Şimdi Ara

SİL.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anarchist Reaper -- 29 Haziran 2015; 22:55:42 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Ben olsam almam çünkü zamanına göre çok pahalı ha şekil tarz şık ama samsung galaxy alpha s6 g4 veya sony xperia z3+ varken almak saçma bence dekiklerinin ićinden seç sana anlatabilirim seçtiģin telefonu lg g2 alma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 yi aratmaz lakin ben G2 den ancak M9 A geçerdim ondan aşağısı kurtarmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

• .

• M8 gayet guzel ama bence de G2 den M8e pek gerek yok ben olsam S6 alirdim.
    S6 ya yok derseniz One M8 alin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aquess

M8 gayet guzel ama bence de G2 den M8e pek gerek yok ben olsam S6 alirdim.
    S6 ya yok derseniz One M8 alin.

Hocam aslinda benim amacim iphone 5s almakti fakat dun incelemeye gidince boyutu biraz kucuk geldi yapabilir miyim bilmiyorum,sony z3 falan onerir misiniz peki ?

• Ben m8 kullaniyorum.Ama lg g2 den m8 e gecmeye perak gerek yok kasa kalitesi ve premium hissi haric...Ama z3 al pisman olmazsin :) sarji daha iyi gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LooF -- 29 Haziran 2015; 11:33:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trcix01

Ben m8 kullaniyorum.Ama lg g2 den m8 e gecmeye perak gerek yok kasa kalitesi ve premium hissi haric...Ama z3 al pisman olmazsin :) sarji daha iyi gidiyor.

Hocam peki samsung'a hic bulasmiyim mi ? S5,note 4 olabilir belki.Zaten guncelleme olayindan sonra lg'ye tovbe ettim pek de fazla secenegim yok.

• Hocam ya m8 yada z3 başka telefonu bulaştırma...Z3 ile m8 arasında 2 saat ekran süresi farkı var
    z3 sarjda daha iyi..Ama sarjı kac saatte doluor onu bilemem m8 145dakikada fulluyor...Gerçi ben QC2.0 destekliyen sarj aleti aldım çinden 1 saatte %80 yapıyor cihazi...Karar senin
  • Htc sony şaşma boşver samsungu

• Bende M8S ALIRMI DİYORUM ?
  • Ben almadan once hem Z3 hemde M8 kullananlarla konustum M8 i tavsiye ettiler. Sonra bende ikisini de inceleyince M8 de karar kildim.

• M8in kamerası ışık alan yerlerde z3den bile iyi ama karanlıkta gerçekten kötü yani ortalamanın altında ama şöyle bir durum var 3D fotograf hareketli görüntü vs birsürü yeni çekim modu eklenmiş okadar çok mod varki oyun oynamaktan daha fazla bu modlarla oynayacagına eminim ayrıyeten blinkfeed artık tamamen değişti biraz bilgi sahibiysen bilinkfeed hakkında gerçekten son hali mütiş oldu telefonda donma kasma gibi sıkıntılar yok sarj konusundada dert edecek birşey olduğunu sanmıyorum + kasa kalitesi efsane bir telefon 1800 lira demişsinde internet fiyatından bahsediyorsun sanırım benim tavsiyem m8 almandır ama sakın gri renk alma çok çiziliyor
  • Konu kapanabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.