Şimdi Ara

Navigasyon uygulaması Sygic, %70 indirimle bütün platformlarda ücretsiz yapıldı. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
7
Favori
5.967
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeş here da bayadır turkçe dil desteği yok muydu karışıtırıyor olma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-qut

Bak buna cidden şaşırdım, aylardır google maps'i neden güncellememişler ya madem bir bakayım dedim ki yandex'in başarsoft'u tercihiyle ilgili bu yılın başı gibi bir haber bulabildim. İnşallah bundan sonra adam gibi çabucak güncellemeye devam ederler de siz haklı çıkarsınız.

http://forum.donanimhaber.com/m_65772702/tm.htm

Forumda 2012 tarihli şöyle bir konu buldum. Burada iddia edildiği gibiyse benim yakındığım sorunların sebebi başarsoft değil de google olabilir. Başarsofttan gelen harita verilerini zamanında güncellememeleri gibi birşeyden bahsedilmiş. google'ın her alanda liderliğe oynadığını düşünürsek gelen veriyi anında kullanacaklarını güncel tutacaklarını tahmin ediyorum, biraz tepkileri azaltmak için başkasına yıkmak gibi geldi ama gerçek de olabilir tabii. Umarım gerçektir de, umarım yerli firmamız en iyisidir de bu zamana kadar google'ın b.kuna ben yanlış biliyorumdur.

Her işte bir hayır vardır derler, nefret ederken içim ısındı birden adamlara @hardcrss söylemese haberim olmayacaktı yandexin başarsoft kullandığından

• Windows Phone ve Here
  • ben here kullaniyorum. beles indirdim. bazen ters sokaklara filan sokuyor. 10 da 1 hata payi ile gidiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetY58

Kardeş here da bayadır turkçe dil desteği yok muydu karışıtırıyor olma

Here Maps ios platformuna Türkçe desteği dünkü yaptığı güncelleme ile verdi.

• Ben wp kullanıyorum bayağıdır var

• Here den baskasi yalan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben sık sık navigasyon kullanan birisiyim,here,yandex,sygic ve bir kaç tane kıytırık olanlardan kullandım.
    Ama arkadaş İgo dan başkası yalan.Parayla aldım 45 TL, parasını sonuna kadar hakkediyor.
    Ayrıntılı belli adrsleri bulmada bence çok iyi.
    Diğer navigasların hepsinde detay adresleri bulmada hep sıkıntı yaşadım.
  • Nokia'nın ilk gps'li telefonlarından bu yana navigasyon programları kullanıyorum ve sygic kadar yorucu bir başka navigasyon programı görmedim. Sinema ararsın bulamaz, müze ararsın bulamaz arama özelliği bir garip.

Nokia N82'de Garmin kullanmak en iyi navigasyon deneyimimdi :)

• Google Maps ile yetinen bir tek benim herhalde. Ayda 1 defa ya kullanırım ya kullanmam. Bir defa yere bakayım, sonra mahallesine kadar bakmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ProfesörTeknoloji

igo primo ile gerek new York'a gerek istanbula yaptığım seyahatte trafik durumu dahil inanılmaz yardımcı oldu ve hayatımı kurtardı diyebilirim ve tek geçerim

Merhaba,

Android versiyonunda Igo Abd v.b Türkiye dışı ülkeleri satın alabiliyor muyuz?
  • Here çok iyi izmityen gözüm kapalı aydına gittim hiç şaşma yapmadı Nokia haritada çok ustun

• quote:

Orijinalden alıntı: fizyoterapi

Navigasyon uygulaması Sygic, %70 indirimle bütün platformlarda ücretsiz yapıldı.

Hocam benim indirdiğim Here'de sizin bu resimdeki gibi adım-adım arama bölümü yok ya da ben bulamıyorum :S

Navigasyon uygulaması Sygic, %70 indirimle bütün platformlarda ücretsiz yapıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: I-qut

Tamam, melihe şikayet edeceğim bundan sonra değişen yolları "kullanmayı bilmiyorsunuz kardeşim! çevirin şu yolları haritaya göre! bak harita var burda! en günceli!" diye

Yol tarifi alıp tarife uygun giderken aylar önce orta refüjle bölünmüş, kavşak olmaktan çıkmış bir yere ısrarla karşıya geç diye sokuyorsa sistem, bu kullanmayı bilmemek mi oluyor ecabağ? Bundan sonra ya refüje girip yolu tekrar açacam ya da batık kazacam. Kullanmayı bilmek lazım Yine bi yol tarifi alıyosun anasının nikahından dolaştırmaya kalkıyor, aylar aylar önce yapılmış kooskoca bulvardan köprüden haberi yok sistemin. Yolu kesecem bundan sonra kullanmayı bilmiyorsunuz siz bak şuradan gideceksin, haritada yok daha bu yol nerden buldun sen burayı! kullanamazsın burayı harita güncellenmeden! diye.

Ya arkadaşım neden ısrarla aynı üslupla devam ediyorsun ki? varsa bir araştırman buyur paylaş, kaynak göster. Haklısındır, gerçekten en günceli en iyisi en detaylısı en ballı börekli çukulatalısıdır eyvallah da bu lokal gecikmelere ya da belki de senin yanlış/eksik/eski bilgi bulmuş olmana engel değil ki? Bakalım sen güncel misin? Bu üslubu kullanmaya devam edip fanı vs değilim deme bari.

2-3 sayfa okursan, senin gibi programa laf atan birine nasıl kanıtlarla cevap verdiğimi görürsün. Araştırıp kaynak gösterecekmişim.. Ben neden araştıracakmışım, ben zaten sorunsuz kullanıyorum. Kullanmayı bilmiyorsunuz, programa, haritaya laf atıp duruyorsunuz.Kullanmayı öğrenin sonra gelin konuşun...Bir de uslüp beğenmemişsiniz.Benim uslüp düzgündü ama bu şekilde yazmak lazım demek anlamanız için.
    Yok refüje çıkacakmış da, amuda kalkacakmış da, kavşak olmayan yerden geçirmeye çalışıyormuş da.... Alternatif yol-güzergah diye birşey var programlarda bilmem farkında mısınız?
    Yol tarifi alırken anasının nikahından dolaştırıyormuşmuşmuş. Orda adresi girdikten sonra yolun önizlemesini gösteriyor, sana mantıklı gelmediyse, uzun geldiyse yada dağlık taşlık yoldan götürüyorsa; Alternatif yol güzergahlarına baksana.
    Ben sana programda hata yok demiyorum, olabilir kul yapısı. Ama sen bana tomtomda, navitecte yeni yol var ama igoda yok diyorsun ben buna karşı çıkıyorum. Bunlarda varsa igoda kesin vardır.(Başarsofttan dolayı)
    İgo fanı değilim derken, sizin gibiler cevap veremediği için, fanboy vs diyor ondan yazdım. Yoksa benim igodan ne çıkarım olacak, zaten korsan kullanıyorum.

Edit: Buyur kaynağı kendin üstte vermişsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-684118601 -- 30 Haziran 2015; 19:36:53 >

• _CarpeDiem_ _ kullanıcısına yanıt
    O ekran görüntüsü here'dan değil, igonun içinde here ile arama yapabiliyorsunuz.

• Harita olarak vasat. Bulamadığım çok yer oldu ama yazılımı başarılı. Doğrudan telefon için tasarlandığından gpu yu falan doğru dürüst kullanıp akıcı çalışıyor. Ama igo navigasyon cihazı için tasarlanıp sonradan telefona port edildiğinden takoz gibi çalışıyor. Telefonun klavyesi yerine kendi uyduruk klavyesini kullanıyor. Ama onun da haritası iyi
  • Nette biraz araştırın ücretsiz i var. Uzun zamandan beri beleşe kullanıyorum gayette memnunum.

• AhmetY58 kullanıcısına yanıt
    Eksik yazmışım iosa dün geldi.

• Yillarca sygic kullandim ama son yıllarda harita poi vs. Güncelleme olmadigindan en güncel bilindik yerleri dahi bulamaz hale geldi şuan durum nedir bilmiyorum. Ama tarifi, haritası özelliklede Görseli üzerine sygicden başka tanımam

Sygici bırakıp alternatif aradım ücretsiz olduğundan yandex kullanayim dedim ama tam bir felaket istanbuldan izmit derinceye ayarladim beni istanbuldan çıktıktan sonra sokmadigi ilçe kalmadı sonrada simsiyah bir harita çıkıp beni yari yolda bıraktı

Sonra forumda met edilen here yi kullandım ve gerçekten tarifi hariç adres bulması ve güncelliği ile beni yeterince tatmin etti şuan hala here kullanıyorum ve cok memnunum

İgo nun yasal olmayanini inidirip denemistim bir ara okadar dandik bir arayüzü varki indirip kurmamla silmem bir oldu arayuz konusunda sygic i tek geçerim

• Android için en iyisi hangisi? Hemen apk sını yükleyim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.