Şimdi Ara

nvidia quadro k600 profesyonel ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    FORUM İKİNCİ EL BÖLÜMÜ CİDDEN ENTERESAN BİR ŞEKİLDE İŞLEMİYOR, KAR AMAÇLI ÖLÜCÜ DOLMUŞ.SON ÜRÜNLERİMİN ÇOĞU FORUM DIŞINA SATILDI..

PNY Nvidia Quadro K600 1GB GDDR3 128Bit 192 Cuda Profesyonel Grafik Kartı

nvidia quadro k600 profesyonel ekran kartı

(NOT: Allah aşkına benim ilanlarıma tam karar vermeden PM atmayın )
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 18 Kasım 2015; 11:41:14 >

• Hocam alıcı değilim merakdan soruyorum. Kağıt üzerinde prof ekran kartları pek iç açıcı değil. Nedir bunun özelliği. Render performansı mı iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan15963

Hocam alıcı değilim merakdan soruyorum. Kağıt üzerinde prof ekran kartları pek iç açıcı değil. Nedir bunun özelliği. Render performansı mı iyi.

Evet kardeşim kart oyun için değil, render ve farklı hesaplamalar için görev görür.

• Kutu garanti durumu nedir?(çıkmamı).Normal kasaya takamıyormuyuz?Sabitlemek zorundamıyız? kart ufak gibide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faxcon94

Kutu garanti durumu nedir?(çıkmamı).Normal kasaya takamıyormuyuz?Sabitlemek zorundamıyız? kart ufak gibide.

Takılır ama L demiri çıkartmak zorundasınız. Evet hp kasadan çıkarttım. Fiyatını da ona göre uygun yazdım.

• Ekran kartı sorunsuz mu? Birde kaç yıllık ve power ihtiyacını biliyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thenemne1

Ekran kartı sorunsuz mu? Birde kaç yıllık ve power ihtiyacını biliyor musun?

1 yıl önce aldığım hp bilgisayarımı satınca içinden çıkarttım. Yani 1 yıllık. Sorunsuz. Max 90w tüketimi vardır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.