Şimdi Ara

-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 24 Ağustos 2022; 14:12:7 >

• Mr.Rich M kullanıcısına yanıt
    DENEME ŞANSIN YOK KARDEŞ :)
    Vallah Müşteri hizmetleri öyle diyosa diyodur bilemiyorum ama bende kullanıyorum bana öyle bir imkan sunulmadıı :) ben suanda 89 tl fatura ödüyorm giriş paketi 20 tl zorunludur bu süper lig 56 tl spor extra 13 KARDEŞİM DİGİTÜRK-DSMART-TİVİBU HANGİSİNİ İSTİYOSAN SÖLE BANA SANA KAMPANYA FİYAT DETAY SÖLİYİM ?

Kardeş tivibuda var ttnet alıyosun 16 mbs hızı 50 TL VE TİVİBU HEDİYE ÜSTELİK 24 AY HEDİYE TİVİBU VE 49 TL SEN DUSUN Bİ :)) FUTBOLLA ARAN YOKSA TİİVİBU DİGİTÜRK FUTBOL ICIN GIBI GLIYO BNA
    digitürk süper online kullanıyo bıraz arastırdımda cidden digitürk senın ıcın avantajlı olabılır.
    Bahsettiğiniz pakette yayınlar Turksat uydusundan izlenir dolayısıyla digiturke özel hd kanaliniz olmaz bu pakette.
    Bu pakette ayrıca dizi kanalları da yok(dizi kanalları sadece Eutelsat uydusunda var)
    5 tane film kanalı var bu pakette ve hepsi sd yayindalar.Ayrıca benim beğendiğim ve bence en önemlilerinden olan MovieMax primier(TVde ilk filmlerin olduğu kanal) ve moviemax festival kanalları da Turksattan yok.
    Film ve dizili paket istiyorsanız Eutelsata yonelmeniz lazım.Çünkü tüm Digiturk kanalları bu uyduda.
    Film ve dizi paketi için ilk 3ay 29.99 sonraki 9ay 51.99 a olan bir kampanya vardi bunun yanında 39 lirayada Superonline interneti alabilirsiniz.Tabi yalın net olacaksa(ki sizin belirttiğiniz süper pakette de bu ücretler var) 10 lira yalın ücreti ve ADSL olacaksa da 3 lira modem parası alıyorlar aylık olarak.
    Digiturk+Superonline kampanyalarında Digiturk ayrı Superonline ayrı fatura kesiyor haberiniz olsun tek fatura gelmiyor yani.
    Ben Eutelsat kullanicisiyim film dizi paketlerim var ve gayet memnunum tavsiye ederim.Eutelsatta hd yayın var Turksattan sd yayın var film kanallarının ve diğer Digiturk kanallarının.Hd olarak Turksattan ulusal kanalları ve eğer ek olarak alırsanız lig tv yı izleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gefe16 -- 27 Haziran 2015; 22:26:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gefe16 kullanıcısına yanıt
    kardesım bende digitürk kullanıyorum ve eulsatttan yayın alıyom ayda kac tl oduyosun ve hangı paketlerı kullanıyosun cevaplarsan sevinirimm
  • kaya__1903 K kullanıcısına yanıt
    Ana oda giriş+film+şampiyonlar
    Yan oda giriş+çocuk+film kullanıyorum geçen ağustosta almıştım.Aylık olarak en yuksek 1 ay 92 lira geldi ortalaması daha az bir rakama denk geliyordu çünkü 3 ay bedava kullanmıştım.
    Ayrıca yan odada ocaktan bu yana dizi paketi ve yetişkin paketini hediye olarak kullanıyorum Eylüle kadar devam ediyor bu hediyeler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gefe16 kullanıcısına yanıt
    Spor Extra da güzel bir paket
    :D
    Durum nedir hocam kablonet mi aldınız? Bende düşünüyorumda bu tip paketlerden
  • Bende aynı durumdayım apartmanın tüm wifi şifreleri bende adam akıllı bi internet bağlatayım artık diyorum siz bi deneyin memnun olursanız bende alırım. Bulunduğum yerde superonline altyapısı yok ttnetde kullanmak istemiyorum bakalım sizin deneyimlerine göre bi seçim yapıcam

• arkadaslar benm ıstedıgım belgesel paketı ve standart paket ayrıca premıer lıgıde ızlemek ıstıorum hd olarak kac lıra oderım en az?
    Komşulardan otlananlar kulübü falan mı kursak yav yada toplanıp kral bi internet alsak iyi olcak karabük diye bi köy var bilir misiniz heh ben o ücra köşelerdeyim buralar hep dutluk superonline adsl var fiber yok
    Seneye burdan taşınacağım içinde komşulardan otlanmaya devam mı etsem diye düşünüyorum karabuk ili işte hemde merkez ama ben köy diyorum şahsen, iki avm dışında hayatımız yok burda

• Neyleyim ben 10da kapanan avmyi zaten akşama kadar sıcaktan dışarı çıkılmıyor akşamda gideyim oturayım diyorsun bi bakmışsın 10olmuş saat çıkartıyorlar online oyun oynuyorum dizi film oyun indiriyorum ama 1 yıl idare edebilirim heralde bakalım hayırlısıyla şu interneti bağlatında görelim nasılmış şehvetle bekliyoruz

• Orada avmden çıkıp gidilecek yer vardır ya ama burda yok, şimdi ankarayla burayı kıyaslamayalım siz bağlatana kadar biz konuda böyle konuşacaz heralde

Artık bağladığınızda haber edersiniz bekliyorum

• takip
  • drhiro kullanıcısına yanıt
    Hocam digitürk almaktan vazgeçtim kablonet(uydunet) bağlattırdım ve deneyimlerimi şurda paylaşıyorumhttp://forum.donanimhaber.com/m_107863237/f_//tm.htm#107863237 sizde aklınıza takılanları burdan sorabilirsiniz
  • bende bugün bu fenerin transferlerinden sonra niyetlendim bugün aradılar.giriş paketi,hd yayın,belgesel kanalları,fenerbahçenin tüm maçları,1 yıl tahatüüt 63,99 eylüle kadar 23,99 tl yetişkin exstra spor paketi oarayı tam anlamadım eylüle kadar bedava.pazar günü gelip kurucaklar.sizler ne diyorsunuz.kurulum ve aktivasyon ücreti yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-83A9DEA5A -- 16 Temmuz 2015; 11:44:36 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.