Şimdi Ara

1000 TL civarı telefon önerisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşağı yukarı 1000(+- 200-300) TL civarı ekranı max 5.5 inç olan (çok büyük ekranlı telefon sevmiyorum önermeyin arkadaşlar)
    Oyun falan oynamam çok az
    Çoğunlukla internet te dolaşırım
    Tasarım olarak biraz şık ve pil de günü kurtarsa yeter.
    Kamera da kötü olmadığı sürece çok çok iyi olsun gibi bir beklentim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsmail.E -- 30 Haziran 2015; 16:02:41 >

• Hocam bundan 1 hafta önceye kadar zenfone 2 almayı düşünüyordum ama sonradan yaklaşık 700 TL az para verip general mobile 4G aldım. Açıkça konuşmak gerekirse boyle bir performanso bende beklemiyordum gm'den. Gerçekten çok memnunum. Özellikte sizde benim gibi çok oyun oynamayan ve çok büyük telefon istemeyen birisiyseniz gerçekten bulunmaz kaftan. Android 5.1.1 kullanıyor ve 2 yıl boyunca tüm güncelleştirmeleri ilk o alacak. Zaten bu devirde bir telefonun ömrü 2-3 yılı geçmiyor.700 TL verin hem 300 liraniz CEBİNİZDE kalsın hemde orta segment bir telefona sahip olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GM ben kullanmadım ama kullanan bütün arkadaşlarım eski versiyonu olan elit falan onlardan memnun kalmadı değiştirdiler.
    O yüzden pek sıcak bakmıyorum ama yinede sorayım :)
    Kamerası nasıl hocam telefonun şarj sıkıntısı veye başka sıkıntı var mı ?
  • G2

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeDe_59

GM ben kullanmadım ama kullanan bütün arkadaşlarım eski versiyonu olan elit falan onlardan memnun kalmadı değiştirdiler.
    O yüzden pek sıcak bakmıyorum ama yinede sorayım :)
    Kamerası nasıl hocam telefonun şarj sıkıntısı veye başka sıkıntı var mı ?

Hocam ben kamerasından memnunum. Arka kamera oldukça başarılı olmuş, kullananı tatmin ediyor. Tek sıkıntısı zoom'u arttirinca bir miktar bulaniklasma oluyor ama o kadar en yakin zoom'u zaten pek kullanmıyoruz. On kamerası beklentilerinin üstünde zaten 5 magapiksel. Megapikselin kaliteyle pek alakası yok tabi ama fotoğraf kalitesi olarak gayet net. Şarj konusuna gelecek olursak, ben 1 haftadır kullanıyorum ve bu gecen 1 haftada beni hic uzmedi. Rahat bir şekilde günü cikartiyorum. En basitinden dun gece 1de sarjdan çıkardım, bugün ise geldim bütün gün aktif olarak kullandım ve şuan mesajında telefondan arıyorum. Şarjım hala %28. Aktif olarak bütün gün kullanmama rağmen çok iyi bence. Zaten 2-3 saat sonra eve giderim rahat rahat dayanır. Eve gitmeyip dışarıda takilsam bile gece 1i görür diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacquer -- 30 Haziran 2015; 16:29:29 >

• Güncel
    Başka önerisi olan var mı ?
    Htc veya Sony marka önerebileceğiniz almaya değer ?
  • Htc desire 820

Sony m4aqua
  • Benimde aslında aklımda bu iki telefon var hocam bir karşılaştırma yapsanız
    Kamera ve batarya olarak
    Oyun falan çok oynamam o yüzden hız olarak ikisi de kurtarır diye düşünüyorum en fazla şarkı dinlerken net te dolaşırım
  • quote:

Benimde aslında aklımda bu iki telefon var hocam bir karşılaştırma yapsanız
    Kamera ve batarya olarak
    Oyun falan çok oynamam o yüzden hız olarak ikisi de kurtarır diye düşünüyorum en fazla şarkı dinlerken net te dolaşırım

Desire 820 derim. M4aqua bellek sorunu var. Güncelleme ile düzeltilebilir denmiş ama 820 alır kafam rahat eder.
  • lenovo vibe x2
  • M4 Aqua 8 gb rom varmış o yüzden o ilerleyen zamanlarda yetmez eledim onu
    Desire 820 yakın gibi şuan bana
    Vibe x2 nin ne gibi bi avantajı var desire ye göre hocam ?
  • Vibe x2 olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

M4 Aqua 8 gb rom varmış o yüzden o ilerleyen zamanlarda yetmez eledim onu
    Desire 820 yakın gibi şuan bana
    Vibe x2 nin ne gibi bi avantajı var desire ye göre hocam ?

https://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Lenovo-Vibe-X2-vs-HTC-Desire-820
  • Benim önerim Sony xpreia C4. Yeni çıktığı için çok bilinmiyor. Teknoloji mağazalarında 1200 tl ye satılıyor ve bana göre sunduğu özellikler çok iyi. Full hd 5.5 inc ekranı var. İşlemcisi ve grafik kartı da kaliteli. Ayrıca en iyi selfie telefonu seçilmiş.(Karşılaştırmaya iphone 6 gibi telefonlar da dahil). Bana kalırsa kesinlikle düşünülmesi gereken bir model. Bazıları m4 aqua demiş. Bana kalırsa m4 aquadan kat kat daha iyi. Hem ekran hem işlemci hem depolama alanı olarak çok iyi bir telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canberkonem

Benim önerim Sony xpreia C4. Yeni çıktığı için çok bilinmiyor. Teknoloji mağazalarında 1200 tl ye satılıyor ve bana göre sunduğu özellikler çok iyi. Full hd 5.5 inc ekranı var. İşlemcisi ve grafik kartı da kaliteli. Ayrıca en iyi selfie telefonu seçilmiş.(Karşılaştırmaya iphone 6 gibi telefonlar da dahil). Bana kalırsa kesinlikle düşünülmesi gereken bir model. Bazıları m4 aqua demiş. Bana kalırsa m4 aquadan kat kat daha iyi. Hem ekran hem işlemci hem depolama alanı olarak çok iyi bir telefon.

+1 C4

Yeni model ve fp olarak iyi,gmobile falan alipta paranizla rezil olmayin.

• Xperia C4 internet te baktım da sadece selfie özelliğini ön plana çıkarmışlar başka özelliklerinin üzerinde durmamışlar
    Pil olarak tatmin eder mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsmail.E -- 1 Temmuz 2015; 18:19:21 >
  • https://www.facebook.com/groups/784260461670014/ ASUS ZenFone 2'nin 32GB sürümü Çıkış Tarihi ve DETAYLARIN HEPSİ BU GRUPTA   <3
  • quote:

Xperia C4 internet te baktım da sadece selfie özelliğini ön plana çıkarmışlar başka özelliklerinin üzerinde durmamışlar
    Pil olarak tatmin eder mi ?

lenovo p70e de bir bak. 4000 mah batarya var.

http://mediatrend.mediamarkt.com.tr/3-yeni-lenovo-akilli-telefon-modeli-media-marktta/
  • xperia c4
  • Bende araştırıyorum şimdilik birkaç marka çıkardım araştırcam sende bunlara bakabilirsin;
    Sony Xperia C3
    Sony Xperia C4
    General Mobile 4G (AndroidOne)
    Zenfone 5
    Meizu M1 Note

En çok aklıma yatan telefonlar; General Mobile 4G ile Zenfone5. Zenfone 5 taksit ile bulsam kaçırmamaya çalışırdım. Aynı şekilde Meizu M1 Note içinde geçerli.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.