Şimdi Ara

Steam Machine ve Steam Kontrolcüsünün Ön Sipariş Stoğu Bitti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•         Valve, Steam Machine'e ve Steam kontrolcüsüne erkenden sahip olmak isteyen oyuncular için ön sipariş açmıştı. Ön siparişin başladığı hafta %35'i biten stok bugün itibariyle tamamen bitmiş durumda.

Valve'ın yeni donanımlarını ön sipariş eden kullanıcılar bu donanımlara 10 Kasım'da değil de Ekim ayında sahip olacaklar. Valve, stoklarda kaç tane Steam Machine veya Steam kontrolcüsü bulunduğu hakkında herhangi bir bilgi paylaşmıyor. Bakalım Steam Machine, Steam kontrolcüsü ve Steam Link resmi çıkışında nasıl bir performans sergileyecek?

• Türkiyede açsınlar bende alacağım steam kontrolcüsü, bitmesi normal yani :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Fiyatlandırma nasıl olacak Türkiye için? Bu konuda bir bilgi var mı?

• Kaç adet ? 20 tane ? 1000 tane ? 1 milyon ? Söyleyeceksin kaç tane olduğunu ki gerçekten ilgi var mı yok mu öğrenelim.

Hazır toplanmış bilgisayara linux yüklemişler, vır vır vır konuşuluyor. Ya sabır.

Fiyat desen bir artısı yok, komponent desen piyasada ne varsa o, oyun desen bom boş kütüphane hali hazırda zirilyon kadar oyuna sahip bir işletim sistemine karşı... amaçlarını hala anlamış değilim.

• kontrolcü işi yaş ama steam link olayı muhteşem olacak. win 8.1 li ucuz tablette bile ev içi yayın muhteşem çalışıyor. ama tablette wireless tan bağlanıldığı için nadirende olsa takılmalar oluyor steam link bunu aşmamı sağlayacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodyman700 -- 30 Haziran 2015; 3:17:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bodyman700

kontrolcü işi yaş ama steam link olayı muhteşem olacak. win 8.1 li ucuz tablette bile ev içi yayın muhteşem çalışıyor. ama tablette wireless tan bağlanıldığı için nadirende olsa takılmalar oluyor steam link bunu aşmamı sağlayacak :)

tam tersi kontrolcü en tutacak şey. xbox kontrolünü atıp herkes steam kontrolünü tercih edebilir. çünkü bu gamepad strateji fps gibi oyunlarda mouse hissi veriyor. diğer machine link olayları patlar gamepad patlamz.

• Alanlar bi incelese şu kontrolcüyüde mause niyetine kullanabiliyomuyuz videodaki gibi anlasak.
    Fps oyunlarını oynamak zevkli olur öyleyse klavye mause kullanmaya gerek kalmadan,uzandığımız yerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freshmind

Kaç adet ? 20 tane ? 1000 tane ? 1 milyon ? Söyleyeceksin kaç tane olduğunu ki gerçekten ilgi var mı yok mu öğrenelim.

Hazır toplanmış bilgisayara linux yüklemişler, vır vır vır konuşuluyor. Ya sabır.

Fiyat desen bir artısı yok, komponent desen piyasada ne varsa o, oyun desen bom boş kütüphane hali hazırda zirilyon kadar oyuna sahip bir işletim sistemine karşı... amaçlarını hala anlamış değilim.

http://store.steampowered.com/search/?term=&sort_by=_ASC&os=linux&page=1#sort_by=_ASC&category1=998&os=linux&page=1

51 sayfa oyun nasıl bomboş kütüphane oluyor?

• Ayyy Samet, sanki ne dediğimi anlamadın... Sırf cevap olsun da. Nede oynanır bu oyunlar.

Ne demek istediğimi bal kaymak gibi anladın. En amiyane tabiri ile masaya yatırılsa, eğer Windows'ta oyun varsa Steam OS'ta yok ! Birisi "1" ise öteki "0".

Ne dediğimi anladığını umuyorum.

Aynı listeyi fiyat ve güncelliğe göre yukarıda modifiye edip tekrar bakmanı tavsiye ederim. Ha sen bu oyunları oynuyorsan yada daha doğrusu bu oyunlar için Steam OS'u almayı değer buluyorsan diyecek bir şey yok. Başına adam akıllı oturup oynayabileceğim 20 tane oyun var orada. (onlarla da işim kalmadı ya gerçi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 30 Haziran 2015; 3:44:11 >
  • Steam konsol yapamamış konsolumsu yapmış

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freshmind

Ayyy Samet, sanki ne dediğimi anlamadın... Sırf cevap olsun da. Nede oynanır bu oyunlar.

Ne demek istediğimi bal kaymak gibi anladın. En amiyane tabiri ile masaya yatırılsa, eğer Windows'ta oyun varsa Steam OS'ta yok ! Birisi "1" ise öteki "0".

Ne dediğimi anladığını umuyorum.

Aynı listeyi fiyat ve güncelliğe göre yukarıda modifiye edip tekrar bakmanı tavsiye ederim. Ha sen bu oyunları oynuyorsan yada daha doğrusu bu oyunlar için Steam OS'u almayı değer buluyorsan diyecek bir şey yok. Başına adam akıllı oturup oynayabileceğim 20 tane oyun var orada. (onlarla da işim kalmadı ya gerçi)

Hayır oyun sayısı Windows'a göre az olabilir ama SteamOS'e gelen oyunlar çer çöp oyunlar değil aksine Steam'in en çok oynananları. Bunu anlamamakta ısrar ediyorsunuz ama PC'deki oyun kültürü farklı. Oyuncular ya rekabet odaklı ya da üretim odaklı(mod veya craft) şeyleri oynuyor.

http://store.steampowered.com/stats/

Valve da zaten Steam Universe dediği bütün bu projeyi bu oyunları merak eden ama donanımla incikle cincikle uğraşmak istemeyen kişiler için yapıyor. CS'yi ya da Dota'yı ucuzundan bir laptopla oynamak zor değil ama adamlar aynı zamanda konsol rahatlığını vermek istiyor. Evet bu olaylar senelerden beri var ben de biliyorum. Valve'ın burda yaptığı tek şey Steam markasını kullanmak. Bu niye insanların gücüne gidiyor anlamıyorum. Adamlar markayı PC'nin en kötü döneminde başlatıp buralara getirdi kullanmasınlar mı?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• steam linki sabırsızlkla bekliyorm, pcyi ev konsoluna çevirecek asl cihaz, steam linktir bana göre

• quote:

Orjinalden alıntı: freshmind

Kaç adet ? 20 tane ? 1000 tane ? 1 milyon ? Söyleyeceksin kaç tane olduğunu ki gerçekten ilgi var mı yok mu öğrenelim.

Konsol yeni çıkıyor ve çıktığı gun, şu zamana kadar çıkan Çöptation cihazlarından daha fazla oyun var. Sony babanızda tırsı başlamıştır.

• Yapilacak ilk kontrolcu incelemelerini cok merak ediyorum. Ya gercekten ergonomisiyle mevcut pad leri tahtindan edecek yada alismasi cok zor olacak..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hiç şaşırmadım belki windows yerini alamaz ama ona yaklaşacağından hiç şüphem yok konsol piyasasındada başarı yakalayacaktır mutlaka burada oyun yok diyenler steamin oyunları nasıl toplayacağını henüz görmemiş olmaları ne kadar üzücü

• çöpp

• Bence Valve, sadece Steam Controller'ı çıkarmalıydı. Bana göre bu konseptin tek getirisi Steam Controller olacak, gerisi boş.

• steam machine o fiyatlar ile tırt. Controller ise güzel.

• Kumandaya uçuk bir fiyat biçmezlerse ben de alırım çıktığı gibi.
    Hatta Steam'de yazılımda yaptıkları gibi TL'ye kıyak geçerlerse 2 tane bile alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Kumandaya uçuk bir fiyat biçmezlerse ben de alırım çıktığı gibi.
    Hatta Steam'de yazılımda yaptıkları gibi TL'ye kıyak geçerlerse 2 tane bile alırım.

Türkiye fiyatı ne olur bilmem ama 50$'a çıkacağı açıklandı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.