Şimdi Ara

E3 2015 Özel: No Man's Sky

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En dikkat çeken bağımsız oyunlardan biri olan No Man's Sky'ın E3 2015'teki özel sunumuna girdik. Oyundaki keşfetme dinamiklerini, rpg öğelerini ve diğer detaylarını bu videomuzda ele alıyoruz.

• Geçen seneden beri merakla beklediğim bir yapım kafamızı rahatlatacak özgürlükçü bir yapım geliyor.umarım hayal kırıklığına uğramam.
  • Altından kalkılması zor bir iş. Merakla bekliyorum sonucu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • açıkçası nedense ilgimi hiç çekmiyor bu oyun

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Biraz stres atmalik bisey olacak gibi.. Onun haricinde sandbox random olusucak gezegenler renk tonajlarinin farkliligi haricinde cokta birbirinden degisik dinamiklere sahip olmayacaklardir. Yinede bekliyoruz..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • PVP ve PVE olarak iki tane sunucu çıksa isteyen istediğine girerdi işte.

• Abi bu oyun kac gb olacak? 100-150?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hani açık dünya bir oyunu bitirirsin sonra boş boş gezersin ya. Öyle bir şey işte.

• Valla ben ark gördükten sonra bu bağımsız yapımcılardan her şeyi beklerim :) Onlar 40 kişiydi 120 kişi ise yaparlar :)

• quote:

Orjinalden alıntı: TTumen

Abi bu oyun kac gb olacak? 100-150?

Oyun belli bir modelin rastgele çizilmesiyle oluşuyor. Max 10 GB olur.

• Oynanmaz demiyorum, oynanır. Çok büyük potansiyeli olan bir oyun, ama yapımcılar resmen mahvettiler bu potansiyeli. Ya arkadaşım sen kalk böyle mükemmel, dev gibi bir oyun yap evren yarat, git ona co-op koyma, base building sistemi koyma, gemiyi özelleştirme vs. koyma. Ya en azından 4 kişilik coop koysaydın ya, bu kadar mı zor? Güzelim oyunu boş kabuk olarak bırakmışlar resmen.

Bakın tekrar ediyorum, oynanır, güzel oyun, zaman geçirilir ama bir yere kadar. Belli bir zaman sonra sıkacaktır ve bırakılacaktır. Co-op, Base Building ve gemi özelleştirme tarzı şeyler olsaydı var ya, artık herhalde senelerce oynardım oyunu. Yazık...

• quote:

Orjinalden alıntı: DarkHellBlazer

Oynanmaz demiyorum, oynanır. Çok büyük potansiyeli olan bir oyun, ama yapımcılar resmen mahvettiler bu potansiyeli. Ya arkadaşım sen kalk böyle mükemmel, dev gibi bir oyun yap evren yarat, git ona co-op koyma, base building sistemi koyma, gemiyi özelleştirme vs. koyma. Ya en azından 4 kişilik coop koysaydın ya, bu kadar mı zor? Güzelim oyunu boş kabuk olarak bırakmışlar resmen.

Bakın tekrar ediyorum, oynanır, güzel oyun, zaman geçirilir ama bir yere kadar. Belli bir zaman sonra sıkacaktır ve bırakılacaktır. Co-op, Base Building ve gemi özelleştirme tarzı şeyler olsaydı var ya, artık herhalde senelerce oynardım oyunu. Yazık...

Oyun çıktıktan sonra tutumlarını değiştirebilir. Ama oyun duyurulduğunda zaten yapımcılar bunun sadece keşif amaçlı olduğunu söylemiştiler.

• Kimse dusunmuyo bu baliga gezegene A dedin (mishal) başkasida buldugu gezegene A dedi isimler ayni olabiliyormu olamamasina imkan yok 18 bilkuryon mu ne gezegen varmis (herkez bok falan die gezegen ismi koycak :D )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.