Şimdi Ara

2015 MTV (2.Taksit) Kampanyaları - Tüm Bankalar (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
30
Favori
30.522
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nuvo ile ödemeyi nasıl yapıyoruz ? muhabbeti geçmiş ama genelde şu klima gazıyla alakalı genelde hep konuşmalar.
  • yapı kredi kampayasında sonax uygulaması ve euromaster klima dolum uygulaması ayrı ayrı işlemlermidir yada önce sonax uygulamasını yaptırıp daha sonra euromasterden 11 nokta kontrolü ve gaz dolumu yaptırabiliyormuyuz
  • Gün geçtikce kampanyalarında pek manası kalmadı.

Bi kaç yıl evvel , daha iyi kampanyalar vardı .
  • Bu euro master klima dolumu yaptirabilen var mi ?
    Kocaelinde nereyi arasam anlaşma henüz yapilmadi diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunta_16

yapı kredi kampayasında sonax uygulaması ve euromaster klima dolum uygulaması ayrı ayrı işlemlermidir yada önce sonax uygulamasını yaptırıp daha sonra euromasterden 11 nokta kontrolü ve gaz dolumu yaptırabiliyormuyuz

sonax a kampanya varmış aldım geldim dediğinde iyi hizmet vermiyor, bizzat yaşadım sıradan iş, parayla yaptırdığında aynı paketi anca yapıyorlar
  • Sanırım doğru düzgün kampanya yok. Bu gün ödeyelim ...
  • vakıfbank world sonax kampanyasına katılsa gerçekten iyi olurdu.başkasının kodu ile yaptırma şansımız var mı aceba?
  • Ziraat kartım ile 5 taksite bölerek ödemek istiyorum. Fakat mtv sitesine girip ödemek istediğimde taksitlendirme seçeneğini göremiyorum. Direkt tamamını çekiyor. Bu taksitlendirmeyi nasıl gerçekleştirebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taylesoff

Ziraat kartım ile 5 taksite bölerek ödemek istiyorum. Fakat mtv sitesine girip ödemek istediğimde taksitlendirme seçeneğini göremiyorum. Direkt tamamını çekiyor. Bu taksitlendirmeyi nasıl gerçekleştirebilirim ?

sonradan bölüyor takside. Siz tek çekimmiş gibi ödeyin.
  • merhaba
    istanbulda euromaster gaz doldurabılen varmı nereyı arasam gaz yok diyor
    yapı kredi kampanyası çöp

KANMAYIN KANDIRILMAYIN...
  • quote:

Orijinalden alıntı: köftepiyaz

yapı krediyle ödedikten sonra bugün euromastere gittim, 11 nokta kontrolü dedikleri şeyi yaptılar, 1-2 şey satmaya çalıştılar ama almadım, 49 tl karşılığı klima gazı doldurttum, şimdi arabanın içi buz kesiyor, hizmet güzel tavsiye edilir...

Hocam plakayı kontrol ettiler mi borvu ödenenden farklı bir araca uygulayabiliyor muyuz indirimi?

• Mtv taksit sayilari ile ilgili faydaki bir yazi

http://www.kucukpara.com/gundem/2015-motorlu-tasitlar-vergisi-mtv-oderken-en-cok-taksiti-hangi-banka-yapiyor/

• beyler Teb Total ile ödeyen var mı? 6 taksit oldu mu?

• ÇayLaK KRaL Ç kullanıcısına yanıt
    Odeme dekontunu aldılar, plaka kontrol ettiler mi bilmiyorum

• engin5308 E kullanıcısına yanıt
    Ben Bahçelievler Yenibosna da gaz doldurttu ama 15-20 gün oldu

• Geçen sefer(ocak ayı bandrol bedeli için) şubat ayı içinde babamın aracının vergisini ödemiştim. Yine taksit yapmıştı. Kartın hesap kesimi 2 ağustos acaba beklesem bu sefer de taksitten yararlandırır mı ki? Kartım ykb world. Hiç değilse bi kampanya çıkar belki birleşir ya da 1 ay daha ötelemiş olurum. Çünkü bu vergi işini tamamen gereksiz boşa masraf ve bildiğin gaspa uğratmış hissettiriyor beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

beyler Teb Total ile ödeyen var mı? 6 taksit oldu mu?

Onceden kampanya sms i atmaniz lazim

• 2 tane ykb
    1 tane cepteteble ödedım mtv.
    hayırlı olsun dıyelım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar parafly ile ödendiğinde puan veriyor mu? bu ay kullanamamıştım parafgünümü kullanayım diyorum.
  • arkadaşlar yumurta kapıya dayandı..yokmu son dakika kampanyası falan...
    halk bankası paraf günün değiştirerek paraf kazanan varmı acaba..
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.