Şimdi Ara

acil yardim eder misiniz arkadaslar ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar benim tabletime 2 adet virus bulasti.tabletim,samsung galaxy note 10.1 n8005.bu viruslerin ismi:"monkey test" ve "time service"(time service virus adi sistem dosyasi degildir.)gorunuse gore bu virusler turklere pek bulasmamis sans iste :) internete yazinca yabanci siteler cikiyor.ingilizce siteler bunlar.eger bunlari bilen varsa acil yardim edebilir mi.tabletim rootlu degildir.ve bu uygulamalari ne kadar kaldirsam da yine sisteme bulastigindan kendisi bu virusleri kuruyor.reklam gibi bir viruse benziyorlar.malvare tipindeler sanirim.malvare bytes adli bir virus programi ile temizliyorum ama yine kendini kuruyor bu virusler.once Allah'a sonra size sigindim :D cok acil yardim. Tesekkurler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayni sorunla bende karşı karşıya kaldim. Çözüm bulabildiniz mi? Yabancı bir sitede rom atilmasi ile bir çözüm onermisler ama o da çok zorlu ve ugratirici bir iş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En sağlamı garanti Android rom veya root garanti kapsamından çıkarıyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KuzeyUnutmaz -- 25 Temmuz 2015; 1:36:58 >
  • Telefonun garantisi bitti zaten o konuda sıkıntı yok. Rom nasıl atılır. Ses acma+home+tus kilidi ile acip format atmaya calistigimda custom os can cause critical problems diye bir ekran geliyor. Download yada restart phone dye soru soruyor. Telefonu nasil eski haline getirecegimi çözemedim yardım ederseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elniko E kullanıcısına yanıt
    hocam mrb. benim samsung tablette aynı sorun var..siz sorunu çözebildiniz mi? çözdüyseniz nasıl çözdünüz?
  • güncel romu kurdum çözüldü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.