çıkın dırek zora gelince drophacki yapıştırıyo. bunu şikayet etmemin bi yolu felan varsa solerseniz sevinirim.
    http://www.lolskill.net/summoner/TR/PointlessPersist

buda oyunda geri düşüp baron verdiği ve tam tf yi kaybedip yenilcekken drop hack attığı başka bir oyun

tek farkeden ben değilmişim heralde yada yok yok arkadaşa denk geliyo böyle şeyler tesadüf

westte ban atıyolarmış ama tr de atılmıyo heralde :(

quote:

Orijinalden alıntı: İmam Ayıldı

Bendende gelsin bir ss son maçını izlerken bu hatayla karşılaştım. Karşılaşma geçmişinde maç gözükmüyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Palyaço Binky

gece drophack atınca daha az farkediliyor qnq ondan gece at

quote:

Orijinalden alıntı: pinkhell

az once ki oyununuza ne oldu? oyunu izliyordum karsi takima killeri vermeye baslayinca biri ddos yada drophack kullanarak oyunu sildi sunucudan sende 2 - 4 oynuyordun hileyi sen mi yaptin yoksa pre girdigin kisi mi? ekran goruntusu asagida..

quote:

Orijinalden alıntı: black milk

arada bir yenilmek iyi taktik kanki belli olmasın

quote:

Orijinalden alıntı: ltfgonen

Adamı kontrol ederseniz anlarsınız beyler oyunda ne zaman geriye düşseler bi bakıyorum oyun yok sonra utanmadan bide hava atıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t9r -- 1 Temmuz 2015; 23:57:24 >

• Yapıştır baba
  • Lan benim o ahahaha ne diyorsun

http://forum.donanimhaber.com/m_107413669/f_//tm.htm#107413669

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HolySheep -- 30 Haziran 2015; 18:33:32 >
  • kendi adına hesap açıp kendi hesabıyla cevap atıyor gibime geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: HolySheep

Lan benim o ahahaha ne diyorsun

evet kardeşim hep senin oyunlarına drop hack denk geliyo dimi ezildiğin oyunlarda şuan yine karşımda yine oyundan düştüm senin gibi şeref yoksunları yüzünden oyundan zevk alamıyoruz

quote:

quote:

Eyvallah sağolun mmr yüksek oldugunda seriye girip sonra seriyi kazanınca 2 lig atlatıyor diye biliyordum ben

az once ki oyununuza ne oldu? oyunu izliyordum karsi takima killeri vermeye baslayinca biri ddos yada drophack kullanarak oyunu sildi sunucudan sende 2 - 4 oynuyordun hileyi sen mi yaptin yoksa pre girdigin kisi mi? ekran goruntusu asagida..

• AusteRe kullanıcısına yanıt
    Oruç kafana vurmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: t9r

quote:

evet kardeşim hep senin oyunlarına drop hack denk geliyo dimi ezildiğin oyunlarda şuan yine karşımda yine oyundan düştüm senin gibi şeref yoksunları yüzünden oyundan zevk alamıyoruz

quote:

quote:

Eyvallah sağolun mmr yüksek oldugunda seriye girip sonra seriyi kazanınca 2 lig atlatıyor diye biliyordum ben

Dünden beri bir çok maçımda drophack hem yenerken hem de kaybederken . Ve o maçlara ddos atanları tek tek buldum , hepsini ticket ile attım . Istediğiniz kadar iftira atabilirsiniz burda

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: t9r

quote:

quote:

quote:

Dünden beri bir çok maçımda drophack hem yenerken hem de kaybederken . Ve o maçlara ddos atanları tek tek buldum , hepsini ticket ile attım . Istediğiniz kadar iftira atabilirsiniz burda

kardeşim geçiceksin palavraları salakmı zannediyosunuz milleti. 3-4 gündür oynuyorum gece gündüz drop hack gelmedi senin ezildiğin oyunda denk geliyo aaa şansa bak. bare yüzsüzlük yapıp o benim diye ortalarda dolanma tespit etmişte ticket atmışta

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaman Geldi

Yapıştır baba

Caiz mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklamımı yapmaya devam et , teşekkürler :* streami de paylaşsana . twitch.tv/holylsheep orda da drop atıyom ben xd
  • quote:

Reklamımı yapmaya devam et , teşekkürler :* streami de paylaşsana . twitch.tv/holylsheep orda da drop atıyom ben xd

evet kardeşim daha öncede suçlandığında arkadaşın yazdığı gibi senmi atıyosun yoksa prenmi :) bide yüzsüz gibi dolaşıyo ortalıkta şerefsiz. o ticket attım dediklerini tarihiyle beraber ss bekliyorum çok merak ettim nasıl tespit edip şikayet ettiğini tüm drop hacklerde sana denk geliyo ya vay arkadaş hepde ezildiğin oyunlarda.
  • Ortalardan yerimizi alalım
  • Kesinlikle drop hack atıyor arkadaslar ticket yolluyorum bende 2222 kadar banlanırsın inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mordekanser

Kesinlikle drop hack atıyor arkadaslar ticket yolluyorum bende 2222 kadar banlanırsın inş

bide oynuyorum diye havalara girmiyomu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t9r -- 30 Haziran 2015; 18:52:34 >
  • benım takımıma denk gelmişti yeniliyorduk dropladı allah razı olsun lp gitmedi amma bakın şimdi trick yapcam dedi hoppala vede cuppala dedi oyun koptu herkes reprotlasın ve scriptkolikdir kendisi her script var ve oxi hayranı
  • t9r T kullanıcısına yanıt
    selamun aleykum kardeşimhttps://support.riotgames.com/hc/tr/requests/new burdan şikayet edebilirsin allah orucumuzu kabul etsin
  • Yerimizi alalım arkalardan

• Bendende gelsin bir ss son maçını izlerken bu hatayla karşılaştım. Karşılaşma geçmişinde maç gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarney Btinson -- 30 Haziran 2015; 19:02:39 >
  • Didos atmayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: İmam Ayıldı

Bendende gelsin bir ss son maçını izlerken bu hatayla karşılaştım. Karşılaşma geçmişinde maç gözükmüyor.

tesadüf ya baksana yeniyomuş yendiği maçta düşmüş :( ticket atarsanız sevinirim böyle şerefsizler ortada dolanmaya devam edicek yoksa

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.