Şimdi Ara

Kalbim Ege'de Kaldı | Kanal D | 2015 | (Alper Saldıran & Oya Unustası)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
3
Favori
2.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kanal D'nin yapımcılığını, Limon Film'in üstlendiği, yönetmeniğini Ömer Uğur ve Eray Koçak'ın yaptığı, senaryosunu Gül Abus Semercinin kaleme aldığı ve Kanal D'de ekrana gelecek olan Kalbim Egede Kaldı başrollerinde Alper Saldıran (Mustafa) ve Oya Unustası (Zeliş) yer alıyor ayrıca oyuncu kadrosunda;
    Eren Hacısalihoğlu (Yaman) , Celile Toyon(Iraz Nine) , Şerif Erol (Osman Gıpgıp) , Aslı Omağ (Hatice Gıpgıp) , Şebnem Doğruer (Emine Kürük , Serhat Özcan (Ali Kürük) , Süha Çağrıcı (Hakan Gıpgıp) , Nehir Akkoç (Meyem Gıpgıp) , Lemi Filazof (Cabbar Gıpgıp) , Neşem Akhan (Halide Gıpgıp) , Yeliz Akkaya (Fatmanaz Kürük) , Selin İleri (Elifsu Kürük) , Özge Sarıtaş (Naile) , Leyla Göksün (Filiz) , Onur Özaydın (Erdinç) , Ceylin Yüksek (Gülüş) , Yağız Yeşiltepe (Rıza)

Dizinin çekim yerleri start olarak İstanbulda başlayan sonra İzmir çeşme, Seferihisar ve Ildırda devam ediyor.

Dizinin Konusu;
    Iraz nine 45 yıl önce meydana gelen bir depremde anne ve babasız kalan Hatice ve Emine isimli iki kız çocuğunu evlat edinir. Kızları kardeş gibi büyütür ve uygun gördüğü erkeklerle evlendirir Hatice ile Emine çoluğa çocuğa karışır. Aradan yılar geçer. Emine ile Hatice'nin kocaları para yüzünde büyük kavga eder ve birbirlerine düşman kesilirler. Iraz nine aileleri barıştırmak için bir evlilik planıyapar. Emine'nin oğlu Mustafa ile Hatice'nin kızı Zeliş'i evlendirmektir. Aileleri bu evliliğe ikna etmek için de sahibi olduğu büyük mal varlığını Zeliş'le Mustafa'nın üzerine yapacağını söyler.Zeliş ile Mustafa başlarda bu evliliğe karşı çıkarlar.Ama ailelerinin zorlamaları ile kağıt üstünde kalacak bir evliliğe imza atarlar. Başlarda sürekli kavga eden ve boşanmak için ellerinden geleni yapsalarda Zeliş'le Mustafa gün geçtikçe birbirine alışacak ve zorla başlayan evlilik büyük bir aşka doğru ilerleyecek.

1.Bölüm 1.Fragmanıhttps://www.youtube.com/watch?v=-zZAXvpIExs&itct=CDkQpDAYASITCP_WleXPr8YCFUmZfgodbiEAplIia2FsYmltIGVnZWRlIGthbGRpIDEuYm9sdW0gZnJnbWFuaQ%3D%3D&hl=tr&gl=TR&client=mv-google

1.Bölüm 2.Fragmanıhttps://www.youtube.com/watch?v=GjhO-YQlkIs&itct=CDYQpDAYAiITCP_WleXPr8YCFUmZfgodbiEAplIia2FsYmltIGVnZWRlIGthbGRpIDEuYm9sdW0gZnJnbWFuaQ%3D%3D&hl=tr&gl=TR&client=mv-google

1.Bölüm 3.ragmanıhttps://www.youtube.com/watch?v=seKEzlLuaOk&itct=CDMQpDAYAyITCP_WleXPr8YCFUmZfgodbiEAplIia2FsYmltIGVnZWRlIGthbGRpIDEuYm9sdW0gZnJnbWFuaQ%3D%3D&hl=tr&gl=TR&client=mv-google

Dizi 24 haziran çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında izliyicilerle buluştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueLost -- 28 Haziran 2015; 2:39:40 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• 2.Bolüm Fragmanıhttps://www.youtube.com/watch?v=wwwTgOC8NsY&itct=CDEQpDAYAiITCLecmrGbssYCFYa7fgodalsNd1ISa2FsYmltIGVnZWRlIGthbGRp&client=mv-google&gl=TR&hl=tr
    Diziyi hiç izleyen yokmu arkadaşlar yorumlarınızı bu konu başlığını altına yazın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueLost -- 28 Haziran 2015; 13:54:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız çok itici maalesef. O yüzden forum olarak takip etmiyoruz diziyi kb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Kız çok itici maalesef. O yüzden forum olarak takip etmiyoruz diziyi kb.

Anladım hocam bir dizi konu başlığı açalım dedik tutmadı neyse sağol

• Evet, kızı erkeksi yapalım diye biraz suyunu çıkarmışlar ama ben beğendim. Bazı sahneler, konuşmalar falan çok komikti ilk bölümde.
  • Yahu kız bildiğin mahalle abisi olmuş.
  • Kız iyi ama rolü yakışmıyor diyebilirim.
  • Benimde düşüncemde o kızın rol gereği erkek gibi oynuyor zaten bu dizilerde erkek gibi bir kız olur sonra bir bakarsanız o kız güzel olur nasıl ki sil baştan daki evrim, kocamın ailesindeki miray gibi karakterler ilerki bölümlerde tabi bu gosterilir...

• Güzel ilerliyor dizi. İyi güldük.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi güzel gidiyor iyi güldüm bugün bu bölümde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueLost -- 2 Temmuz 2015; 3:24:27 >
  • Benim hoşuma gitti. Bol bol güldüm 2 bölümde de

• Yeni fragmanda hikayenin nasıl gideceği anlaşıldı gibi... Mustafa, Zeliş'i allayıp pullarken kendisi aşık olacak muhtemelen. Eğer yaz dizisi olarak kalırsa işin sonunda Zeliş'de Mustafa'yı tercih edecektir ama diziyi devam ettirirlerse, Zeliş için koşan iki adamı görme ihtimalimiz yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Yeni fragmanda hikayenin nasıl gideceği anlaşıldı gibi... Mustafa, Zeliş'i allayıp pullarken kendisi aşık olacak muhtemelen. Eğer yaz dizisi olarak kalırsa işin sonunda Zeliş'de Mustafa'yı tercih edecektir ama diziyi devam ettirirlerse, Zeliş için koşan iki adamı görme ihtimalimiz yüksek.

Aynen hocam zaten bu bölümün olucağını tahmin etmiştim sevdiğim yaz dizileri arasında umarım reytingiler iyi giderde ekranlarda uzun süre kalır

• Köyde geçen diziler daha bir ilgimi çekiyor nedense. (Güzel Köylü ) Bu da fena değil gibi, izlenebilir.
  • 3.Bölüm Fragmanı

• Bu bölümden sonra yine bir inanın nasıl evrim geçirdiğini gördük...abi ya aynı kız o kız mı diye televizyonun dibine kadar girdim aynı kızmış ama sonunda bomba patladı mustafa kıza aşık olduğunu itiraf etti hayret bende bir kaç bölüm söylemez diye tahmin etmiştim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueLost -- 9 Temmuz 2015; 6:02:06 >
  • BlueLost B kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Resmen evrim geçirdi

• Köylüleri aradan çıkarmak için bence yalan söyledi Mustafa, bölüm boyunca aşık olduğunu geçtim, olacağına dair bile bir işaret yoktu. Ki bir de devreye Alev'de girecek gibi gözüküyor, artık Mustafa'dan hoşlandığı için mi yoksa miras için mi anlamadım, ama bu sayede Zeliş'i de Mustafa'ya yakınlaştırıp, kıskanmasını sağlayacaklar diye düşünüyorum.

Yalnız hikayede mantık hatası yaptılar, nineleri 2 yıl içinde ayrılırsanız miras köylülere kalır dedi fakat Mastafa, beni boşarsan sana yardım ederime getirdi olayı. Artık bir tarafın boşaması diğerine kazanç sağlamıyor ki, atladılar bu kısmı.

Bir de fragmandaki son sahne bölümde yoktu, orada ikisi arasında bir şeyler oluyor gibiydi oysa ama göstermediler.
  • Kız baya bir değişmiş ben en son baktığımda barzoydu resmen şimdi daha iyi olmuş para nelere kadir arkadaş.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.