Şimdi Ara

Yazıcı mürekkep uyumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Canon MG3550 yazıcım var . kartuşu hemen bitiyor. bende epson orijinal mürekkep alıp kendim doldurdum. ama çıktı kalitesi çok kötü.. acaba sorun nerde bileniniz var mı ?... mürekkep uyumu diye bir şey varmıdır.. sonuç da hepsi aynı şey mürekkep.. üstelik aldığım mürekkep dandik bişey değil epsonun orijinal mürekkebi...

• bi Allahın kulu da bişey yazmıyor yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: algerino85

Merhabalar Canon MG3550 yazıcım var . kartuşu hemen bitiyor. bende epson orijinal mürekkep alıp kendim doldurdum. ama çıktı kalitesi çok kötü.. acaba sorun nerde bileniniz var mı ?... mürekkep uyumu diye bir şey varmıdır.. sonuç da hepsi aynı şey mürekkep.. üstelik aldığım mürekkep dandik bişey değil epsonun orijinal mürekkebi...

CANON MÜREKKEBİ İLE EPSONUN ARASINDA ÇOK FARK VAR ASLA BİR BİRİNE UYMAZ VE SİZE TAF SİYEM HEMEN TEMİZLEYİN KARTUŞLARA YADA BASKI KAFASINA ZARAR VERMEDEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartusbankasi

quote:

Merhabalar Canon MG3550 yazıcım var . kartuşu hemen bitiyor. bende epson orijinal mürekkep alıp kendim doldurdum. ama çıktı kalitesi çok kötü.. acaba sorun nerde bileniniz var mı ?... mürekkep uyumu diye bir şey varmıdır.. sonuç da hepsi aynı şey mürekkep.. üstelik aldığım mürekkep dandik bişey değil epsonun orijinal mürekkebi...

CANON MÜREKKEBİ İLE EPSONUN ARASINDA ÇOK FARK VAR ASLA BİR BİRİNE UYMAZ VE SİZE TAF SİYEM HEMEN TEMİZLEYİN KARTUŞLARA YADA BASKI KAFASINA ZARAR VERMEDEN

Cevap için teşekkür ederim. canon uyumlu mürekkep aldım. kartuşa doldurdum ancak silik silik yazılar çıkıyor. yine fark eden bişey yokkafa temizleme ıvır zıvır ne yaptıysam olmuyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kartusbankasi

quote:

Cevap için teşekkür ederim. canon uyumlu mürekkep aldım. kartuşa doldurdum ancak silik silik yazılar çıkıyor. yine fark eden bişey yokkafa temizleme ıvır zıvır ne yaptıysam olmuyor

baskı kafası zarar görmüş yada tıkalı ola bilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.