Şimdi Ara

GTA V'in Yeni İçerik Güncellemesi Temmuz Ayında Gelecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Rockstar Games'in GTA V için getirdiği Ill Gotten Gains DLC serisi ücretsiz olarak oyuna yeni eklemeler sunuyor. İlk DLC'yi ay başında sunan Rockstar, Ill Gotten Gains: Part Two için ilk açıklamaları yaptı.

DLC'nin Temmuz ayı itibariyle çıkacağını açıklayan Rockstar tarafı içerikler ve net tarih hakkında tam bir açıklama yapmadı. Yine de firma, DLC ile beraber oyunun PC sürümüne özel The Lab radyo istasyonunun konsollara da geleceğini belirtiyor. DLC'nin diğer içerikleri önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.

• Hadi bakalım gasino açılsın orada heist yapalım,poker, şans oyunları falan oynayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC versiyonunda hile yapmayan kalmadı banlasınlar artık şu hilecilileri gerçekten bıktırdı

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • yeni heistler gelsin. şimdiki heistleri insan tekrar tekrar oynatsada sıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaq -- 26 Haziran 2015; 21:54:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: WiiSmash

PC versiyonunda hile yapmayan kalmadı banlasınlar artık şu hilecilileri gerçekten bıktırdı

PC deki online oyunculuğun sıkıntısı :(

• Sunucular berbat, içerik gelse ne olur...
  • PC'de herkes hileci değil lüften bilip bilmeden suçlamayalım insanları. Hileciler banlanır zaten.

• quote:

Orjinalden alıntı: stalker(1979)

PC'de herkes hileci değil lüften bilip bilmeden suçlamayalım insanları. Hileciler banlanır zaten.

rockstar ilgilenmiyo işte her girişimde bi hileci herif arabamın rengini değiştiriyo patlatıyo beni havaya uçuruyo. sadece bana denk geliyosa bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: WiiSmash

quote:

Orjinalden alıntı: stalker(1979)

PC'de herkes hileci değil lüften bilip bilmeden suçlamayalım insanları. Hileciler banlanır zaten.

rockstar ilgilenmiyo işte her girişimde bi hileci herif arabamın rengini değiştiriyo patlatıyo beni havaya uçuruyo. sadece bana denk geliyosa bilmiyorum.

Puplic odalara girmek zorunda değilsin.... online "invite only" giriş yap, arkadaşlarını çağır yada tek başına gelen görev ve diğer aktivite davetlerini değerlendir....
  • PC deki online oyunculuğun sıkıntısı denmiş ama biz bu oyunun ps3 zamanında nasıl hack döndüğünü de gördük. Millete milyonlarca dolar para atıldı, pasif modda bile olsa öldürüldü hatta karaktere tecavüz edildi, bu işin en büyük sorumlusu rockstar'dır p2p server yerine dedicated server kullansaydı bu sorunlara daha kolay müdahele edilebilirdi.

• Uzun suredir oyunu destekliyorlar ve destekleyecekler gibi gorunuyor. R* farkida bu olsa gerek.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oynadığım oyunlar içerisindeki en kötü Online deneyimini yaşatan oyunlarda TOP 3 de kendi heist ini oynamak 15 dk bekleme ile başkasının heis ti şanslıysan 10 dk arkadaşımla girdiğimiz heist de (ikimizde aynı ildeyiz) araçla teleport oluyorum araç sağa sola çarpıyor ama aslında çarpmıyor Oyunu aldım öyle duruyor.
    EDİT: ekleme
    He ayrıca unutmadan her oyuna girdiğimde race yapmak zorundayım neden mi ?
    Silahlarım arabaya bindiğimde devredışı oluyor. Saçmalığın daniskası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi durmanow -- 27 Haziran 2015; 13:45:40 >
  • Sevgili arkadaşlar, şu konuyu bir kez daha açıklayayım:

Hack sadece PC'ye özel değildir.

GTA online'ı ele alırsak şu an PC'de kullanılan hack scriptlerinin TAMAMI, zamanında PS3 ve Xbox360 için yapılmış ve pc'ye PORT edilmiştir.
    PC'de hiçbir oyuncunun milyarlarca doları yokken konsollarda neredeyse herkesin glitch ve hacklerden milyarlarca doları vardır.

Sitelerin ismini vermeyeceğim ama bütün hack siteleri ve forumlarında bütün TOP TOPICler eski ve yeni nesil konsollara aittir. GTA'da para lobi'si olarak adlandırılan, para dağıtılan lobiler bile PC'de 2 tane ise Sadece tek bir konsolda 20 tanedir.

Bu oran sadece GTA'da değil her oyunda böyledir. Lütfen biraz araştırıp, konuşun.

Hile ve hurdanın zirvesi KONSOLlardır. Bu bir yorum değil GERÇEKtir. Sadece ARAŞTIRIN:
  • quote:

Orijinalden alıntı: WiiSmash

PC versiyonunda hile yapmayan kalmadı banlasınlar artık şu hilecilileri gerçekten bıktırdı

geçen adamın biri bayağı para dağıttı şaştım yahu ayrıca bi jet çekti jet patlamıyor naparsan yap :D aldım kaçtım daha sonra birde patlamayan tanka rast geldim onuda kaçırdım nasıl yapıyorlar hileyi ben türkçe yamayla girmeye korkuyorum banlancaz diye
  • İçeriği güzel yapsınlar da indirmeye değsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.