Şimdi Ara

Guinness Rekorlar Kitabı'na giren 5 akıllı telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guinness Rekorlar Kitabı'na giren 5 akıllı telefon

1951 yılından bu yana tüm dünyada en'leri konu alan Guinness Rekorlar Kitabı, yavaş yavaş teknolojiden de örnekler girmeye başladı. Akıllı telefon pazarında da rekor kırmış ve kitaba girmeyi başarmış 5 cihaz bulunuyor. 

Bu cihazlar ya barındırdıkları özellikler ya da reklam kampanyaları ile rekorlar kitabına girdi. Aşağıdaki galeride bu akıllı telefonlar ve hangi konuda rekor kırdığına dair kısa bilgiler bulacaksınız. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• http://www.phonearena.com/news/5-smartphones-that-broke-Guiness-World-Records_id70753
    Bu yüzden teknoloji haberlerini Türk sitelerinden takip etmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanımhaber de galeri şeklinde haber yapıyorsa bu işin iyice suyu çıktı demektir.

• LG üç ve HTC'nin bir adet 3 boyutlu ekran ve kameraya sahip telefonu vardı. Muhtemelen LG'de bu kitaba girmesi gerekiyor.
    Aynen. Galeriyi sevmedim.

• Ben ilk çift çekirdekli cihazı atrix diye biliyordum.Meğerse yanlış biliyormuşum

• BEN BİRAZ DAHA TELEFON DÜNYASINI DEĞİŞTİREN TELEFONLARI BEKLİYORDUM. NE BİLEYİM ESKİLERDEN BİR TANE NOKIA YADA İPHONE YADA ESKİ ZAMNALARDA ÇIKAN SONY ERICSONLARDAN BİR ŞEYLERDE GİRMELİYDİ....

• Ne olur siz de girmeyin şu foto haber saçmalığına.
  • donanım haber kalitesini git gide arttırıyor..

• Donanımhaber kopya haber yapsın ama kelime reklamları üzerinden parayı götürsün. Artık işin çok kolayına kaçıyorsunuz..
  • Yazı falan arıyorum okumak için meğer galeri şeklinde habermiş donanımhaber sen yapma bari.

• Donanımhabere hiç yakışmamış bu galeri

• Bu tür foto haberler inşallah artmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokbeolumbe -- 27 Haziran 2015; 20:20:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Foto Galeri yapmayın bari ya, bir dh zevkimiz var zaten

• Katlanamadıgım tek sey galeri haberleri.. Pek cok siteyi bu yuzden bıraktım. Umarım Dhnin sonu olmaz

• Galeri den bıktım artık.sizde böyle devam edin DH!

• Guiness Rekorları kitabı dünyanın en salak işini yapan organizasyon olarak o kitabın ilk sırasında yer almalı. Salaklık.

• daha fotolara bakmadan yorumlara baktım az çok ve görünce galeri yazılarını gerçekten bakmaktan vazgeçtim. Sırf merakımdan baktım. Umarım devamı olmaz

• Bu ne ya haber nerede?

• Sadece foto galeriye sövmek için giriş yaptım. Bu ne saçma iş arkadaş.

• Habere ne gerek var ki! Sadece başlık yeter. Git kitabı al bak diyor. :))

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.