Şimdi Ara

BENQ XL2430T

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benq XL2430T monitör incelemesi/kullanıcı yorumu forumlarda bulamadım kullanan varsa yada bu fiyata farklı bir monitör tavsiyeniz varsa lütfen yardımcı olun pazartesi almayı düşünüyorum.

• Stoklarda yok monitör olsa ben alıp deneyeceğim :)
  • Bende bir siteden sipariş verdim stoklarda gözüküyordu 1 hafta beklettiler ve stoklarında olmadığını beyan ettiler. Sonucunda XL2420Z aldım, içimde ukte olarak kaldı.
  • facebooktan benq türkiyeye mesaj attım gümrükte bekletiyorlar dedi...
  • icz07 İ kullanıcısına yanıt
    XL2420Z'nin tasarımı değişmiş hali. Başka farkı yok.
  • ben hb.com'dan aldım ancak artık satmıyorlar.kağıt üstünde xl2420z'deki birkaç özellik yenilenmiş(eye care, motion blur2 vb.) ve 3D özellliği kaldırılmış.onu kullanmadığım için aradaki farkı söyleyemem.Aklına gelen bütün giriş portları mevcut ve sağlam çelik bir standa sahip.tek kişi kullanılcaksa görüş açısı problemi olmaz ergonomi olarak baya iyi.ancak diger bütün tn paneller gibi renkler kötü ve az da olsa arka ışık belli oluyor özellikle siyahlarda.120 hz'de blur reduction açılabiliyor ancak %100 parlaklıkta bile ekran biraz karanlık oluyor.geceleri sorun olmaz ama bu güneşli havalarda da oynanmaz. s switch,stand vb. görünüm ekstralarına takılmıyorsanız xl2411z alın derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.