Şimdi Ara

Bisiklet gobeğine dinamo takma?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bisiklette kendi elektriğimi üretmek istiyorum erdoğanlar bisiklet ya da turuncu bisikletten dinamo alacağım sorum şu. Dinamo arka göbeğe mi takılır yoksa on göbeğe mi yoksa her ikisine de takılır mı? Ne gibi dezavantajları olur? Kendim alırsam jant tellerini çıkarmak zorunda kalır mıyım yardım ederseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: iboocum

Arkadaşlar bisiklette kendi elektriğimi üretmek istiyorum erdoğanlar bisiklet ya da turuncu bisikletten dinamo alacağım sorum şu. Dinamo arka göbeğe mi takılır yoksa on göbeğe mi yoksa her ikisine de takılır mı? Ne gibi dezavantajları olur? Kendim alırsam jant tellerini çıkarmak zorunda kalır mıyım yardım ederseniz sevinirim

Hiç bulaşma,jantla beraber al zahmetli bir iş bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimcu

quote:

Orijinalden alıntı: iboocum

Arkadaşlar bisiklette kendi elektriğimi üretmek istiyorum erdoğanlar bisiklet ya da turuncu bisikletten dinamo alacağım sorum şu. Dinamo arka göbeğe mi takılır yoksa on göbeğe mi yoksa her ikisine de takılır mı? Ne gibi dezavantajları olur? Kendim alırsam jant tellerini çıkarmak zorunda kalır mıyım yardım ederseniz sevinirim

Hiç bulaşma,jantla beraber al zahmetli bir iş bence

Aldığım yerde yaptırabilir miyim peki ? Ya da jant ile beraber alırsam fiyat aralığı ne kadar olur acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.