Şimdi Ara

HGS-RADAR CEZASI, YENI SISTEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
2.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bir sistemden bahsedeyim, belki bazı arkadaşların haberi vardır, diyelim TEM'den HGS ile saat 12.00 de gebze gişelerinden giriş yapıp 150 km sonra biryerdeki HGS den çıktınız, hemen ceza geliyor,yakin bir arkadaşın başına geldi, hız sinirina uyması halinde o yol 1 saatte değil 1 saat 15 dk da alınacaktı, direkt hgs giriş çıkıştan hesaplıyor, siz değerli forum sakinlerine haber vereyim dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biyerde dinlenir

Ben 130 ile gidiyorum genelde,sonradan biryerde mola verip kurtarıyorum.

• Uygulama iyi. Sol şeridi kapatan premiumlar düşünsün.

Ama arada bi mola vermek bütün olayı bitirir.

Tabi mola verecek zamanı olan adamın neden ortalama hızı 132nin üzerinde olur bilinmez.

• bunun süresi neye göre hesaplanıyor, azami hız mı?
  • Mantıklı ve güzel uygulama
    Yaşasın RADAR CEZASİ MEMUR MAASİ İCİN

• MK* M kullanıcısına yanıt
    sistem çok basit, sen 150 km olan yolu hız sınırının 120 km olduğu yerde 1 saatte gidemezsin mantığı, yani A noktasından saat 12.00 de girdin (yol 150 km) B noktasından saat 13.15'Den önce çıkarsan ceza gelir, gider mola falan verirsin anca kurtarırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugo

Uygulama iyi. Sol şeridi kapatan premiumlar düşünsün.

Ama arada bi mola vermek bütün olayı bitirir.

Tabi mola verecek zamanı olan adamın neden ortalama hızı 132nin üzerinde olur bilinmez.

Bunu sadece gişelere değil belirli aralıklarla yola yerleştirmeleri daha uygun olur. Yine de güzel uygulama.
  • Buna da çok saçma itiraz yöntemleri bulunabilir.
    Mesela en basiti şu olabilir.Ben değil,benim bindiğim çekici hız yaptı.Neden saçma mı? Saçma ama olur mu? Olur.Sonuç olarak bir ihtimal.Savunurkente otoban girişinde aracım bozuldu.Çekici çağırdım.Çekici hızlı gitti.Sonra gişelerden çıkarken cezalı ödememek adına çekiciden indirip aracımı gişeden geçtim.Sonra devam ettik.Sonuç olarak hız sınırı ihlal eden ben değilim diyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Buna da çok saçma itiraz yöntemleri bulunabilir.
    Mesela en basiti şu olabilir.Ben değil,benim bindiğim çekici hız yaptı.Neden saçma mı? Saçma ama olur mu? Olur.Sonuç olarak bir ihtimal.Savunurkente otoban girişinde aracım bozuldu.Çekici çağırdım.Çekici hızlı gitti.Sonra gişelerden çıkarken cezalı ödememek adına çekiciden indirip aracımı gişeden geçtim.Sonra devam ettik.Sonuç olarak hız sınırı ihlal eden ben değilim diyebilirsiniz.

Daha iyisini yazabilirsin biliyorsun.

• Automobilista kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok saçmaymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Buna da çok saçma itiraz yöntemleri bulunabilir.

berkay sınavlar bitti cozuttun yine çekicnin üstünde arabanın hgs si nasıl okusun

• airarmada A kullanıcısına yanıt
    Hayır Abi olay o değil cezadan kaçmak.Nasıl mı? Otobana girdim aracım bozuldu diyorsunuz.Sonra da çekiciye bindirdiğinizi iddia ediyorsunuz.Sonra çekicinin hız sınırı ihlali yaptığını iddia ediyorsunuz.Çekici ile otoban çıkışına gelince cezalı çıkış yazmasın diye aracınızı çekiciden indirip öyle otobandan çıktığınızı sonra geri yüklediğinizi iddia ediyorsunuz.Yani ben değil aracımı bindirdiğim çekici şoförü hız yaptı diyorsunuz.Neden saçma biliyorum.Ama hukuki olarak iddia edebileceğiniz bir durum.Kim inanır belli olmaz.Zaten saçma diye kendim de söylüyorum.Ama olmayacak bir şey değil.Zaten çekici üstüne okur demiyorum çekiciden inip gişelerden geçirir diyorum.
  • Zaten kendimde saçma diyorum.Ama illa her sistemin bir bugı vardır.Bende bunun kini bulmaya çalışırken saçma bir şey çıktı.Zaten kendim de saçma diyorum.Hayal gücü biraz geniş olunca üstüne de oruç başa vurunca böyle oluyor :)
  • Henüz daha başlamadı. 1 hafta önce İstanbul-Ankara yaptım 180den aşağı düşmedim.
    Ayrıca Yavaş gideceksem niye paralı yoldan gideyim bedava e-5ten basa basa giderim.

Başladığı zaman hgs ve ogs taşısak. Hgs ile girip ogs ile çıksak yırtabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dudeykewl -- 29 Haziran 2015; 11:10:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi güzelde
    premınyum araçlar roketleyemıyecekmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boku cıktı artık herseyin. Parasını verdigin yolda cektigin rezillige bak

• ne zamandan itibaren geçerli bu sistem?
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    sen hemen yemek ye kardeşim
  • Nesi iyi bu sistemin arkadaslar ? Cok mu meraklisiniz parasini verdiginiz yolun bir de cezasini odemeye ?
    Tutturmussunuz bir sol serit ve premium. Napsin adamlar hizli gitmeyecek mi ? Onu gectim orta sinif ta mi hizli gitmeyecek ?
    Yuh diyorum.

• High Quality kullanıcısına yanıt
    Mesele premium değil mesele kurallara uymak ya da uymamak.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.