Şimdi Ara

Reeder P8C video inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
2.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aldığım iki telefondan birini 4. kez aynı sorundan servise gönderdim ve sonunda yasal tamir süresini aştıkları için iade edebilerek kurtuldum biriside elimde kaldı ,o diğer cihazada yazılım güncellemesi geldi gece 12de, anında bastım hataları düzeltmişlerdir diye sevinerek , 5 dk sonra telefon recovery ekranına geçti , açmaya çalıştığımda "uygulamalar yükelniyor" ekranında 1 saatten fazla kaldı. servislerine gönderip telefonsuz kalmaktan , bunların aptal saptal oyalamarını beklemekten bıktığım için göndermedim fakat burcu esmersoylu falan reklam yapan firmanın telefonunun yazılımı kendi sitesi dahil hiç bir yerde yok ! P8 ve P6 yı koymuşlar P8C yi koymamışlar, adres çubuğunda bir iki değişiklik yaparak ulaşabildim yazılım dosyalarına ( okadarda amatörler) . o yazılımı kurdum ve şuan şebeke 2-3 saatte bir kesiliyor , kamera çalışmıyor ama o kadar bıkkınlık geldi ki böyle kullanmaya razı olup servislerine göndermiyorum. Bu telefonu kullanan arkadaşlar bana ulaşıp recovery dosyasını bana atabilirse çok makbule geçer.

• arkadaşlarbu telefon mobil ağdan bir turli internete bağlanmıyor sorunu nedir çözemedim wifii bağlanıyor amaa hat üzerinden mobilden bağlanmıyor reeder servisinede bir türlü ulaşammadım yardımcı olursanız seviniriğm

• ya arkadaşlar yeni aldım teknosadan fakat watsap yükledim kişilerimdekiler watsapımda görünmüyor ayarladık yine olmuyor nasıl olur bu

• Alıpta 2 ay kullanabilen varsa yazsın lütfen. Saflık edip SA güvencesi var diye araştırmadan aldım. Dokunmatik ve alt tuşlar 1 ayda iflas ediyor ve bataryası davul oluyor. Parayı kaptırdıysanız iş biter. Servis adına bir şey yok. Telefonu bile açmıyorlar. Hiç birşey bilmiyorsanız webindeki noyu arayın bakalım muhatap bulabilecekmisiniz.

• ben aldım gayette güzel 4 aydır kullanıyorum fazla oyun yüklerseniz kasıyo 1gb ram napcan ayrıca videoyu hd çekiyo herşeyi güzel keşke kasmasa bazen çok problem oluyor.

• 4ay oldu alali param bosa gitti.donma sorunu maksimum gunde 5-6defa bataryayi cikariyorum.acil arama yapmam lazim tlf keyfi gelsinde arama yapabileyim diye bekliyorum.arayacagim kisiyi hemen arayamiyorum.akilli telefonlari en salagi buduremin olun sakin almayin

• quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

çöp !

vakti zamanında yazmıştık inanmadınız !

tablette intel işareti olan tablet ve telefonlardan uzak durun !
  • Reeder mı Allah düşmanımın başına vermesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önceden p8c telefonun dokunmatik problemi yaşadığım için gönderdim garanti dışı yazdığı halde ekranı değiştirmişlerdi telefon geldiğinden beri kendini kapatıyordu günde 1-2 kere şimdi bu sayı 20lere çıktı bakalım bu sefer servis nasıl çıkacak allahtan bu telefona para vermedim parayla alınacak telefon değil bu marka yerine gidin meizu alın daha iyidir
  • amaaaan yaaa bu fiyata bu kalite normal

• Arkadaşlar ben bu telefonu eşime aldim oda telefonu kullanamadi,telefon kendi kendine kapaniyo,arama yapmiyo,kasilma yapiyordu.ben teknosadan 599 liraya duşmuştu 21.09.2015 aldim internetten servis yorumlarini okudum,doğruysa memnun kalan yoktu,teknosaya gittim,olanları anlattim'telefonu iade edebilirmiyiz diye sordum,boyle birseyin mumkun olmadiğini ancak servis degisim veya iade derse yapabileceklerini soyledi.bende para boşa gitmesin diye kendi telefonumu eşime verdim bu telefonu aldim ilk önce icindekileri bosalttim sonra fabrika ayarlarina geri dondurdum icine 101 den16gb hafiza karti aldim toshiba13,95tl sonra eski telefonumda kullandigim uygulamalari indirdim,kasma olayi bitti,telefonun arka kapak hassas dokunma ozelligini kapattim,kendi kendine arama azaldi.aramayi bitirip cebime koyarken birilerini caldirip kapatiyo ama neden yapiyo bulamadim en azindan kullanilir hale geldi.internet bağlantisi iyi fotografta bu fiata bu kadar normal umarim yardimci olmusumdur hayırlı günler.

• p8c telofonuna uyumlu başka bir markanın bataryası varmı acaba bildiğiniz. benim batarya şişme yaptı .genelde bu sorun bu markada varmış. teşekkürler.

• Arkadaslar sakin reeder almayin yazilim hatasi varmis yine duzeltilen bisi yok sakin reeder telefon almatin garantiye gidiyor duzelmeden geri geliyor 2kere gonderdm

• ben aldım 6 aydır kullanıyorum defalarca dusurdum ekranı kırıld ama hala ılk gun kı gıbı calısıyor hıc bır sıkayetlede bugune kadar karsılasmadım. sadece telefouma format atmam gerekıyor ve nasıl atcagımı nılmıyorum

• P8C Bataryasini nerden alabilirim ulasa bilirmisiniz 5464751833

• Kılıf arıyorum fakat bulamadım nerden bulabilirim?
  • Arkadaşlar hala p8c kullanan varsa acil bana telefon ile ulaşabilir mi . telefonun ekran version numarasına ihtiyacım var . *#*#114#*#* yazacak gelen ekranin ekran fotoğrafını mail adresine gonderecek bir arkadaş arıyorum . tarum_guncu@hotmail lütfen yardim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon simharti takinca kendi kendine kapaniyor simkartsiz sorun yok ama takinca simkart kapaniyor neden acaba

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.