Şimdi Ara

Samsung S5 Kullanan Arkadaşlar Bakabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu hafta G2'mi satip yeni telefon almayi planliyorum piyasaya baktigimda da butceme uyan en iyi iki telefon m8 ve s5.

M8'in bence tasarim disinda artisi yok samsung cephesinde ise kapak degisimi ve fiziksel tuslar beni cezbediyor ama s4'te yasadigim kotu samsung izini hala aklimdan atamadim.Donanimi ne kadar iyi olursa olsun yine kasar mi diye korkuyor insan.Acaba donma/kasma sorunu yasiyor musunuz? Ve onerir misiniz s5 almayi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• S5 kötü bir telefon, G2 çok daha stabil çalışıyor S5'ten. S5 kullandım ve G2 ile kıyaslarsak klasik Samsung donmaları bu cihazda da mevcut. G2 ile devam edin bence. Ya da G3 alın.
  • .

• ,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M8 varken s5 alınmaz. M8, z2, z3c den birini seçin bence. Çok daha güzel cihazlar. Ben m8 ya da z3c alırdım. Z3c şarjı, Kamerası,performansı gayet güzel. 1500 TL gibi bir fiyatı var. Güzel tercih olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: FIFA13

M8 varken s5 alınmaz. M8, z2, z3c den birini seçin bence. Çok daha güzel cihazlar. Ben m8 ya da z3c alırdım. Z3c şarjı, Kamerası,performansı gayet güzel. 1500 TL gibi bir fiyatı var. Güzel tercih olur.

Hocam m8 resmen tank gibi telefon ama cercevesi,sanal tuslari ve alttaki siyah bosluk beni sogutuyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Livemau5

quote:

Orijinalden alıntı: FIFA13

M8 varken s5 alınmaz. M8, z2, z3c den birini seçin bence. Çok daha güzel cihazlar. Ben m8 ya da z3c alırdım. Z3c şarjı, Kamerası,performansı gayet güzel. 1500 TL gibi bir fiyatı var. Güzel tercih olur.

Hocam m8 resmen tank gibi telefon ama cercevesi,sanal tuslari ve alttaki siyah bosluk beni sogutuyor...

Beni fazla rahatsız etmiyor. Tabi zevk meselesi. z3 compact'ın boşlukları gayet iyi. Çok fazla değil. İkisine de bakın inceleyin. Z2 ye de bakın mutlaka. Hangisi hoşunuza giderse artık .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.