Şimdi Ara

S4 AÇILMIYOR, YARDIM :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar mrb, hayırlı ramazanlar herkese..
    2 yıldır sorunsuz kullandığım galaxy s4 telefonum maalesef bozuldu :( 1 haftadır ara sıra tuş kilidini kapatmak için power tuşuna basarken ekranda samsung yazısı çıkıyor ve telefon reset atıyordu ancak bu durum 7-8 saatte bir oluyordu, önemsemedim. Dün bu durumu çözmek için wipe cache yapıp telefonu sıfırlayım dedim, demez olaydım :( wipe cache yaptıktan sonra ekrana samsung yazısı geldi ve 30 saniye kadar sonra "google play durduruldu", "s voice durduruldu" "touchwiz durduruldu" şeklinde uyarılar çıktı. ben her "tamam" deyişimde başka bir durduruldu hatası çıktı. Sonra bataryayı çıkarttım, geri taktım. Samsung yazısı çıkıyor ve telefon kendini sürekli resetliyor. Açma kapama+home+ses tuşu falan işlemiyor, bataryayı takar takmaz samsung yazısı çıkıyor ve makina yeniden başlıyor. Başka bir batarya takıp denedim ama onda da aynı şekilde oluyor. Telefonun garantisi bitti, ankarada güvenilir ve işinin ehli bir telefon tamircisi önerirseniz çok sevinirim.

• Ses acma kapama tusu + guc tusu ve home tusuna ayni anda basip cihazi sıfirlayin düzelmesi lazim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.