Şimdi Ara

Toyota mı Hyundai mı ? (LÜTFEN ACİL YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar elimizde "HYUNDAİ Accent Blue 1.6 crdi PRİME 2011 model MANUEL(DİZEL)" vardı daha sonra araba perte çıktı kasko yeterli para temin etmediği için (39.500 civarı) ve BAZI sebeplerden dolayı çok sevdiğimiz o arabanın aynısını alamadık ve"TOYOTA Corolla 1.4 D-4D Comfort 2008 Model YARI OTOMATİK(DİZEL)" aldık. Daha sonra araba gözümüze boş geldiğinden dolayı araca 1.200 TL'ye ekran aldık (klipler , geri vites kamerası, navigasyon vs.), camlara film falan derken sizin anlıyacağınız birazda masraf yaptık. Daha sonra bir adam geldi ve "2013 Model HYUNDAİ Accent Blue 1.6 crdi MODE MANUEL(DİZEL)" aracıyla otomatik araç istediği için takasa girmek istediğini söyledi ve şuan gerçekten çok kararsızız Accentin performans ve yakıtından dolayı çok memnunduk corolladan daha az yakıyordu şimdi ise daha önce DOLU Accente binmiş olduğumuz için neredeyse Boş bir Accente binmek tuhaf gelebilir mi doğru bi karar mı olur corollaya yaptığımız masrafa yazık mı olur? Aracın bi önceki Accent Blue'dan eksikleri ise Aliminyum alaşımlı jantlar, geri vites sensörü, iklim kontrollü klima, yan aynalarda ki sinyal lambaları, Sadece önde 2 tane hava yastığı olması, Sayısı daha az olan Hoparlörler ve dahasını bilmediğim eksikler mevcut. Corolladada donanım Accent blue mode la aşşağı yukarı aynı

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMCI OLABİLİR MİYİZ SİZCE COROLLA'DA KALMALI MIYIZ YOKSA ACCENTLE TAKASA GİRMEK MANTIKLI BİR YOL OLUR MU?

• Hocam sizin Corolla donanım olarak daha iyi memnunsanız da değiştirmeyin derim.Bilmediğiniz araca bulaşmayın derim.Bulaşacaksanız da eski aracınıza eş değer donanım ve pakette bakın derim.Mesela şu örnek ilan olabilir:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-hatasiz-boyasiz-hundai-accent-blue-1.6-crdi-6-ileri-213013185/detay
  • bence takaslamak çok mantıklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Automobilista dediği de biraz mantıklı teşekkür ediyorum size memnunuz fena değil ancak aradaki yaş farkı da biraz kafamızı kurcalıyor ilerde satış açısından ve tabi ki motor gücü açısından fark oldukça hissedilir

Neden mantıklı geldiğini biraz daha açabilir misiniz Ufuk bey?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ionurbagis -- 29 Haziran 2015; 7:15:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ionurbagis

Öncelikle iyi günler,
    Arkadaşlar elimizde "HYUNDAİ Accent Blue 1.6 crdi PRİME 2011 model MANUEL(DİZEL)" vardı daha sonra araba perte çıktı kasko yeterli para temin etmediği için (39.500 civarı) ve BAZI sebeplerden dolayı çok sevdiğimiz o arabanın aynısını alamadık ve"TOYOTA Corolla 1.4 D-4D Comfort 2008 Model YARI OTOMATİK(DİZEL)" aldık. Daha sonra araba gözümüze boş geldiğinden dolayı araca 1.200 TL'ye ekran aldık (klipler , geri vites kamerası, navigasyon vs.), camlara film falan derken sizin anlıyacağınız birazda masraf yaptık. Daha sonra bir adam geldi ve "2013 Model HYUNDAİ Accent Blue 1.6 crdi MODE MANUEL(DİZEL)" aracıyla otomatik araç istediği için takasa girmek istediğini söyledi ve şuan gerçekten çok kararsızız Accentin performans ve yakıtından dolayı çok memnunduk corolladan daha az yakıyordu şimdi ise daha önce DOLU Accente binmiş olduğumuz için neredeyse Boş bir Accente binmek tuhaf gelebilir mi doğru bi karar mı olur corollaya yaptığımız masrafa yazık mı olur? Aracın bi önceki Accent Blue'dan eksikleri ise Aliminyum alaşımlı jantlar, geri vites sensörü, iklim kontrollü klima, yan aynalarda ki sinyal lambaları, Sadece önde 2 tane hava yastığı olması, Sayısı daha az olan Hoparlörler ve dahasını bilmediğim eksikler mevcut. Corolladada donanım Accent blue mode la aşşağı yukarı aynı

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMCI OLABİLİR MİYİZ SİZCE COROLLA'DA KALMALI MIYIZ YOKSA ACCENTLE TAKASA GİRMEK MANTIKLI BİR YOL OLUR MU?

corollada kalin kardeş.accent kalitesiz bir araba.eğer manuel kullanmak gibi bir niyetiniz varsa 1.33+lpg li araçlara bakin sahibinden.com da,en azindan yeni kasa corollaya binmiş olursunuz.mesela:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-sifir-kokusu-ustunde-219355137/detay

• Accent blue 1.6 CRDİ ve mode plus veyea prime donanım ile keyifli olur Bence aracınızı satın ve üstüne biraz para ekleyerek İstediğiniz gibi bir accent blue alın.
  • Corollayı ancak passata binmek için bırakırım.
  • _SkiP_ kullanıcısına yanıt
    O kadar kalitesiz ki adamın aklı eski aracında kalmış bak hele çok enteresan.

• ben olsam corallada kalırım prime paketten modeye düşünce insan ister istemez bi keyifsizlk huzursuzluk yaşar bence toyotada kalın derim okadar masraf yapmışssınız kullanın biraz daha derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: diosfer

O kadar kalitesiz ki adamın aklı eski aracında kalmış bak hele çok enteresan.

2008 model arabayla 2013model arabayi kiyasliyr birakta kiyaslasin kardes.

• İki aracıda kullanan bendim lakin nedense accent daha kaliteliydi arada kalmamın tek sebebi mode olması mode plus ya da prime paketi olsa hiç düşünmeden zaten takas ederdim. Ve toyotanın ufak motorlarını hiç beğenmiyorum tasarruf ettiğini sanıyor galiba ama nedense 1.6 128 beygir accent 1.4 90 beygir araçtan daha az yakıyordu. Yani sorun kalite falan değil Kafama Takılan tek şey Donanımdı yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum ama hyundaiyi eleştiren arkadaşlarda dönüp bi bakmalarını gerektiğini düşünüyorum.
  • Toyotadan memnun değilseniz accenti alın o araç olmasa bile satıp üst donanımı.

O araca o motor fazla geliyor zaten 1200 kg b sınıfı 128 bg

E180 tokatlarsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abstraction kullanıcısına yanıt
    yok o kadar değil ama çoğu arabayı tokatladığı doğrudur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.