Şimdi Ara

Kıza Açılmayı Göze Alamıyorum [AÇILDIM]{EDİT2:HER ŞEY BİTTİ}[KIZ TEKRAR AYRILDI]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
10
Favori
6.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer reddederse hayatımın şuanda en büyük parçasını kaybedicem ve yaşadığımız, yaşayacağımız onlarca yüzlerce şey silinecek. 8 aydır tanıyorum birbirimizin en iyi arkadaşıyız şu an onu düşünüp müzik dinleyip ağlamaklı haldeyim çünkü ona aşığım fakat kaybetmek de istemiyorum.

açıldım edit: Akşam 9 15 te buluştuk çardağa gittik o birasını aldı ben de redbullumu sigara içip müzik dinledik ardından how i met your mother izledik sonra saat 00:00 da tekrar müzik falan dinlerken buna döndüm ve dedim ki sana söylemek istediğim bir şey var bir süredir sana olan duygularım arkadaşlıktan da öte. Hayatımın çok büyük bir parçası oldun. Ben bunu bozmak istemiyorum arkadaş olarak bakıyorum dedi. Ne zamandır diye sordu. Erhanı da bundan dolayı mı kıskandın dedi. Annemin tek güvendiği kişi de sensin şu gün ondan dolayı senle çıkabilmiştim vs dedi. Ben de güvenini boşa çıkardım desene dedim. Ne alaka çok iyi birisin ondan dedi. Ben konuyu uzatmadım söyliceğimi söyleyip çekildim o da uzatmadı. Açılmama rağmen ilerde şunu şunu da yaparız vs gibi laflar etti. Sonra havuzun yanına gittik birbirimizi ıslattık havuza girmiş kadar olduk eğlendik ardından buna araba öğrettim. Gecenin sonuda da 1 45 te sımsıkı sarıldık falan öyle ayrıldık ve bana çok iyiydi ya of falan diye mesaj attı. ben ise çok ilginç bi gece geçirdim. Hem reddedildim hem de kızı kaybetmedim diye düşünüyorum ona mutlu oldum ve çok eğlenceli bi saat geçirdik sonunda. resmen garipliği yaşıyoruz. kafam allak bullak.

hım dışardan baktığımda ise kız beni parmağında oynatıyor gibi görünüyorum

Çarşamba günü yalovaya gidicek 8 günlüğüne. Belki orada bol bol düşünür. Aynı zamanda teklifimin üzerine direk ben bunu bozmak istemiyorum demesi bu konuyu daha önce düşündüğünü gösteriyor gibime geldi.

@Snitra
    @Treyarch

her şey bitti edit : 2 sene önce ayrıldığı yalovalı sevgilisi vardı. Bunun yalovaya geldiğini öğrenmiş. ve kızla aramızda şöyle konuşma geçti

K: Ya ben ne dicem
    B: Ne dicen
    K: Belki dememem lazım ama dicem
    K: Bugün batuhan geldi yanımıza mugladan
    K: Özür diledi işte o olaydan anlattım mi hatırlamıyorum sevgili bana küfür etmişti ben yazdığımda hahahah
    K: Neyse
    K: Barıştık
    B:Anlatmadın
    B: Nasıl yani
    K: Neye nası yani dedin
    B: Barıştık a dedim
    K: Yani yine birlikteyiz
    K: Galiba
    B: Okay
    K: Ve inanamıyorum hep takıldığı yer durakmis varya taksimde
    K: Ya olay şu
    B: Selin
    B: Duymak istemiyorum açkcası
    K: Tamam anlatmıyorum
    K:Okey
    B: Bi süre de yazma bana okay
    K:Sende bidaha zahmet etme ozaman böyle bişey diyosan öyle bi süre falan
    B: Ben öyle bişey mi dedim
    K: Bi süre bana yazma Okay ne tamam biraz zaman geçsin canın istediğinde yazarım şuan konuşmak istemiyorum cidden iyi geceler
    B: Aynen o demek

Kız resmen benim duygularımı hiçe saydı ve şu saate kadar eskisi gibi konuşuyoduk 8 ay yaşadığımız her şeyi hiçe saydı ve resmen saygısızlık yapıp bir de o çocuğu anlatıyo banane. Ben ona 3 gün önce açılmışım bana nelerle dönüyo. Bir daha asla ama asla özür falan dilemedikçe yazmam. 2 saat hıçkıra hıçkıra ağladım bana yaşattığı bu üzüntü ve siniri asla telafi edemez. çocuk da şehir dışında. ben kızla aynı sınıftayım çok pişman olcak çok.

8 ay boyunca benimle sevgili gibi takıldı yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi açıldım ona rağmen yine eskisi gibiydik duygularımla oynadı resmen ve beni ne sanıyo acaba bir de çocuğu anlatmaya kalktı küfredicektim de zor tuttum kendimi.

Şuraya yaşadıklarımızı yazsam zaten sevgiliymişsiniz dersiniz.

Hala kafam almıyor ya bir insan 8 ay boyunca her derste tenefüste çıkışta beraber olduğu her gün ama her gün mesajlaştığı beraber paten sürdüğü hatta sabahın 9 undan akşamın 9 una kadar gezdiği evine çağırıp film izlediği kahve içtiği annesiyle tanıştırdığı kalpli kalp öpücüklü mesajlar attığı kıskanıp ağladığı araba kullanmayı öğrendiği her akşam görüşelim dediği akşamın 9 undan gece 2 ye kadar birlikte olup dizi izlediği müzik dinlediği el ele buz pateni kaydığı 1 hafta boyunca okul çıkışında beş saat beraber minderlerde omuz omuza yatıp sigara içip müzik dinlediği arabada beraber şarkı söylediği zor anlarında destek olduğu neşelendirmeye çalıştığı gecenin 2 sinde delilik yapıp havuza girmiş kadar olduğu bir insanı bırakıp da nasıl 3 gün içinde exine geri döner ALLAH AŞKINA BÖYLE BİR ARKADAŞLIK OLUR MU ŞURAYA BAK YA

Edit:Bugün ortak arkadaşımızı arayıp durumu anlatmış ve ben onun hoşlandığını anlamıştım belli ediyodum istemediğimi tarzı şeyler demiş ama o da senenin ortasındaydı ve kankaydık ikimiz de birisiyle konuşmuştuk falan. Çocuktan da ayrılmış yarın istanbula dönücek yazmamaya kararlıyım kendini boşlukta hissedip kıymetimi anlayıp acı çekmesi için. Fakat sinirim de geçtikçe acaba direk ilişkimi bitirirsem 8 aylık arkadaşlık ilişkimize ihanet etmiş olmaz mıyım diye düşünmeye başladım çünkü ilişkimiz sadece benim onunla sevgili olma isteğim üzerine kurulu değildi.

Edit 22.07.2015

Konuştuk whatsapptan uzun uzun yazdık her şeyi söyledik içimizdeki ben de dedim işte saygısızlık ve dengesizlik yaptın ne sandın beni gurursuzun teki mi falan. Şimdi konuşmanın üstünden 14 gün falan geçti bir kelime etmedik. Bugün de onun da kankaları olan iki arkadaşımla görüştüm sonra çıkma amacıyla yeni tanıştığı çocukla ilk kez dışarı çıkmış yanımızdan geçti sonra geldi selam verdi sarıldık öpüştük falan da pek yüzüne bakmadım zaten napıyosun dedi takılıyoruz napalım dedim. Çocuk da tipsizin tekiydi zaten. Tabi insan bi garip oluyor favori mekanınızda kızı süslenmiş püslenmiş halde bi çocukla görünce.

Ama iyiyim ya onla başladığım pateni baya ilerlettim bi aydır her gece kayıyorum onun dışında bi de avrupa turu yapıcam az görsün onsuz da harika yaşadığımı. Tek üzüldüğüm nokta harika ötesi vakit geçirdiğim arkadaşımı kaybettim o.

Konuşmamızın sonucu da şu oldu

Benimle normal bile konuşamıyormuş o gözle baktığım için
    Arkadaşlığımız benim sevgili olma menfaatim üstüne kurulu değildi bunu biliyor.

Batuhandan ayrılıp hemen başka çocukla tanışıp o amaçla görüşmesi de ayrı bi olay zaten. İyice gözümden düştü. He bundan sonra yazar mıyım tabi ki hayır 2 haftadır yazmıyorum gayet iyi hissediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRunner -- 22 Temmuz 2015; 2:58:58 >

• benzer durumdaydım sorun olmuyo alışıyosun hatta pek takmayan bi yapın varsa 1-2 hafta baya yakın arkadaşını kaybetmenin şokunu yaşarsın o kadar fazlası olmaz
    bi ihtimal varsa dene
    yapmadığın bi şey için pişman olmaktansa her zaman yaptıkların yüzünden pişman ol
  • Birdaha mı gelecez dünyaya be kardeşim.

Açıl kurtul.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundan 10 yıl sonra yaptıkların değil yapmadıkların yüzünden pişman olacaksın

• Benim gibi alıştıra alıştıra söylemede çok iyi olsaydın hiç sorun yaşamazdın.Alıştıra alıştıra söyleyeceksin kardeş , alıştıra alıştıra

• Hergün ölmektense 1 gün ölmeyi yeğle aç kurtul.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnan azıcık bile umut var ise o seni yer bitirir
  • Bacaga al

• aynı durumda sayılırız kardeşim ama gururum yüzümden bir şey söyleyemiyorum ondan da emin değilim ayrıca dün sen kendini beğenmiş uyuzun tekisin dedi :)
  • Sonucunu bilmediğim birseyi takmaktansa açıl ne olursa olsun ondan sonra takman gerekiyorsa takarsin.

Belki de mutlu olursun :)))

• Güncel
  • Acil kurtul ya bak reddetcek ama su var en azindan o kizda takili kalmayacaksin.Kizlara karsi sinirlenip diger kizlari elde etmeye caliscaksin ve belki de etceksin.Bana aynisi oldu 6 aydir bambaska bi insanim kiz konusunda kiza acildigimdan beri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göze açılmayı kıza al

• Zor durum.
    Ama sen ona arkadaş gözüyle bakmayınca arkadaşlığınızın bir anlamı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: FreeRunner

Güncel

Dostum basit cümleler kurma, etkileyici kelimeler seç. O anda aklına tabii çok fazla şey gelmez o yüzden kısa bi cümle olsun bu kuracağın cümle Mesela @MonacoDoom hocamın mesajından ilham alaraktan;

Sana açılmayı aylardır düşünüyorum ama bir türlü o cesareti bulamadım ve sonunda hergün ölmektense, bir gün ölmeyi tercih ederim dedim ve şu an sana olan aşkımı avucuna koyuyorum (bu sırada sadece bir elini tut sağ ya da sol farketmez), eğer sende bu aşka karşılıksız değilsen elimi tut ve aşkıma sahip çık.
  • Farkında mısın açılmazsanda hayatının en buyuk parçasını kaybediceksin. Denersen 1 denemezsen hiç şansın olmaz.

• Açılma, salla, sonra pişman olursun, reddedilmek değil olay,bu işler boş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim gibi yapma ileride yapmadığın şey yüzünden içinde ukte kalmasın çok kötü bir durum söyle gitsin söylememek arafta kalmak gibidir fena koyar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byabancı

quote:

Orijinalden alıntı: FreeRunner

Güncel

Dostum basit cümleler kurma, etkileyici kelimeler seç. O anda aklına tabii çok fazla şey gelmez o yüzden kısa bi cümle olsun bu kuracağın cümle Mesela @MonacoDoom hocamın mesajından ilham alaraktan;

Sana açılmayı aylardır düşünüyorum ama bir türlü o cesareti bulamadım ve sonunda hergün ölmektense, bir gün ölmeyi tercih ederim dedim ve şu an sana olan aşkımı avucuna koyuyorum (bu sırada sadece bir elini tut sağ ya da sol farketmez), eğer sende bu aşka karşılıksız değilsen elimi tut ve aşkıma sahip çık.

Hocam kendisi pek romantik bir insan değil ben ona rağmen biraz romantik olmayı düşünüyordum fakat bu kadarının yapamam. Açıklayıcı cümleler kurmayı düşünüyorum aslında. Önce ilişkimizi överim onun hayatımı nasıl etkilediğini sonra da onu sevdiğimi söylerim elini tutup gözlerinin içine bakarak.

Onunla vakit geçirmekten yalnızca yanında olmaktan bile ne kadar mutlu olduğumu onun yanında hiç olmadığım kadar doğal olduğumu bana yaşama sevinci verdiğini söylerim romantikliğe pek gelmediği için bu tarz şeylerden etkilenmesi daha ihtimalli bence.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.