Başlangıç Sayfası Değiştirmek
11 Cevap46786 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

486 Mesaj
1 Aralık 2006; 23:09:02 

Arkadaşlar ne yaptıysam yaptım Giriş Sayfasını "www.google.com.tr" den başka bişeye ayarliyamadim

Araçlardan internet seçeneklerinden boş kullanı seciyorum ilk tıkladiğimda about:blank olarak gösteriyor ikinci kere tikladigimda gene www.google.com oluyor REGEDIT den Start Page i de sildim fakat ilk seferde gene sayfa gorunmuyor ikinci actigimda gene google aciliyor bunun nedeni ve cözümü ne olabilir?

8177 Mesaj
1 Aralık 2006; 23:28:12 

en temiz yol format atmak

...

924 Mesaj
2 Aralık 2006; 0:31:10 

Gecmiste Reg ayarlariyla oynamis olmayasin (trojan girip baslangic sayfasini degistirmesin diye)...?
quote:

Orjinalden alıntı: aNtifuNky

Arkadaşlar ne yaptıysam yaptım Giriş Sayfasını "www.google.com.tr" den başka bişeye ayarliyamadim

Araçlardan internet seçeneklerinden boş kullanı seciyorum ilk tıkladiğimda about:blank olarak gösteriyor ikinci kere tikladigimda gene www.google.com oluyor REGEDIT den Start Page i de sildim fakat ilk seferde gene sayfa gorunmuyor ikinci actigimda gene google aciliyor bunun nedeni ve cözümü ne olabilir?

2808 Mesaj
2 Aralık 2006; 0:36:27 

dua et google.com kalmis bnde baska seyler kalıyodu eskiden

Katılım zamanı: 3 Eylül 2005
I'm a cowboy, on a steel horse I ride

257 Mesaj
2 Aralık 2006; 7:55:00 

bendede oluyordu ad awareyle çözüyordum ama aynı sorudanmı kaynaklanıyor bilemem

981 Mesaj
2 Aralık 2006; 8:14:22 

başlat çalıştır gpedit.msc yaz
ordan kullanıcı yapılandırması
windows ayarları
internet explorer bakım
url
önemli urller
oraya giriş sayfanı yaz bi daha deişmez

1305 Mesaj
2 Aralık 2006; 11:53:29 

ad aware ile bi tarat bakalım bazen virüs,trojan vb. şeyler kilitliyorlar orayı ama onlar kilitledigi zaman hiç değiştiremiyorsun belkide bu olayın değişik wersiyonu olabilir genede sen tarat ad aware ile

Bu GünLer Kötü oLsa biLe..YaRınLar Hep GüzeL oLur DerLer..Peki Bu GünLer DünLerin YarınLarı DeĞiLmiYdİ...???

573 Mesaj
2 Aralık 2006; 11:55:53 

Virüsdür bu virüs.

Ya öğrenen,ya öğreten,ya dinleyen ya da seven ol.Bunların dışında beşincisi olma helak olursun. (S.A.S)

573 Mesaj
2 Aralık 2006; 12:06:35 

Kardeş hiç bişey olmadı aşağıdakini uygula.

başlat çalıştır regedit yaz enter'a bas..açılan ekranda hkey_current user+software+microsoft+internetexplorer+main sağ tarafta start page ve search page karşılığı o site ise çift tıklayıp sil ve istediğin adresi yaz.

birde hkey local machine kısmında da software+microsoft+internetexplorer+main tıkla sağda start page ve search page'i değiştir.

Ya öğrenen,ya öğreten,ya dinleyen ya da seven ol.Bunların dışında beşincisi olma helak olursun. (S.A.S)

3084 Mesaj
2 Aralık 2006; 12:13:06 

Google artık virüs işine girmiş.Biz sohbet sayfalarını kaldırmaya çalışırız şimdide google çıktı.

Adaware SE Personal i aşağıdaki linkten indir kur tarattrı bulunanları yok et düzelir

http://www.download.com/3000-2144-10045910.html

Burdan indirebilirsin

HP PAVILION DV6-1125et KULLANANLAR KULÜBÜ
CPU:T6600 2.20ghz 2Mb |RAM:3gb DDR2 |HDD:320gb Seagate 5400rpm 8mb | İntel Wifi Link 5100 Ağ Bağlantısı a/g/n ve Realtek ethernet kartı | ATI GDDR3 1GB HD4650 Ekran kartı | 5/1 Kart okuyucu | Parmak izi okuyucu | HP Web Kamerası | 3 USB, 1 e-sata, 1 HDMI ve 1 VGA bağlantısı | 15,6" 16:9 Ekran | Çift katman destekli LightScrible özellikli DVD+/-R | 6 Hücreli Lityum İyon pil | HP mobil uzaktan kumandası |

221 Mesaj
5 Aralık 2006; 2:12:07 

quote:

Orjinalden alıntı: Orson

başlat çalıştır gpedit.msc yaz
ordan kullanıcı yapılandırması
windows ayarları
internet explorer bakım
url
önemli urller
oraya giriş sayfanı yaz bi daha deişmez

sorun benim bilgisayarimda kaynaklaniyordu, onun için dediklerini aynen uyguladim ama maalesef yine değişti, halbüki çok güzel bi çözümdü..

Krallar arasında şovalye olcağına kendi çöplüğünde kral ol.

221 Mesaj
5 Aralık 2006; 2:16:34 

quote:

Orjinalden alıntı: karabey_58

Kardeş hiç bişey olmadı aşağıdakini uygula.

başlat çalıştır regedit yaz enter'a bas..açılan ekranda hkey_current user+software+microsoft+internetexplorer+main sağ tarafta start page ve search page karşılığı o site ise çift tıklayıp sil ve istediğin adresi yaz.

birde hkey local machine kısmında da software+microsoft+internetexplorer+main tıkla sağda start page ve search page'i değiştir.

onuda yapmiştim, hatta şuanda bile start page kısmında about:blank yazıyor we search page kısmıda boş ama hala ilk tıklamada about:blank sayfasi açiliyor ikinci tıkta ise googlun sayfasi açiliyor kafayi siyiracam az kaldi

Krallar arasında şovalye olcağına kendi çöplüğünde kral ol.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Başlangıç Sayfası Değiştirmek
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.531