Şimdi Ara

BİM Microsoft Kablosuz Mouse 25TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
6
Favori
10.300
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

BİM de microsoft marka kablosuz mouse fiyatı 25TL olarak sitesinde gözüküyor
    Mağazalarda sanırım satılmaya başlayacak veya başladı. Tarih göremedim

http://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/kablosuz_mouse/aktuel.aspx

Düzenleme : 3 Temmuz itibari ile mağazalarında olacakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halkçı2013 -- 29 Haziran 2015; 10:29:43 >

• İyi gibi alınırmı sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • balıkesir kipada çiçekli modelleri 20 tl.
  • bu linkte olan fareyi de öneririm 20 lira kargo ücreti yok elim fena alıştı fare bakanlar göz atmalı bence
  • ulashoca41 U kullanıcısına yanıt
    Şekli şemali hoşuma gitti sipariş verdim, gelsin bakalım güzel bir ürüne benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulashoca41

bu linkte olan fareyi de öneririm 20 lira kargo ücreti yok elim fena alıştı fare bakanlar göz atmalı bence

Bende aldım tşk.ler paylaşım için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logotech m175 mi bu mu? A101 den Atech almıştım deli ediyor beni ve Pil dayanmıyor.

• microsoftlar pil sömürür, logitech alın
  • pil yüzünden forever logitech
  • Ezberciler geldi yine
    Aynı cümleleri kullanırlar.

Konu şu halbuki . 25TL ye bu microsoft mouse ürün alınır mı-alınmaz mı?
    Yok bu fiyata şu logitech modelini alın derseniz bunuda paylaşın. Link vs vs gibi verilerle

Yoksa internetteki şey videosuna benziyor

''Barbara herhalde barbara manken olan.''

Aynı cümleleri tekrar tekrar ceviriyorlar ya ona benziyor.
  • Logitech anywhere mx alin da pil canavari nasil oluyor gorun :) kronik switch sorununa hic girmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu ürünü kullanıyorum alacak arkadaşlara tavsiye ederim. Zamanında 35 lira verip almıştım, çok değil 2 ay önce falan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgado1010

balıkesir kipada çiçekli modelleri 20 tl.

Bende aynısını yazacaktım, geçen hafta Ankara'da kipadan bende almıştım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: flort

Logitech anywhere mx alin da pil canavari nasil oluyor gorun :) kronik switch sorununa hic girmiyorum.

HOCAM logitech mx anywhere almayı düşünüyorum acaba nasıldır? + - leri önerirmisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brak13

quote:

Orijinalden alıntı: flort

Logitech anywhere mx alin da pil canavari nasil oluyor gorun :) kronik switch sorununa hic girmiyorum.

HOCAM logitech mx anywhere almayı düşünüyorum acaba nasıldır? + - leri önerirmisin ?

Kronik switch sorunu var. Bir sure kullandiktan sonra sol switch cift tiklamaya basliyor. Forumda konusu olmasi lazim. Yabanci forumlarda da okuyunca kronik oldugunu anladim. Pil tuketimi cok. Ben ayda 1 degistiriyordum. Kullanima gore 2 ayi da bulabilir.

Bunlarin disinda ele oturan cok ergonomik ve her yuzeyde calisan bir mouse. Cam dahil. Zaten cok pil tuketmesinin sebebi de bu teknoloji. Ayrica 3 defa ayni sorunu yasadigim halde logitech 3 defa degisim verdi. Servis konusunda efsaneler. Ama ben 3.mouse da bozulduktan sonra microsoft sculpt comfort mouse aldim. Bluetooth oldugu halde pili 3-4 ay gidiyor.

Benim ustte soylemek istedigim her markanin cok ya da az pil tuketen iyi ya da kotu modelleri vardir. Sorunlu modeller yuzunden topyekun bir markayi kotulememek lazim.

• flort kullanıcısına yanıt
    anladım hocam benim v550 gibi oda zamanla çift tıklama yapıyordu artık faturayı atmayıp değiştirme yapacağız
    muadil olarak diğer modellerede bakayım ozman
  • ben 4000 serisini kullanıyorum.
    http://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-wireless-mobile-mouse-4000--siyah.html

yuh şuan 100 küsür liraya veriyor vatan

ben bimeks teknik servisten almıştım. zamanında 3500 mouse u servise vermiştim .. 3-4 hafta oldu geri dönüş olmadı.sonra bi telefon açtım verdim odunu alttan alttan
    adamlar tamam elimizde bi tane 4000 serisi var verelim kabul eder misiniz demişlerdi.. hala kullanıyorum.3 yıl falan oldu.

sonuç olarak yukarıdaki ürün kaliteli şık ve kullanışlı bu fiyata affetmeyin

• Mouse iyi, ofiste kullanıyorum. Pili oldukça uzun gidiyor.
  • fiyati pek sıcak gıbı degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brak13

anladım hocam benim v550 gibi oda zamanla çift tıklama yapıyordu artık faturayı atmayıp değiştirme yapacağız
    muadil olarak diğer modellerede bakayım ozman

Aynen v550'de ki sorunun aynisi. Yogun kullaniyorsan microsoft oneririm. Sculpt comfort modeli ergonomik olarak v550 ye benzer bir model. Ben de o yuzden aldim zaten :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.