Şimdi Ara

Navigasyon uygulaması Sygic, %70 indirimle bütün platformlarda ücretsiz yapıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Navigasyon uygulaması Sygic, %70 indirimle bütün platformlarda ücretsiz yapıldı

TomTom Haritalar destekli dünyanın en çok tercih edilen çevrimdışı navigasyon uygulamalarından Sygic, %70 indirimle 6 Temmuz 2015 tarihine kadar ücretsiz yapıldı.

iOS, Android ve Windows Phone cihazlarla uyumlu olarak kullanılabilen Sygic uygulaması, Türkiye haritasıyla geliyor ve renkli arayüzüyle anlaşılır bir kullanım yapısı ortaya koyuyor. İnternet olmadan GPS temelinde çalışabilen uygulama, sesli bilgiler verebiliyor, ücretsiz harita güncellemeleri alıyor ve araç içi kamerası olarak da aktif şekilde kullanılabiliyor.

Uygulamanın bütün sürümlerine ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz.

• boşuna indirmeyin. kampanya bitti, satın alabileceğiniz özellikler için bakınınız diyor!

• %70 indirimle bedava oldu ne demek ya

• Bu nasıl bi kavram karmaşası?
    Açıklayabilecek olan var mı?
    1 saat önceki haberdeki linke bakıyoruz, ya indirim bitti ya da anlatım bozukluğu var.
    Bir ürün nasıl %70 indirimle bedava olur?
    Daha önce indirim vardı da daha da indirim yapılınca mı bedava oldu?

Anlatılmak istenen farklı bir durum varsa haber içeriğini revize etmeniz daha iyi olacaktır.

• la sanki bi işe yarıyor tırt uygulamayı harikaymış gibi gösteriyor... google maps gibisini daha görmedim...

• Here Drive varken bence gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu nasıl haber Allah aşkına

• İndirimler ile ilgili linkhttp://eshop.sygic.com/en/products

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir şey yakalayınca öldürmeden bırakmıyorsunuz vallah,bir yanlış olduğuna kanaat getirirse editör düzenler başlığı problem yok,ayrıca Yandex,Google Maps ve Here gibi navigasyonlar dan Sygıc i denemye pek niyetim kalmadı ios için konuşuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu nasıl haber Allah aşkına

• Here maps ve yandex yeterli,

Sygic Başarılı degil bu konuda

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Here maps ve yandex yeterli,

Sygic Başarılı degil bu konuda

aynen bende dün note 2 ye kurdum haritalarda o kadar güncel değil

bizim online programla ilişkilendirecekler koordinatlardan tam evi gösteriyorda Nokia haritalar kadar güncel değil
  • %70 indirim nasıl bedava oluyor. Ben anlamıyorum gerçekten koskoca donanımhaberde haber yazan insanlara bakın ya. Üzülerek belirtiprm ki eski kalite gerçekten kalmadı bu sitede...

• Neden anlamamakta ısrar ediyorsunuz arkadaşlar? Başlıkta ne diyor? %70 indirimle bütün platformlarda ücretsiz yapıldı.

69.97 € değerinde Europe + HUD + Dashcam paketi 29.99 €'ya satın alınıp bütün özellikler daha sonrasında ücretsiz kullanılıyor.

Bakış açılarınızı değiştirin.

Europe + Head-up Display + Dashcam 29.99 € 69.97 €

Countries Included:

Andorra, Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, Ukraine, United Kingdom, Vatican City State (Holy See)

Transit roads only: Albania, Belarus, Bosnia and Herzegovina, The Former Yugoslav Republic of Macedonia, Moldova

World + HUD + Dashcam 39.99 € 119.97 €

World + Head-up Display + Dashcam

PLEASE NOTE that following maps are not part of the World license: Azerbaijan, Iraq, Iran, Israel, Kazakhstan, Pakistan.

Countries Included:

Europe

Andorra, Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, Ukraine, United Kingdom, Vatican City State (Holy See)

Transit roads only:Albania, Belarus, Bosnia and Herzegovina, The Former Yugoslav Republic of Macedonia, Moldova

North America

Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, California, Colorado, Connecticut, Delaware, Florida, Georgia, Hawaii, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Louisiana, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, Nevada, New Hampshire, New Jersey, New Mexico, New York, North Carolina, North Dakota, Ohio, Oklahoma, Oregon, Pennsylvania, Puerto Rico, Rhode Island, South Carolina, South Dakota, Tennessee, Texas, Utah, Vermont, Virginia, Washington, West Virginia, Wisconsin, Wyoming, Canada, Mexico

South America

Argentina, Brazil, Chile, Colombia, Uruguay, Venezuela, Saint Barthelemy, Guadeloupe, French Guiana, Saint Martin, Martinique

Africa

Algeria, Angola, Benin, Botswana, Burkina Faso, Burundi, Cameroon, Democratic Republic of Congo, Egypt, Gabon, Ghana, Kenya, Lesotho, Malawi, Mali, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Morocco, Mozambique, Namibia, Niger, Nigeria, Reunion, Republic of Congo (was Zaire), Rwanda, Senegal, South Africa, Swaziland, Tanzania, Togo, Tunisia, Uganda, Zambia, Zimbabwe

Asia & Middle East

Bahrain, Brunei Darussalam, Hong Kong, India, Indonesia, Jordan, Lebanon, Kuwait, Macau, Malaysia, Oman, Philippines, Qatar, Taiwan, Thailand, Saudi Arabia, Singapore, United Arab Emirates, Vietnam

Other

Australia & New Zealand

Navigasyon uygulaması Sygic, %70 indirimle bütün platformlarda ücretsiz yapıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 29 Haziran 2015; 23:47:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Igo nun son yaptığı yamuğu bilin ona göre para verin. Igo dan cok faydalandim sonunda parayla alayim dedim hazir telefonada format atmışken. Baktimki marketten kalkmış, sonra mevzu ne diye arastirdimki aksaklik nedeniyle kaldirilmis 1 - 2 ay markete eklenmedi. Satin alip o aralar telefona format atan kisiler tekrar yukleyemedi telefonuna mağdur oldular.

Suan markete eklendi ama crack versiyonlarinin haritasi şuan daha güncel arastirin bakin.
    Kendini duzelttigi an bende satın alacağım.

• Navitel daha iyi

• Here yetiyor
  • Halen çok para.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Arkadaşlar bir şey yakalayınca öldürmeden bırakmıyorsunuz vallah,bir yanlış olduğuna kanaat getirirse editör düzenler başlığı problem yok,ayrıca Yandex,Google Maps ve Here gibi navigasyonlar dan Sygıc i denemye pek niyetim kalmadı ios için konuşuyorum.

En mantıklısı hangisi?

• Yandex e az sövmedim bugün.Olmadı geri dön ileri git döndürdü dolaştırdı beni.

S2 de tomtom kullanıyordum gps ten veri aldığı için anlık güncelliyordu konumu nokta atışı yapıyordu...

Varmı tavsiye edebileceğiniz..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.