Şimdi Ara

Astra dizel fiyat??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Makyajlı kasa beyaz renk 1.3 dizel sport 38 binde hatasız Astra HAtchback aracım mevcut...Sunroof yok, navigasyon yok Bakımını yeni yaptıdım, vergisini ödedim

Aracım hatasız, nokta boya yok..

Sahibinden de 60 bin isteyende var 50 bin isteyen de..Aklım karıstı..

Biniciye gitsin istiyorum.. MAlum siteye ne kadardan ilan açayım

Tesekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deathrider13 -- 30 Haziran 2015; 15:33:33 >

• Yok mu fikri olan biri..

Boş beleş iş, dsg konusu olsaydı sayfalarca dolardı surası
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathrider13

Yok mu fikri olan biri..

Boş beleş iş, dsg konusu olsaydı sayfalarca dolardı surası
    Yaklaşık 2 saat önce 2010 benzinli sport 1.6 benzinli astra aldık 43binliraya baya temiz, 50bin kmde. Kanımca dizel temiz 55bin liradan aşşa satmak ayıp olur herhalde :D. Genede benzer ilanlara bakıp çabuk satılsın istiyorsanız orta karar bir fiyat yazmanız iyi olur. Arabanıza güveniyorsanız gerçekten temizse değerinde alıcı illa bulucaktır. Temiz araba fiyatı abartmamak kaydıyla değerinde her zaman alıcı buluyor.
  • Bende aylardır Astra piyasası araştırıyorum.1.3 sport hb makyajlı kasalara millet 60 fiyat çekiyor inanamıyorum.araçta ne stil paket var ne Navi.60 ı çıksam zaten 63 civarına 1.6 s&s dizel satıyorlar.daha yüksek km olsun dersen 60 a bile bulursun.makyajlı kasa ise 55 civarı fiyat yazın ama ben alacak olsam sport astraya 55 bile değil 52 den fazla vermem.sahibinden piyasası çok balon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBrain

Yaklaşık 2 saat önce 2010 benzinli sport 1.6 benzinli astra aldık 43binliraya baya temiz, 50bin kmde. Kanımca dizel temiz 55bin liradan aşşa satmak ayıp olur herhalde :D. Genede benzer ilanlara bakıp çabuk satılsın istiyorsanız orta karar bir fiyat yazmanız iyi olur. Arabanıza güveniyorsanız gerçekten temizse değerinde alıcı illa bulucaktır. Temiz araba fiyatı abartmamak kaydıyla değerinde her zaman alıcı buluyor.

43 iyi gitmiş hocam hemde 2010.saoalsın bilgiler için.. haayırlısı olsunkazasız belasız binin
  • TheBrain kullanıcısına yanıt
    aynı aracı 6 ay önce 36 liraya almadığıma pişman oldum
    6 ayda net 6000 lira kar
  • 1.6 otomatik ve 1.6 dizeller 1.3 dizel piyasasini olumsuz etkiledi.
  • BatuKır B kullanıcısına yanıt
    doğrudur araç çok kullanılıyor diye 2008 model 120binde bir önceki kasayı 33 bine verdik, üstüne 10bin lira ekleyip bunu aldık. Km az olması ve bir üst kasası olup temiz olması bizim açımızdan yeterli sebeplerdi.
  • deathrider13 kullanıcısına yanıt
    Keşke bütçem elverse hemen alsam sizden çok niyetlendim bu araca ama bütçe elvermedi modeli belirtmemişsiniz 2012 veya 2013 herhalde 52 yazın 51 veya 50 ye verin hocam eğer 2012 ise
  • 54 55e gider gibime geliyor. 56.750den ilanı açın pazarlık payı bırakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ibrahim eymen.

Keşke bütçem elverse hemen alsam sizden çok niyetlendim bu araca ama bütçe elvermedi modeli belirtmemişsiniz 2012 veya 2013 herhalde 52 yazın 51 veya 50 ye verin hocam eğer 2012 ise

aracım 2012 sonu makyajlı kasalardan 50 ye vermem hocam herhalde benzinlilere 50 istiyorlar nerdeyse
  • quote:

bizim araba dolardan hızlı yükseliyor. Söylediğiniz fiyatlar bana uçuk geldi açıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: angel_f!re

quote:

bizim araba dolardan hızlı yükseliyor. Söylediğiniz fiyatlar bana uçuk geldi açıkcası

Acayip ucuk fiyat çok çok pahalı olmuş diye düşünüyordum mesajınızı gördüm.
    makyajlı 50 ise ben alırım hocam fiyat ucuz yani,piyasaya göre ucuz yoksa pahalı.üstte yazdığım gibi 55 yapıştırın ama pek düşmeyin.piyasa çok karıştı.geçenlerde 55'den cosmo satıyordu bir arkadaş,elimdeki aracı satsam alacaktım ama yetişemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sungur16 -- 30 Haziran 2015; 21:08:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rozetmen

makyajlı 50 ise ben alırım hocam fiyat ucuz yani,piyasaya göre ucuz yoksa pahalı.üstte yazdığım gibi 55 yapıştırın ama pek düşmeyin.piyasa çok karıştı.geçenlerde 55'den cosmo satıyordu bir arkadaş,elimdeki aracı satsam alacaktım ama yetişemedim.

55750 den koydum ama 54 e kadar vereceğim bakalım ksımetimiz varsa satılır
    hacı abi bana özelden sahibinden linki atar mısın.merakımdan soruyorum.yoksa 1.6 bakıyorum ben.genelden verme özelden ver buradakilerin anında nazarı değer :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sungur16

hacı abi bana özelden sahibinden linki atar mısın.merakımdan soruyorum.yoksa 1.6 bakıyorum ben.genelden verme özelden ver buradakilerin anında nazarı değer :D
    Yazık günah 2.El aracı süründüren performanslı motora sahip araca okadar para 61.000 Tl'ye 0 Km Cosmo 1.4 Turbo var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FursıonnMann

Yazık günah 2.El aracı süründüren performanslı motora sahip araca okadar para 61.000 Tl'ye 0 Km Cosmo 1.4 Turbo var.

Alıntıları Göster
    Aracınız alttaki araç galiba güzel temiz araca benziyor kısa zamanda satarsınız.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-doktordan-makyajli-kasa-astra-hatasiz-boyasiz-tertemiz-219615629/detay
  • FursıonnMann kullanıcısına yanıt
    sence o parayı verdikten sonra bu alınmaz mı?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-autoline-dan-sifir-gibi-2014-astra-1.6-dizel-136-hp-sport-paket-216940877/detay

60'a falanda denk geliyor bazen.zaten navigasyon farkı 2500 tl civarı,bu arabada navi bile var.s&s standart.o para fazla demiyorum ama 1.6 dizel çıktıktan sonra 1.3 dizeller çok değer kaybetti.
  • Aynı fikirdeyim Linea motorlu Astra sport'ta olsa oakdar para etmez bu araca en çok yakışan motor 1.4 140 HP Turbo ama Dizel ihtiyacı varsa 1.6 CDti'da alınabilir.1.3 Dizel'e o paralar yazık.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.