Şimdi Ara

wifi calisiyor kabloludan baglanamiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar bugun net gidip durmaya basladi.mobilden wifi kullanabikiyorum ama ayni internet kabloli olarak gidip gelme yapiyor surekli masaustunde.superonlinei aradim kanal falan degistirdik diye gecistirdiler samsundaki sube cok fazla indirme yapilmis ondan oolabilir dedi.ne yyapabilirim bunu cozmek icin evde tekim ve yapacak isim yok cok canim sikiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Internet bagli gozukuyor bu arada bazen sinirli ooluyor ama genel olarak sorun yok gbi 30dk da bir bi on saniyeligine geliyor mesela

• Manüel ip ata. Nasıl yapılacağı forumda yazıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: igorparker

Manüel ip ata. Nasıl yapılacağı forumda yazıyor.

Hocam xp oolanlari buldum w7 bulamadim oglene kkadar her sey normal calisiyodu niye boyle oldu

• Meriç. M kullanıcısına yanıt
    Temelde xp'ninkiyle ayni şekilde yapılıyor. Modemi kapatıp açmak da geçici olarak sorunu çözebilir ama en etkili çözüm sabit ip atamak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Temelde xp'ninkiyle ayni şekilde yapılıyor. Modemi kapatıp açmak da geçici olarak sorunu çözebilir ama en etkili çözüm sabit ip atamak.

Hocam sanirim sikinti kabloda.merkezi aradim baglantida sorun yok dediler bugun grldi bi ara sonra sarsilinca gitti

• Meriç. M kullanıcısına yanıt
    Elbette o da mümkün. Modemlerin dinamik IP atayan DHCP sunucuları bazen sapitiyor da o yüzden sabit IP atayın demiştim ama kablodan da olabilir tabii.

• quote:

Elbette o da mümkün. Modemlerin dinamik IP atayan DHCP sunucuları bazen sapitiyor da o yüzden sabit IP atayın demiştim ama kablodan da olabilir tabii.

İlginize teşekkür ederim hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.