Şimdi Ara

NAVİGASYON ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar araba için uygun navigasyon arıyorum da. Max.300-350 liraya kadar önerebileceğiniz bir marka ve model var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forward17 -- 26 Haziran 2015; 0:07:44 >

• Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bu cihazlara okadar para vermenize gerek yok hep si aynı işi görür.Buyrun size 200 tl ye igo primo başarsoft haritalı cihaz.

http://www.hepsiburada.com/goldmaster-nav-557-5-navigasyon-cihazi-p-OTGLDNAV557

Bu da igo8 yazılım başarsoft haritalı 160 tl

http://www.hepsiburada.com/goldmaster-nav-437-4-3-navigasyon-cihazi-p-OTGLDNAV437

• Yalnız küçük bir uyarıda bulunayım.

GM cihazlar iyidir ancak Satış sonrası Teknik Servis konusunu iyice araştırın.

Bakın bir anımı paylaşayım; bir arkadaşım kullanıyor. Düşürme sonucu araş şarjını kırmıştı. Düzce GM Servisini aradık bulduk. Buluş elektronik (yada o zamanlar orasıydı)
    Buluş Elektronik bize bir araç şarjı için 43 Lira fiyat verdi. Almadık doğal olarak. Arkadaşım şimdi cihazını araç teybi USB çıkışından aldığı enerjiyle kullanıyor.

Atasözümüzü unutmayalım; Pahalıdır, vardır bir ....... , ucuzdur vardır bir .....

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 26 Haziran 2015; 10:44:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forward17

Güncel

Şimdi ne alayım diye sorun kesin navitech der arkadaş....

Bu bence üfürme bir yazı ben inanmıyorum şahsen bir araç şarjına 40 küsür tl istenmiş. Neyse ben ce hiç boşuna fazla para vermeyin hocam

Ayrıca ben de bir anımı paylaşayım.

Cihaz araştırırken bir baktım navitech yeni cihaz çıkartmış 600+mhz işlemci hızı vs diyor hemen gittim aldım anaa bir inceleme cihaz 500mhz hız da çalışıyor.

Hatta konusu bile var

http://forum.donanimhaber.com/m_63454838/tm.htm Bu da böyle bir anımdır.

Gm 3 cihzını kullandım servis tarafında Sayın Atalay Yiğit bey var her sorunumda yardımcı oldu ben firmanın servis tarafında sıkıntı yaşayıp foruma yazanı bile görmedim...Bazı cihazlar harita güncellemesi geldiğinde alamadığı halde gm tarafında hiç sıkıntı yaşayana rastlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 26 Haziran 2015; 11:53:33 >

• Arkadaslar hepsiburada.comdan piranha galileo'yu buldum. Sanırım onu alacağım. Bu arada 43 lira nedir ya arac sarji icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forward17 kullanıcısına yanıt
    Piranha için burada yapılan çok sayıda yorum var, Piranha hakkında Sabit bir konu var. Yorumları okuyup değerlendirmenizi salık veriyorum.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forward17

Arkadaslar hepsiburada.comdan piranha galileo'yu buldum. Sanırım onu alacağım. Bu arada 43 lira nedir ya arac sarji icin

Buraya mesaj yazmıştım ama silinmiş. hocam alın piranha cihazlar da iyidir olmadı yazılım modifiye edersiniz ayrıca bu cihazların hepsi de aynı hocam sadece bazı firmalar abartılı fiyat yazıyor.ben şu anda navigasyon cihazı alacak olsam alacağım ekran boyutundaki en ucuz win ce tabanlı cihazı alırım.Gerisini google yardımcı olur zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 28 Haziran 2015; 10:17:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.