Şimdi Ara

CS GO için mouse önerisi (Sizce hangisi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar. 2 aydır CS GO oynuyorum ilk defa bir oyuna bu kadar sardım diyebilirim. Şu anda logitech m185 marka mouse ile oyun oynuyorum. Bu mouse elime tam oturmuyor bu sebeple oyuncu mouse'u almaya karar verdim. Daha önce hiç oyuncu mouse'u kullanmadım sizce mevcut farem ile arasında çok fark olur mu ? En çok kafama takılan bu aslında bazı arkadaşlarım çok fark ediyor dedi, bir kere de sizlere sorayım dedim.

Şimdi internette toplayabildiğim bilgiler ışığında şu listeyi çıkardım ( Bütçem 100 TL) Bu listeye eklediğim mouseları canlı olarak görmedim o sebeple elime oturur mu oturmaz mı hiç bilmiyorum bu sebeple yardımınıza ihtiyacım var.

LOGITECH G300 ( Fiyat 60 tl)

LOGITECH G302 (Fiyat 120 TL bütçemi biraz aşıyor ama yine de aldım listeye)

Steelseries Kinzu v3 Optik Gamer Mouse (Fiyat 100 TL )

Razer ABYSSUS 2014 (120 TL )

Logitech G9x (120 TL )

EVEREST SGM-X7 (45 TL)

A4 TECH F5 V-TRACK (65 TL )

A4 TECH F4 V-TRACK (65 TL )

A4 Tech X7-XL 760H 3600 Dpi (75 TL )

LOGITECH G400s GAMING MOUSE (90 TL )

ROCCAT Kova Pure Performance (115 TL )

MicroSOFT Mouse 3.0 ( Tam fiyat bulamadım Tr de satılmıyor sanırım )

A4 TECH BLOODY V7 (100 TL )

LOGITECH G400S (90 TL ) g400'ü övmüşler ancak fiyat bilgisine ulaşamadım.

Arkadaşlar bu marka/modelleri tamamen internetten aldım hiç birini kullanmışlığım yok. yeni modeller söylerseniz onları da listeye alırım birkaç gün sonra yeni mouse'u alıyorum. Buradaki yorumlara göre satın alıcam. Şimdiden teşekkürler

• o mouse eline otuyorsa elin küçük bu yüzden sana kinzu önenirirm g300 olsun a4tech olsun bunlar hikaye malzeme kalitesi düşük ama g300s olsun g402 olsun bunlar yeni versiyon alınabilir derim. ve ayrıca g9x 120 lira yazmışsın şuan için piyasadan kalktı eğer varsa sıfır olarak 120liraya 4 tane alırım
  • Ben evga torq x5 tercih ettim uzun araştırmadan sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim sana şukadarını söyliyeyim logitech g9x i al keyfine bak çok güzel bir mousedur verdiğin parayı hak ediyor gerçekten eğer onu almam da dersen g300s al ama alabiliyorsan g9x al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam muhtemelen eski satis fiyatidir.

• modifix06 kullanıcısına yanıt
    Fiyati nedir hocam ?

• g9x ın üretimi sona erdi ve satışı şuan için türkiyede yok yurtdışında var bi kaç sitede ve deli para istiyorlar 120$ gibi.
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Amazondan sipariş ettim bana 150 lira gibi bi civara geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kinzu iyidir

Bütçeni arttırabilirsen rival almanı öneririm.Ama eline uyup uymaması önemli tutuş şeklin vs bunlara dikkat etmeye bak
  • hocam biraz araştırıp satın alıcam bu sebeple
  • G400s güzel mouse cs go için sensörü gayet iyi.
  • NizamaAdanmisRuh kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • A4-TECH X7 XL-750BH LAZER OYUNCU MOUSE kullanıyorum çok memnunum. 60 tl fiyatı
  • Yeni öneriler bekleniyor
  • SuqaL kullanıcısına yanıt
    ustam steelseries Rival ciddi öneriyorum. Ele oturma konusunu bilmem ama bi bak derim. Cidden sağlam bir mouse
  • evet ben de rival'i kullanıyorum çok iyi fakat butceni aşabilir biraz. eger elin kucuk/medium boyutundaysa kinzu iyi gider gibi.
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    kullandığım mause

amazon dan almıştım..
     CS GO için mouse önerisi (Sizce hangisi)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.