Şimdi Ara

garmin etrex 10 cihazında koordinat değerlerini (derece dakika saniye) ondalık derece haline getir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
1.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni bir etrex 10 aldım...aşşağı yukarı cihazı çözdüm...fakat koordinat değerlerini hep derece dakika saniye cinsinden gösteriyor...oysa bana ondalık derece lazım...bulunduğum yerin koordinatlarını ondalık derece olarak görmem gerekiyor...o an için....çevirici proğramı buldum..eve geldiğimde pc den ondalığa çevirebiliyorum ama bana bulunduğum yeri ondalık derece halinde gösterebilmesi önemli...cihazdan bir türlü başaramadım...belkide böyle bir özelliği yok...böyle bir özellik cihaz üstünde varmıdır yokmudur bilmiyorum...varsa nasıl yapıldığını bilenlerden öğrenmek isterim....böyle bir özellik yoksa zaten yapacak bir şey yok...şimdiden teşekkür ederim...

• tetribuki5255 T kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=-XMBDZxeobo
    50. saniyesinde, 20 modeli için var, position format diye geçiyor setup menu kısmında
  • verdiğiniz linki izlicem...etrex onda da mevkii formatı var..açınca bir sürü senecek ve ülke isimleri çıkıyor....bir çoğunu okeyledim ama genede bir değişiklik olmadı...hangisini seçersem seçeyim hiç bir değişiklik olmuyor.bana enteresan geldi...ciihazın kullanım kılavuzundada bu konuya hiç değinilmemiş...her türlü bakıcaz artık...alakanıza çok teşekkür ederim...kolay gelsin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.