Şimdi Ara

KESİN KANIT GELDİ[instagram resmi] PTT T1 DEFT Script. Kesin kanıtlı. [VIDEO]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
2
Favori
5.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  KESİN KANIT GELDİ[instagram resmi] PTT T1 DEFT Script. Kesin kanıtlı. [VIDEO]

arkadaşlar @Litendria arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum. kendisi fark etti bu resmi. gördüğünz gibi bundan daha iyi bir kanıt olamaz. script değil diyen arkadaşların yorumlarını alayım

Arkadaşlar 2 gün önce bunların takımına mid laner olarak girdim. Her oyunu kazanıyorduk. Bot lane eziyordu ve bizi taşıyorlardı. Genelde oyunlar kolay bittiği için hiç dikkatimi çekmedi bu arkadaşın script kullandığı. Rakip takım çoğu oyunda buna script çok güzelmiş kardeş falan diyordu. Bende inanmak istemiyordum tabi. Ama dün 4 oyun bot lane de oynadık.

Ve her oyunun videosunu kaydettim. Ve eminim kesinlikle script kullanıyor. Tüm bu oyunlardaki script olduğu kesin olarak anlaşılan durumları kestim ve birleştirdim. Birde sizinle paylaşmak istedim. Öncelikle bu yazıyı yazarken video hala upload ediliyor. Dolayısıyla vaktim boş olduğu için buraya birkaç resim atmak istiyorum.

ptt t1 deft kimdir? kendisi:

http://tr.op.gg/summoner/userName=PTT+T1+DEFT

kim olacak tabiki scripter karaktersizin teki.

Buda hazırladığım video:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leftist Pony -- 30 Haziran 2015; 22:00:26 >

• video ile beraber ticket atarsan rahatça banlatabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: e1

video ile beraber ticket atarsan rahatça banlatabilirsin

emin değilim çünki tüm arkadaşlarım banlanmadıklarını söyledi. eğer banlanıcaksa hemen şimdi ticket atıcam.
  • Ben dedim umursamadılar oyun içi rapor ediniz lütfen dedi sizi anlıyoruz ama burdan birşey yapamayız :D

Dk 2 ye kadar izledim bişey yok bence adam da karşıdaki thrash çok kötüymüş hiç bişey olmaz buna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet8968 -- 27 Haziran 2015; 3:02:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video çektiğin program nedir bro

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucan Kedi Rengar

quote:

Orijinalden alıntı: e1

video ile beraber ticket atarsan rahatça banlatabilirsin

emin değilim çünki tüm arkadaşlarım banlanmadıklarını söyledi. eğer banlanıcaksa hemen şimdi ticket atıcam.

script olduğu belli adamın o tarz nicklilerin çoğu script zaten d1+ eloda, video ile beraber ticket at incelenir sonrada banlanır zaten son zamanda ticketlarla ban yiyen çok var
  • bi bk olmazhttp://www.lolking.net/summoner/tr/8062320 adamı düzenli takip ediyorum her gün oyununda kaç tane ticket attım video ile hiç bir şey yapmadılar
  • Video'nun %90'ı gayet temiz insanların yapabilecekleri şeyler. ANCAK, yazı yazarken diye not düştüğün bir part var reksai Q dodgeluyor. Duvara girerek skill dodgelamak diye bir refleks yok oyunda. En ince piksele tıklaması lazım o an onu yapabilmesi için. Belki de duvarı kırıp içine girmesi. Normal bir refleks orda ya açık alana tıklar ya da duvarın üstüne, duvarın üstüne tıkladığında ise karakter en yakın mesefaye yürümeye başlar ki bu da duvarın iki santim yanına gidip kafa atması demek. So ; evet abi script
  • ultiler dışı iyi janna oynuyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: VSS Vintorez

Video çektiğin program nedir bro

?
  • BSG B kullanıcısına yanıt
    Duvar kısmına kadar çok iyi gidiyordun da sonra saçmaladın. Oraya tıklatmakta bir şey yok.

Edit: Bana script gibi gelmedi Jinx ile aldığınız Team Fight'ı dikkatlice izledim dodge combo yapar mı diye bir şey göremedim pek. Şöyle kör noktalardan gelen skilleri dodgelasa tamam da ne bileyim çok yetenekli biride olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KhaZiggs -- 27 Haziran 2015; 4:33:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

Duvar kısmına kadar çok iyi gidiyordun da sonra saçmaladın. Oraya tıklatmakta bir şey yok.

Tamam sen öyle düşünüyorsan haklısındır.
  • 5k elo dodge çok iyiymiş yalnız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KhaZiggs -- 27 Haziran 2015; 22:14:25 >
  • Script olduğunu sanmıyorum,Master tier bir adamın öyle saçma Thresh hooklarını dodgeleması gerekir zaten,bir iki tane de saçma sapan hareketi var.Cassio'nun zehrine kafa atmış script olsa her şeyi dodgelar.Ant'daki bi elemanın script videosu vardı ona bakın anlarsınız

• bebe rexha sen misin
  • Yorumları okudum da sanırım videoyu izleyen herkes kör. Arkadaşın attığı videonun başında, thresh in attığı hooktan sonra anladım script olduğunu. Nasıl izliyorsunuz anlamıyorum

Edit: Videonun tamamını izledim. Karakterin bir yetenek dodge'larkenki milisaniyelik geri dönüşlerini fark etmediyseniz yuh! Adam bir noktaya gitmeye çalışıyor ama o hat üzerine yetenek atışı geldiği için script buna izin vermiyor. Bu arkadaş %100 script kullanıyor. Farkeden arkadaşı tebrik ederim ve ayrıca kendi takım arkadaşı olduğu halde bunu paylaştığı için ayrıca mutlu oldum. Adamsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irrelevance -- 27 Haziran 2015; 5:46:20 >
  • scriptten anlamam ama senin dodge attığın thresh q su bence daha script gibi geliyor adamın yaptığı hareketlerden tabiki öyle olmadığını biliyorum ama adam reksai q su dışında pek gözüme batmadı bilemiyorum.
  • Alayını başlayacaksın anın düdükleri

• quote:

Orijinalden alıntı: peroxide

scriptten anlamam ama senin dodge attığın thresh q su bence daha script gibi geliyor adamın yaptığı hareketlerden tabiki öyle olmadığını biliyorum ama adam reksai q su dışında pek gözüme batmadı bilemiyorum.

olm sen bronz 5 falanmısın? bildiğin kendi ekranımı çekmişim video olarak koymuşum. benmi script kullanıyorum? lütfen konumu terk et. saçma yorumlarına ihtiyacım yok.
  • artık zaten kim iyi oynuyorsa script, bana hiç de öyle gelmedi üzgünüm
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.