Şimdi Ara

DİLENCİLİKTE GLOBAL DEVRİ!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resimdeki sohbet bölümündeki global chatlere dikkat edin saten anlayacaksınız.. nereye gidiioruz??

DİLENCİLİKTE GLOBAL DEVRİ!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinapS -- 9 Eylül 2007; 22:46:18 >

• Event den düşen global chat in Türk işi kullanımı. Global dilencilik.
    Ne bekliyordun ki. Toplumsal içerikli mesaj falan atılmasını mı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kanar_yam

resimdeki sohbet bölümündeki global chatlere dikkat edin saten anlayacaksınız.. nereye gidiioruz??

http://img129.imageshack.us/img129/3834/sro2006113022004452uw1.jpg
    o sinanecan tr denen adamda HIC YUZ YOKH DMEKKI
  • e pes artık dediriyo yani.hadi 5k pilislere alıştıkta 50k da nerden çıktı.global den yazınca 10a mı katlıyo acaba
  • o globale de eventtan gelmiştir belki
  • Yetti bu çingene kılıklılar ya.Oynatmamak lazım şunları.Bilgisayarı yasak etmek lazım.Bu şahsiyeti 5 paralık yaratık gerçektede dileniyor galiba bari TR yazmasalar...
  • Asıl merak ettiğim bu arkadaşların istediklerini alıp alamadıklarıdır.Ama veren çok olmalıki arkadaşlar bunu global üstünden yapma cüretini gösterebiliyorlar.Ayrıca bu karakterlerin çoğu bence oyunda ikinci karakter olarak kullandıkları stall karakterleri galiba.Bu karakter zaten oyunda olmadığı için istediği her türlü hareketi ve lafı yapabiliyorlar.Bu yüzden pek korkuları yok.İçlerinde saklı olan yönlerini bu karakter ile yaşıyor oynadıkları asıl karakter ile iyi bir player görüntüsü dışına çıkmıyorlardır.Asıl karakterleri ile yapan azdır herhalde.
  • çocuk olduğu her halinden belli

• dua edin pilis yazmamış
  • artık adam aşmış ya bide beygirciye falan gelio.. gecen de bitanesi dio ben türküm para ver dio tabi PİLİS de ddio.. işim vardı git işine pis dilenci dedim yemek yemeye gttim o ara ana avrat kaymıstır heralde.. eet olabilir event den düşen gc dir büyük ihtimal:) ama nereye gidioz dşnmek lazım.. sonra tabi globalden >Türklere hakaret ederler ve dalga gecerler.. bunların baslıca sebebi bu bebeler degilmii?
  • ewtt YAWW
  • oda bişemi be dün adam tibette global attı

ADIM ERKAN TANIŞMAK İÇİN BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM MSN ADRESİM asdasd@hotmail.kom EKLEYEN ERKEKLER .........(küfür)
  • quote:

Orjinalden alıntı: NonSensical

oda bişemi be dün adam tibette global attı

ADIM ERKAN TANIŞMAK İÇİN BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM MSN ADRESİM asdasd@hotmail.kom EKLEYEN ERKEKLER .........(küfür)

bu da güzel yurdum insanı

• Birde pls yazmaları yokmu aşağı tabaka olduklarını tam olarak belli ediyorlar.Türkçe özürlüler+dilenciler=Kesin çingenelik var bunlarda....
  • kanaryam ben falcondayım
  • Ben bu gavurların neden turklere noob dedıklerını anladım

Dilenmekten baska bisi yok ya ama azlarının payını vermesını bılırız (Küfür time)
  • quote:

Orjinalden alıntı: emboree

Ben bu gavurların neden turklere noob dedıklerını anladım

Dilenmekten baska bisi yok ya ama azlarının payını vermesını bılırız (Küfür time)

Bunlar kesin TR yi kullanan çingeneler. Birde pls yazmaları delirtiyo resmen
  • auhauha dün janganda pvp yapıodum o herif aga 50k plz aga 100k plz die dileniodu server zate olimpuss event bitti hala zenginizz :)
  • beygirci nedir ya
  • geçen bi global attım protector elixir dangalağın biri bana pm attı aga beni resle pls diye
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.