Şimdi Ara

Eyefinity için 3 monitör önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almak istediğim 3 adet en az 24" monitör

euro truck simulator arma 3 gibi oyunlarda Eyefinty, Surround yapmak istiyorum, elimde Acer 24" monitör bulunmakta 1 adet te 19" beko monitör var bunları aktif kullanıyorum dual monitör olarak fakat Eyefinty kullanmak ıstediğimden bu ıkısini satıp 3 adet aynı marka model kronik sorunu olmayan ince çerçeveli max 600 Tl lik (Dikey olarak dönebiliyorsa biraz daha harcayabilirim) monitör tavsiyesi istiyorum

şuan Amd 7850 kullanıyorum ilerde satacağım büyük ihtimal Gtx 970 veya ucuzlarsa 980 düşünüyorum.

Monitör pazarını bilenlerden yardım beklemekteyım

• Monitör pıyasasını yakından takip eden yokmu
  • 3 Monitör yerine samaung curved modellerine bakabilirsin,dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tek monitör ?
  • CriticalWave kullanıcısına yanıt
    Dell U2414H. Dik dönebiliyor ve ince çerçeveli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Dell U2414H. Dik dönebiliyor ve ince çerçeveli.

bu güzelmiş, teknik özellikleri kontrastı tepki süresipaneli filan iyimi sizce? 8 ms yazmakta araba yarışlarında sorun olmasın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriticalWave -- 30 Haziran 2015; 3:52:03 >
    8 ms olmasından değil de, 120+ hz değilse monitör, araba yarışlarında sorun oluyor zaten. Bir de futbol oyunlarında. Ben de ETS2 oynadım. 60 hz monitörle görüntü takılarak ilerliyordu ve gözlerimi ağrıtıyordu ama 120 hz monitöre geçince, görüntü yağ gibi akmaya başlamış ve gözlerimin de ağrıması da artık yoktu.

Yani diyeceğim o ki, 60 hz 3 monitör yerine tek 120 veya 144 hz monitör tavsiye ederim üstte yazdığım sebeplerle. İkinci elde sıfır tek U2414H parasına 144 hz monitör bulabilirsin mesela. Hatta daha da ucuza...

• 3 adet alacağım hocam ikinci el düşünmüyorum pek monitör konusunda

Dönmeyen 27" de alabilrim fakat yan yana çok sorun teşkil edermi?
  • mesela bu nasıl?
    24"
    http://www.hepsiburada.com/benq-xl2411z-24-1ms-analog-dvi-hdmi-full-hd-led-monitor-pm-bd802137?utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=pc&utm_content=cpc&utm_term=kategori-genel&wt_pc=akakce.cpc.kategori-genel.cpc&v=1.24.5

3 adet attım sepete herhangi birinden karar kılmak gerek

her ay 1 adet almayı düşünüyorum bu fiyatlara cıkarsamhttp://prntscr.com/7myary

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriticalWave -- 30 Haziran 2015; 5:06:24 >

Bundan 3 adet sıkıntlı olabilir. Çünkü display port yok bunda. 2 tanesini DVI ile bağladın hadi; 3. monitör için DVI-DP çevirici lazım olacak. O da ne kadar sorunsuz çalışır; denemeden almamak lazım.

• Kafam xok karisti ya... Hangi model iyidir kotudur derken fiyatlarda uçtu

İkisi de iyi ama bunların ikisi de 60 hz.
  • quote:

İkisi de iyi ama bunların ikisi de 60 hz.

24" e bukadan para verdicien he :)
    http://www.hepsiburada.com/philips-242g5djeb-00-24-2ms-analog-dvi-hdmi-display-usb-full-hd-led-oyuncu-monitor-p-BD800321

bu nasıldır?
  • Gayet iyidir.
  • quote:

Gayet iyidir.

Elim karta gitmıyor biyanda 27" ler biyanda curvedler varken normal 24" almak... 144hz diye katlanacağız :D
    60 hz ile bunlar arasında uçurum kadar fark var. Pişman olmayacaksın emin ol ki...
  • bence bocekgrafik dediginden şaşma derim forum da incelersen ne kadar bilgili bir üstad görürüsün zaten philips güzelmiş gerçekten

bi oyun ugruna 3 monitör 3900 tl cik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi has_başkan -- 30 Haziran 2015; 21:24:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: has_başkan

bence bocekgrafik dediginden şaşma derim forum da incelersen ne kadar bilgili bir üstad görürüsün zaten philips güzelmiş gerçekten

1 oyun derken başkanım :D ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CriticalWave

quote:

Orijinalden alıntı: has_başkan

bence bocekgrafik dediginden şaşma derim forum da incelersen ne kadar bilgili bir üstad görürüsün zaten philips güzelmiş gerçekten

1 oyun derken başkanım :D ?

ASUS 23.6" VN247H

Ben şu anda eyefinity kullanıyorum.Hem monitörlerin çerçeveleri kalın hemde tepki süreleri yüksek oyüzden bende araştırıyorum 1 aydır felan.

Araştırmalarıma göre en alınabilir model benim için bu şu anda.

Dönüştürücü olayı kafanızı karıştırmasın yaklaşık 50 tl ye dönüştürücüler mevcut onlardan alıp kullanabilirsiniz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.