Şimdi Ara

SanDisk Extreme 64GB Usb Bellek 99 Lira Hızlıal (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
3
Favori
3.800
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun yerine ultra fit aldım ben. Biraz daha yavaş ama en azından küçücük. laptopa takınca gözükmüyor bile.

64GB 75 lira

SanDisk Extreme 64GB Usb Bellek 99 Lira Hızlıal

http://www.hizlial.com/sandisk-ultra-fit-64gb-usb-bellek-sdcz43-064g-g46-usb-30/10404127?pid=10421517

• quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Bunun yerine ultra fit aldım ben. Biraz daha yavaş ama en azından küçücük. laptopa takınca gözükmüyor bile.

64GB 75 lira

http://www.hizlial.com/sandisk-ultra-fit-64gb-usb-bellek-sdcz43-064g-g46-usb-30/10404127?pid=10421517

Onun yerine dual alsaydiniz. Bende ikisi de var var, dual in okuma ve yazma hizi daha iyi hem de cep telefonu ve tablete direk baglaniyor. Fiyati da baya iyimis.

http://www.hizlial.com/sandisk-ultra-android-dual-64gb-usb-bellek-sddd2-064g-g46-usb-30/10652277

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Aslında ileriye dönük bir yatırım olabilirdi 32GB'den sonra ama insan almışken 128'lik almak istiyor. Malum, birçok oyun 30GB'nin üzerinde dosya boyutuna sahip artık yedeklendiğinde. İki oyun sığmadıktan sonra çok anlamı kalmıyor benim için ama indirimlerle falan çok iyi fiyat yine de.

aynen 128 lik lazim. kampanyada olmuyor adam gibi. mesela bu flasha gta 5 atilmiyor

• Cihaz elime ulaştı. Bir adet test yaptım usb 3.0 ile. Buyrun.

• Buda benim Ultra Fit 64GB ın Test sonuçları.

Ben özellikle ultra fit aldım. Çünkü MAC için ekstra depolama olarak kullanıcam. Ufak hiç gözükmüyor sanki pc ile bir bütün gibi :)
  • Usb piyasası elindeki malları tüketiyor gibi geliyor bana. Fiyatlar birden çok düştü. Adamlar işin sırrını buldular heralde usblerde 400mb okuma 250mb yazmaları görüyoruz artık. Neysede güzel şeyler bunlar hopi kampanyası ile 32liği 55e aldım, buna kısmet olaydı iyiydi ;)

• İndirimle daha ucuza alma imkanımız varmı ona göre alayım

• Amazon'dan kara cuma'da 50 küsür TL'ye almıştım. Uçak gibi bellek. 200 civarı okuma ve yazması var.
  • Finansbank nuvo vs ile 60 tl civarına geliyor sanırım, ev flash dolu. Şeytan dürtüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AS SSD Benchmark Sonucu
     SanDisk Extreme 64GB Usb Bellek 99 Lira Hızlıal SanDisk Extreme 64GB Usb Bellek 99 Lira Hızlıal

• ATTO Benchmark Sonucu
     SanDisk Extreme 64GB Usb Bellek 99 Lira Hızlıal SanDisk Extreme 64GB Usb Bellek 99 Lira Hızlıal

• benim üründe geldi ama arkadaşlar ürün ciddi bir şekilde ısınıyor. h2test programıyla test ederken 3 kez test işlemini bitirmeden flaş kitlendi ve pcden aygıt kayboldu. çıkarıp takınca görüyor böyle olunca.

aynı durumla karşılaşan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotmail_hotmail

benim üründe geldi ama arkadaşlar ürün ciddi bir şekilde ısınıyor. h2test programıyla test ederken 3 kez test işlemini bitirmeden flaş kitlendi ve pcden aygıt kayboldu. çıkarıp takınca görüyor böyle olunca.

aynı durumla karşılaşan var mı ?

O program bildiğin içini full dolduruyor flaş diskin. Isınması normal.Ben de denedim şimdi ısındı ama testi bitirdi.

Warning: Only 59744 of 59836 MByte tested.
    Test finished without errors.
    You can now delete the test files *.h2w or verify them again.
    Writing speed: 167 MByte/s
    Reading speed: 176 MByte/s
    H2testw v1.4
  • 160 tl olmus fiyati

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    normal seviyede ısınma var , tutuşmak var arkadaşım. aynı serinin 16 ve 32 GB lığı da var onlar nerdeyse ısınmıyor. bu üründe bazen yükleme yaparken ışığı sönüyor ve pcden erişilemiyor.. h2testw programı yaklaşık 10 denemenin 1 tanesinde tamamladı ama el değmeyecek kadar ısınmıştı.

veri yüklerken böyle bişey olası, aygıta erişilememesi, kabul edilemez birşeydir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crowler -- 27 Haziran 2015; 16:53:36 >
  • MentosKola M kullanıcısına yanıt
    hepsiburada 148 tlye indirmiş

Not: şimdi de 139 a inmiş
  • Ürünü kapasitesi kadar veri kopyalarken sıkıntı yoksa gerisi önemli değil, sonuçta benc için yapılmış bir ürün değil...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    o sizin fikriniz @led zeppelin. benchmark ı geçemeyen bir ürüne ( ki 64 GB lık dev bir kapasite) ben verilerimi güvenip atamam. çünkü bunda depolayacağım bilgiler çok önemli ve gizlilik içerecek benim için.

firmayla görüştüm pazartesi göndermemi istediler. bakalım nolacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotmail_hotmail

normal seviyede ısınma var , tutuşmak var arkadaşım. aynı serinin 16 ve 32 GB lığı da var onlar nerdeyse ısınmıyor. bu üründe bazen yükleme yaparken ışığı sönüyor ve pcden erişilemiyor.. h2testw programı yaklaşık 10 denemenin 1 tanesinde tamamladı ama el değmeyecek kadar ısınmıştı.

veri yüklerken böyle bişey olası, aygıta erişilememesi, kabul edilemez birşeydir.

Eğer bu dediklerinin hepsi varsa o zaman o cihaz bozuk demektir. Geri göndermeyi deneyin.
  • sandisk ultra 32gb vardı sürgülü siyah olan. samsung tv time shifting için taktıktan 3 ay sonra bozuldu kitlendi yazmaz oldu, değiştiler garantiden. şimdi 3 4 aydır ht1050 uyduda aynı işi yapıyor ve epey ısınıyor. yazmada düşmeler var belli sektörlerde belli, görüntü bozuluyor bazen ama halen bozulmadı. extreme daha iyidir tabii. fiyatlar uçmuş bu arada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.