Şimdi Ara

Yıllardır arayıp da bir gün çat diye bulduğunuz şarkılar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimkisi Get Right. En az 5 yıldır şarkıyı arıyordum, Shazam veya Soundhound a söylüyordum şarkıyı falan ama bulamıyordum. Bir gün internet kafede dek geldi ve o anki mutluluğumu anlatamam. Sonra dinleye dinleye mokunu çıkarıp sıkıldım tabi. Var mı sizin de böyle anılar yaşadığınız şarkılar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Souljia Boy kiss me thru the phone

• Akon- Smack That ft. Eminem

İlkokulda markette duymuştum, lisede şans eseri bulup o gazla 3 ay kadar aralıksız eminem dinlemiştim lisedeyken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evil Chuck -- 30 Haziran 2015; 22:08:26 >
  • Bazen yine unuttuğum olur

• Yıllardır değil de uzun süre aklımda bir melodi dolandı. En sonunda foruma konusunu açtım. Nuri Alço müziğiymiş Bi onu bulamamıştım o kadar.

• Christina Aguileranın bi şarkısı vardı Castle Walls tu galiba o baya aklımdan çıkmadı bi türlü bulamamıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ariana Grande -- 1 Temmuz 2015; 3:01:13 >
  • Ben bulmuştum yine kaybettim. Yıllar önce oynadığım bir oyunda çalıyordu bir yerde tesadüfen buldum şimdi adını unuttum.

• Ronaldinho highlights videosunda denk gelmiştim, 6 yıl aramıştım. Sonra bir gün youtube'a "Brazilian music hey" yazdım, ilk sırada çıktı

• Linkin Park - İn the end
  • Europe-The Final Countdown
    Alice in Chains-Would
    Depeche Mode-Waiting For The Night
    Sting-Englishman In Newyork
  • Rain Man filminin de soundtrack'ı olan iko iko. Google'a çekimo finale yazınca da çıkıyor
    Ben küçükken patlamıştı ve her yerde çalıyordu. Antalya-Kemer sahilinde rüzgar esip palmiyeler sallanırken gümbür gümbür çalıyordu, ben de 5-6 yaşındaydım, mutlulukla dinliyordum, o kare hep gözümün önüne gelir. yıllarca sadece melodisini biliyordum, yıllar geçtikten sonra internet sayesinde tekrar kavuşunca çok mutlu olmuştum.
  • Sting- Desert Rose'u D&R da duymuştum baya aradım,bi kaç sene sonra kendisi karşıma çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qyzx -- 3 Temmuz 2015; 15:13:05 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulduğumda baya sevinmiştim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MODJO - LADY

En sevdiğim şarkıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drybeansandrice

vaay fifa 99.. anılarım canlandı..
  • Franz Ferdinand-Take me out... TV'de reklamlarda çıkıyodu Rock N Coke ta falan. Sonra ingilizce öğrendikten sonra kafamdaki sözleri birleştirim googleladım ve buldum. Sevdiğim için değil sırf kafama takıldı diye.
  • The Union Underground - South Texas Death Ride
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.