Şimdi Ara

Gameloft'un merakla beklenen MMORPG oyunu Siegefall yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Gameloft'un merakla beklenen MMORPG oyunu Siegefall yayında

Gameloft'un bu yıl ses getirecek yapımları arasında gösterdiği MMORPG strateji oyunu Siegefall, mobil platformlar için indirmeye sunuldu.

Oyun diğer oyuncular ile veya onlara karşı verdiğiniz mücadeleyi anlatıyor. Kendi üslerinizi kurarak birlikler geliştirmeye başladıktan sonra kaynak elde etmek için diğer oyunculara saldırmaya başlıyorsunuz. 

Oyunda normal birliklerin yanında kahraman sınıfında daha büyük bir karakteriniz daha oluyor ve yıkıcılığı artırıyor. Ayrıca oyunda elde edeceğiniz kartlarla da çeşitli yetenekler kazanıyorsunuz. Başarılı grafikler ile desteklenen oyun ücretsiz olarak sunuluyor. 

• Merakla beklenen mi?LoL-Z =)
  • Optimizasyon yok, sürekli sunucular çöküyor. Bunlar dışında oyunun mantığı güzel.
  • İndirmeyi düşünüyordum az önce :)
  • mmorpg?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öldü. kullanıcısına yanıt
    http://tr.m.wikipedia.org/wiki/MMORPG

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

http://tr.m.wikipedia.org/wiki/MMORPG

MMORPG'nin ne anlama geldigini biliyorum.
    Bahsettiği oyun MMORPG degil.

• Yorumlar hep olumlu bi indirip deneyek

NOT : denedim grafikler basarili ama cok isiniyo telefon sarj cok yiyor supercell oyunlari gibi telefon soguk olarak oynanmiyo ve cok ayrintili bence bu turde suan en iyisi boom beach

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polnes1 -- 28 Haziran 2015; 14:08:29 >
  • age of empires varken diğerleri ilgimi çekmiyor
  • Merakla beklenen mmorpg diyince heyecanlanım daldım ama yine sıradan bir oyunmuş. Sanki hepsi aynı fabrikadan çıkmış gibiler. Şehir kur kaynak topla sağa sola saldır. Çok sıkıcı heyecansız. Üretim yap 2 saat bekle, artık bıktırdı bu tarz oyunlar.

• Sinsi haydutları, korkunç trolleri ve eli ağır şövalyeleri barındıran uzman birlikler kur.

Ordunu sevk edip savaşta kahramanını doğrudan kontrol et ve düşmanın zayıflıklarından faydalan.

Stratejini geliştirmek için sihirli kartlarda uzmanlaş: Yıkıcı kayalar gönder ve ****ri çağır!

Savaş pahalıdır! Ekonomini korumak için maden, bıçkıevi ve çiftlik gibi birçok yapı inşa et.

Stratejik konumlu savunma kuleleri, patlayıcılar, barikatlar ve duvarlarla krallığını savun.

Dünyanın her yerinden oyuncularla savaşıp kaynak için kalelerini kuşat.

www.microsoft.com/tr-tr/store/games/siegefall/9nblgggztgz7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 6 Nisan 2016; 14:57:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Order and chaos tarzi birsey sanip geldim. Denerim yine bu oyunu. Boyutu da iyiymis.

• savas ıcerısınde orduyu kendın mı yonetıyosun
  • MMORPG olaymış iyiymiş. Order Chaos Online'a devam, boşa geçen iki dakikamı da geri istiyorum bu başlığı açan arkadaştan.
  • hYtımda bu kadar hata veren oyun gormedım her gun ılla ki bır hata cıkarıyor baslamamlar bırakmam bir olacak anlasılan...

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Allah rızası için bırakma

• Oyun düzelmiş arkadaşlar.
    Başlayacaklar arkadaşlar varsa;

Clan: TURK
    Nick: SANCAKBEY
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.