Şimdi Ara

İş Bankamatik Kartı ile yakıta %5 maxi puan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.560
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce gelen sms. İhtiyacı olan deneyebilir.
    MaxiPuan yagmuru!BankamatikKartinizla 6Temmuz'a dek yapacaginiz tum akaryakit harcamalariniza %5,
    toplamda 25 TL'ye kadar MaxiPuan kazanma firsati! Katilim icin HEDIYE bosluk kartin son6hanesini 4402'ye gonderin.
    Bilgi:08507240724 - Iletisim tercihlerinizi degistirmek icin:Internet Subesi veya 08507240724

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htepeli -- 30 Haziran 2015; 17:59:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 500e 25 lira şaka mı

• %5 iyide sürekli olsa anlamı olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

500e 25 lira şaka mı

Bu kadar mal bir banka yok başka.
    500e 25

Geçen ayki bkmexpress kampanyasından 20tl yatmadı, aradık kayıt açtırdık. Araştırdılar sonra Mail geldi, ayın 15inde yatmış diye, tekrar aradım. Yatmamış, neden yatmadığını kontrol edeceğiz diyorlar.
    Şu iade yatsın, kartı kapattıracağım, aylık 4bin lira kredi kartı borcu ödüyorum, puan vs vermiyor, üstüne bir de böyle salaklıklarıyla uğraşıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-684118601 -- 30 Haziran 2015; 18:19:34 >
  • Tek seferde 500 tl cektirsek 25 tl yatiyor mu acaba herhangi bir ibare dusulmemis. Bir de bankamatik karta yatan maxipuani nerden takip ediyoruz yardimci olabilecek varsa makbule gecer

• blackeagle008 kullanıcısına yanıt
    tek sefer konusunda bilgim yok ama, kredi kartınız varsa yattığı zaman otomatik kredi kartına ekleniyor
  • Migrosun kişiye özel PO'da geçerli 100 liraya 20 money hediyesi ile birleşir % 25 olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadbul -- 30 Haziran 2015; 19:22:06 >
  • Hep birlikte tepki olsun diye kartlarimizin mumkun oldugunca hepsini kapatsak. Kedi kopek gibi oynuyorlar bizle. Once sunlari bunlari hallet bir tutam vericez diyorlar. Takip edip hakkini aramazsan onu da vermeyecekler.

• Hep birlikte tepki olsun diye kartlarimizin mumkun oldugunca hepsini kapatsak. Kedi kopek gibi oynuyorlar bizle. Once sunlari bunlari hallet bir tutam vericez diyorlar. Takip edip hakkini aramazsan onu da vermeyecekler.

• Kişiye özeldir, bana mesaj gelmedi.

Kaba hesapla 20 litrede 1 litre ücretsiz olur, 1 litre ile ben en az 20 km giderim.
  • Gelen mesaj: Özür dileriz, başvurunuz kampanya koşullarına uygun olmadığı için geçerli sayılmamaktadır.
  • hesap işletim ücreti kesme zamanı geldi işbankasının
    onun için hesaba para yatırınca tak diye kesmek için yapılmış bir kampanya sanki
  • Bunlar tahminim kişiye özel. Bana da bankamatik kartınla 10tl harca 1 tl mp hediye diye. Toplam 10TL maxipuan hediye diyor mesajda. Miktar tabiki küçük ama günlük market harcamalarında bankamatik kartını kullanarak hiç zahmet çekmeden bu 10 TL yi almak mümkün. 1 ay da süresi var.
    Dediğim gibi bunlar kişiye özel gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizyoterapi

quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

500e 25 lira şaka mı

Bu kadar mal bir banka yok başka.
    500e 25

Geçen ayki bkmexpress kampanyasından 20tl yatmadı, aradık kayıt açtırdık. Araştırdılar sonra Mail geldi, ayın 15inde yatmış diye, tekrar aradım. Yatmamış, neden yatmadığını kontrol edeceğiz diyorlar.
    Şu iade yatsın, kartı kapattıracağım, aylık 4bin lira kredi kartı borcu ödüyorum, puan vs vermiyor, üstüne bir de böyle salaklıklarıyla uğraşıyoruz.

bu işler için en kötüsü malesef işbankasıdır, yazılım olarak iyiler, sineme ve kültüre de katkıları var ama puan deninde yapıkredi ve bonus kartlar

• alışverişi yaptım her zaman aldıgım akaryakıt istasyonu alpetin iş bankası posundan bankamatiğimle 500 tl çektirdim belirtilen tarihlerde. daha önce kartımı da kaydettirmiştim.
    Sonuç: Belirtilen tarihlerde uygun harcama yapılmamıştır.

İş bankası çok güzel çamıra yatıyor inanılır gibi değil verecekleri bi 25 tl onu da alsınlar sadakam olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.