Şimdi Ara

Age of mythology de yeniliyorum tatik

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler biz nette aom titan atıyoruz bi abi var bize kıyasla iyi oynuyor ve yenince konuşup duruyor bi yardım eder misiniz ? oyun aynen söyle oldu beyler o isi aldı ben hades aldım 2w2 attık ilk gelişme süresi vererek oynuyoruz biz bi baktım 1 saat 20 dakka sonunda adamın 300 bin altını olmuş benim daha 8 bin de öbürleri arasında 5k falan fark var onlarda işte benim 10 bin falan et odun. her geliştirmeyi falanda yapmış şöyle late gamede adamları solutacak sağlam bi tanrı ve strateji önerir misiniz (savunma ve saldırı diye önerirseniz iyi olur) ? bide isisin zayıf yönleri nelerdir bunları bi paylaşırsanız sevinirim

• ne üzerinden oynuyorsunuz ?
  • landan oynuyoruz nette
  • OYUN GÜZELSE BENDE BAŞLIYCAM.
  • özelden anlatıyım kardeşim
  • Adam pro ise yapacak bir şey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 saat 20 dakka napıyonuz be siz de. adama 5-6 dakkada saldırmalısın. Bak buradaki replayları izle ona göre şekillendir oyununu.http://www.rts-sanctuary.com/Age-Of-Mythology/act=aom_rec_game&cmd=04&version=AOM
  • kardeş gelişme süresi vererek oynuyoruz sürekli saldırı falan olsa adam yine yener ztn adama geçen sordum üniversite yıllarımda hep bu oyunu oynuyorduk dedi adam eskilerden yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sütçü Müezzin

kardeş gelişme süresi vererek oynuyoruz sürekli saldırı falan olsa adam yine yener ztn adama geçen sordum üniversite yıllarımda hep bu oyunu oynuyorduk dedi adam eskilerden yani

Siz bilirsiniz, Bu arada bu kadar süre veriyorsanız en iyisi sizin de isis ya da loki seçmeniz lazım. Son çağda bu ikisi baya güçlü oluyor. Ayrıca ekonomiye abanın, haritadaki nberedeyse tüm town centerları alın kaleler yapın durmadan, sadece son seviye adamların en güçlülerini basın. Titan çıkartın. Populationunuz full olsun birikmiş bir sürü paranız ve adam yapma yeriniz olsun ki adamlarınızın hepsi ölse bile 20-30 saniyede tekrar population fullenebilsin. Araştırmaları fulleyin. Her tarafa kule falan doldurun bütün madenleri bitirin Marketlerdeki develerden para kazanmaya başlayın hatta ekonominizi buna dayandırın. Daha da özetlemem gerekirse, General Patton gibi oynamayı bırakıp Sakıp Ağa gibi oynamaya başlayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultramarinesquad -- 5 Ağustos 2015; 23:48:50 >

• bende adam niye isis oynuyo diyorum ve townları paylaşıyoruz herkes 3 er tane alıyor ve adam direk kölelere abanıyor sonra parayı kasınca köleleri öldürüyor yerine asker basıyor taktiği böyle yani direk 300k olunca hepsinden adamda sürekli asker basıp yıkıyor ztn bende savunma olarak 2 3 sıra duvar çekiyom ztn para bi işe yaramıyor sadece develere bağlayınca ekonomiyi bi ton altın var basıyom 3 sıra duvarı en azından yıkana kadar geri 1 ordu daha oluyor
  • Duvar ve hades cop

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.