Şimdi Ara

Black Ops 3'ten Yeni Bir Video Paylaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
         Call of Duty: Black Ops 3'ten yeni bir video paylaşıldı. Yeni paylaşılmış olan videoda oyunun çoklu oyuncu modundan çeşitli sahneler ve oyuncuların bu sahneler hakkındaki görüşlerini görüyoruz. Duvarda yürüme özelliği, şok silahı, yay ve ok kullanımı ve silah özelleştirme kiti oyuncular tarafından bayağı bir sevilmiş durumda.

Ayrıca oyunun ne kadar mükemmel olduğu da video içerisinde bolca söyleniyor. COD'un resmi Youtube hesabından yayımlanmış olan yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Bir oyunun Halo'ya evrimini izliyoruz .

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Call of Duty'e benzer bir tarafı kalmamış.

• oyunun ne kadar iyi olduğunu söyleyenler youtube da popi olan elemanlar. Bana da cüzzi bir ödeme yapsalar bende beğenirdim! Beğenecek hali mi kaldı cod un.

• Advanced Warfare dan ne farki var ciddi ciddi merak ediyorum ayni oyunu tekrar etmişler.2 3 oyunun karışımı...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • CoD+Destiny+Halo+Titanfall=Black Ops 3

• nerde o 2. dunya savasi donemleri ne oynardim cod 1 2 yi

• konuşan adamlar cod fanboyları, tabi ki mükemmel diyecekler.

• 40 dakikalık oynanış videosu buldum arkadaşlar ..

https://www.youtube.com/watch?v=mabgexqn3G4

• Oyun süpermanle aynı hıza geldi yakında flash la kapışır kim daha hızlı diye

• en son bo1 i oynamıştım silahlar arasındakı farklar.. haritalar falan çok güzeldi... ondan sonra bf 3- bf4 oynadım.. bf 3 ten sonra hiç bir fps bekleneni vermedi.. mp açısından.. aw aldım sonra... haritalar küçük.. silahlar zaten çok hızlı öldürüyor.. her silah aynıymış gibi geliyor.. killstreak yapsın diye millet böyle bir sistem koymuşlar.. haritaların iğrençliği.. ve zaten hep yakın olması yüzünden çok malca bir oyun oluyor.. bakmayın siz bu videolarda hiç ölmüyorlar.. duvarda yürürken sniper -havada ok videolarına bide 3 kişi vuruyor falan.. bf hardline da alınmayacak bir çöp.. star wars beklıyoruz işte.. bu arada star wars hayranları varsa film sıralarını söylerlerse izlemek istiyorum.. star wars la pek bi alakam yok

• quote:

Orjinalden alıntı: stun

en son bo1 i oynamıştım silahlar arasındakı farklar.. haritalar falan çok güzeldi... ondan sonra bf 3- bf4 oynadım.. bf 3 ten sonra hiç bir fps bekleneni vermedi.. mp açısından.. aw aldım sonra... haritalar küçük.. silahlar zaten çok hızlı öldürüyor.. her silah aynıymış gibi geliyor.. killstreak yapsın diye millet böyle bir sistem koymuşlar.. haritaların iğrençliği.. ve zaten hep yakın olması yüzünden çok malca bir oyun oluyor.. bakmayın siz bu videolarda hiç ölmüyorlar.. duvarda yürürken sniper -havada ok videolarına bide 3 kişi vuruyor falan.. bf hardline da alınmayacak bir çöp.. star wars beklıyoruz işte.. bu arada star wars hayranları varsa film sıralarını söylerlerse izlemek istiyorum.. star wars la pek bi alakam yok

sen orjinali olarak izle 4-5-6 sonra 1-2-3 izle ama ben 1-2-3-4-5-6 izledim böylede güzeldi ama sen normal izle.

• bir oyun ancak bu kadar BİTİRİLEBİLİRDİ... Konu ve hikaye zenginliği olarak olmasa da oynanabilirlik + grafik + aldığın zevk olarak (özellikle multi de) BATTLEFIELD gerçekten de COD u tokatlamıştır benim için. COD oyunu MODERN WARFARE 3 ile bitmiştir. artık saçma sapan teknoloji savaşlarına döndü. COD CRYSIS yap tam olsun bari :)

• Bildiğin Titanfall bir sonraki oyunda da Titanları soksunlar oyuna tamam işte.Her oyunda başka bir oyunun özelliğini çalıp ekleyip yeni oyun diye yutturuyorlar millete.

• Herkes takmış 2. dünya savaşına modern warfare 1 ve 2 tadında bir oyun bekliyorum ben

• quote:

Orjinalden alıntı: RaiTrQ

Oyun süpermanle aynı hıza geldi yakında flash la kapışır kim daha hızlı diye

Flash

• COD yinemi sen diğer oyunun soğusaydı.
  • That's the same thing.If you now what I mean.
  • baya komik gözüküyor :)
  • Tek umudum black opstu onun da içine ettiler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.