Şimdi Ara

Huawei yılın ilk yarısında 50 milyon akıllı telefon sevkiyatı gerçekleştirdi, P8 Max satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Huawei yılın ilk yarısında 50 milyon akıllı telefon sevkiyatı gerçekleştirdi, P8 Max satışa çıkıyor

Her geçen yıl akıllı telefon pazarındaki varlıklarını biraz daha güçlendiren Çinli üreticiler, satış rakamı açısından da dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Xiaomi'nin ilk altı aylık 35 milyon akıllı telefon satışından sonra Huawei de önemli bir rakama imza attı. 

Firmanın paylaştığı rakamlara göre yılın ilk altı ayında Huawei toplamda 50 milyon akıllı telefon satışı gerçekleştirdi. Geçen yıla göre yüzde 46 artış yaşayan Huawei bu dönemde 9.6 milyar doları kasaya koymayı başardı. 

Geçen yıl Xiaomi ile başabaş giden Huawei, bu yıl satışlarını biraz daha artırmış görünüyor. Ancak Motorola'yı da bünyesinde barındıran Lenovo'yu geçerek üçüncülüğe yükselmesi pek mümkün görünmüyor. 

Huawei ayrıca 6.8 inçlik dev bir ekrana sahip P8 Max modelini de 26 Haziran itibariyle satışa sunacağını duyurdu. Model 610$ civarında bir baaşlangıç fiyat etiketine sahip olacak. 

6.8 inçlik ekranında Full HD çözünürlük sunan cihaz 6.8mm kalınlığında. 4+4 formatında 8 adet Cortex-A53 çekirdeği ve 4 çekirdekli Mali-T624 grafik birimi barındıran Kirin 930 yongasetinden güç alan cihaz 7 katmanlı bir soğutma sistemi kullanıyor. 

Bunun haricinde 4360mAh gücünde batarya, 3GB RAM, 13MP çözünürlüğünde arka kamera, 5MP çözünürlüğünde ön kamera, Android 5.0 işletim sistemi, EMUI 3.1 kullanıcı arayüzü şeklinde diğer özellikler mevcut. 

32GB ve 64GB kapasite seçeneklerine sahip Huawei P8 Max için Dot View tarzında bir kılıf da hazırlanmış. Ülkemize gelip gelmeyeceği henüz belli değil ancak amiral gemi seviyesinden fiyatlandırılacağını tahmin ediyoruz.  

• 50 milyon nedir yahu, helal olsun vallaha

P8 Max'de büyük cihaz sevenler için güzel alternatif olmuş.

• 6.4 inchlik ultradan sonra bu büyüklük olayını iyice abartan bir model olmuş.

• Keşke üç beş de türkiyeye sevketselerdi. Ben bu şirket kadar türkiyeyi sallamayanı az gördüm.

Hayır madem en ufak bir iş yapmayacaksınız o plazalarda niye kira ödüyorsunuz.

Ey huawei bi türk vatandaşı niye senin cihazını alsın, buna mantıklı bi cevap verebilir misin.

Güncelleme yok, servis yok, yeni cihaz yok, sorulan sorulara cevap yok..

Adamlar sırf Galatasaraya sponsor olmak için Türkiyede ofis açmış lan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dogu turkistan'da yasayan 18 uygur turku kardesimiz cin guvenlik gucleri tarafindan oruc tuttuklari icin olduruldu.bu zalim, alcak namussuzlarin mallarini alip kullanmayin.

• şu telefon üreticilerinin alayı 55" inch telefon yapsalarda biz de rahatlasak onlar da rahatlasalar ,
    bu nedir ya!

yenilikçi olamayan firma habire yeni diye ekran boyutundan vuruyor! max mış ,dangalak başka muhendis ya da pazarlama yonetıcısı fırmaya gıdıp buldum ekranı genısletecegız dıye koskoca uretım bandını degıstırıyor.
    sonra bunu dıger fırmalar da takıp edıyor hadı 5 inch anladık 6.8 ne lan ?
    Z3C ve iphone 6 dısında insani boyutlarda telefon kalmadı .

cortex miş !sümsük herifler , 2 sene önceki lumia telefon tüm android telefonlardan daha stabıl daha kullanıslı.
    ios tan da daha ıyı merak etme , git ıos ta dosya transfer et bakalım ne gibi daldan dala zıplayacaksın...

• Cin mallarini almiyorum, aldirimiyorum. Dogu Turkistan'da ki zulmu Ramazan'da arttirarak devam ettiren Cin halk cumhuriyetine kurus yok. Basimizda sahip cikacak hukumet olmadigi icin orda ki kardeslerimiz kaderine terkedilmis durumda.
    Firsatcilik uzerinden devlet eli ile yardim yapilan arab dunyasina neler oldu hep birlikte gorduk!. Dua edelim Turk kardeslarimize.
  • Türkiye sınırları içinde beraber aynı havayı soluyan insanlar birbirini yıllarca katletti alevi,sünni,çerkez,ermeni, ve diğerleri birbirini katletti yıllarca hala da ediyor bunları düşünmeden , yok efendim çinliler türkleri öldürmüş diyorsunuz da onlar hiç bir zaman osmanlı zmanında bile bize ait değildi ki yani hazar denizinin sonrası bize ait değildi hiç bir zaman kısaca kazakistan, özbekistan, türkmenistan bize ait değildi dünyada gördüğünüz her müslümana yardım edecek bir kapasiteye sahip değil ülkemiz keza doğusunda kürdistanı kurma çalışmaları devam ediyor tarihinde ilk kez meclise 80 milletvekili sokmuş bir kürt sorunu var şuan Türkiyenin doğusu işgal edilmiş sayılabilir siz hala türkmenistanın doğusundan bahsediyorsunuz ne kadar kalın kafalı insanlarsınız müslümanlar yıllardır tüm dünya tarafından zulüme mâruz kalıyor nedeni cehalet 57 islam ülkesi var bunların içinde türkiye iran dubai de dahil olsa bile bir çin kadar bile milli gelire sahip değiliz bizim bu insanlardan sıyrılmamız lazım hala kucaklamaya çalışıyorsunuz kuyuda 57 tane ülke var 1 tanesi Türkiye çıkmaya yetecek potansiyele sahip her biri o ipe tutunmak istiyor kendini kurtarmadan o ipe tutunmasına izin verirseniz insanlar sizi de dibe çekerler bu kadar basit ki çekiyorlar suriyeden 2 milyon insanı bağrına bastığını sanıyor aptal ülkem geriye çekiyor ülkeyi sadece daha fazla , önce kendini kurtar sonra o insanlara nasıl kurtulacağını öğret ;yani başka değişle bana balık verme el uzatma nasıl balık tutulacağını öğret sözüyle büyük benzerlikleri var hangi birine el uzatacaksın cülmün ne sen bir çin bile olamamışsın 200 liraya çalışırdı 10 yıl evvel çinliler şuan 1000 lira alıyor çinliler evet asgari ücret ülkemizdeki bizi geçtiler ne yazık ki hemde o nüfus ile japonlar hiroşimaya bomba yedi akıllandı el uzatmaz oldu kendini kurtardı , kore kendini kurtardı çin o nüfusuna rağmen kendini kurtardı nasıl mı ihracat ile.. Ülkemiz vergi koyuyor ki dışarıdan almayalım misal yurt dışında 10 000 liraya 2010 model herhangi bir arabayı alabilirsiniz ama ülkemizde 40000 lira o araç vergisi ile çok daha fazlaya mâl oluyor ülkemizde o kadar zengin iş adamı var ar-ge yaparak yeni ve ucuz araç üretseler yani inciğini cinciğini biliyolar motor ustaları en azından tofaşların onların içindeki tüm parçaları sanayi bölgelerinde imal edebilirsiniz geriye dış görünüşü kalıyor onu da her türlü hakkından geliriz ama yapılmıyor yapsak ve ülkemizde zaten vergi anormal 5 000 liraya sıfır araç üretilebilir dışa bile pazarlanabilir en basitinden 56 islam ülkesinde fabrika kurup ülkemizdeki fiyata yakın tutarsan ve o insanlara iş imkanı da verirsen ne olur ? niye bunu yapamayalım aynı şekilde bu ülkelerle belirli anlaşmalar yaparak çok daha güçlenerek fabrikalar kurarak birlikte 67 kuyudan yavaş yavaş 67 halatı birleştirerek çıkılabilir ve hem bu ülkelerin sömürülmesini engellemiş oluruz hemde avrupayı amerikayı bu koca pastadaki paylarından mahrum bırakabiliriz ama nerdeee.. bu zihniyet sahibi iş adamları milletvekilleri yada başbakan veya cumhurbaşkanı göremedik biz 1000 küsür odalı saray inşa ederler kimse olamasa da içine 100 tane personel atarlar onlarında maaşını vergiler öder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 29 Haziran 2015; 17:49:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gandalf_3466

Cin mallarini almiyorum, aldirimiyorum. Dogu Turkistan'da ki zulmu Ramazan'da arttirarak devam ettiren Cin halk cumhuriyetine kurus yok. Basimizda sahip cikacak hukumet olmadigi icin orda ki kardeslerimiz kaderine terkedilmis durumda.
    Firsatcilik uzerinden devlet eli ile yardim yapilan arab dunyasina neler oldu hep birlikte gorduk!. Dua edelim Turk kardeslarimize.

aynen öyle hocam haklısın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.