Şimdi Ara

2015 MTV (2.Taksit) Kampanyaları - Tüm Bankalar (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
30
Favori
30.522
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  2015 MTV (2.Taksit) Kampanyaları - Tüm Bankalar

http://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/motorlu-tasitlar-vergisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2 arabanın vergisini ödesek iş bankası PO kampanyası oluyor mu? (Ayrı ayrı 450 TL olmuyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

İş bankası 450 TL demiş ama kusura bakmasınlar da ben son model hacimli motorlu araca binmiyorum.

hocam türkiye'de yaşıyoruz. 450 tl yine azmış.son modeli geçtim 2011 model 1.6 lt 90 beygir partner tepee'ye 472 tl ödedim ocak'ta. bu ay bi tane daha kesecekler aynısından. neyse 2016'da bi alt dilime düşüyoruz nihayet.

ödemeyi cepteteb ile yaparım. 6 taksit en iyisi bence. kampanyalar tırt genelde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üniversiteb 6 taksit akar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cepteteb kredi kartım onaylanmış kuryeye vermişler gelir gelmez hemen mtvyi ödeyeyim 6 taksit
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

Ödemenin alınacağı kredi kartını seçiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenizi TEB Kredi Kartınız ile 3 taksitte yapmak için ödemeyi tamamlamadan önce sisteme kayıtlı cep telefonunuzdan 4616'ya MTV yazarak kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

yazıyor internet bankacılığında 3 mü 6 mı şimdi?

6 taksit. Geçen senenin yazısı hala duruyor. TEB disiplinsiz bir banka başı boş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Benim cebe Garanti'den 10 dakika önce mesaj geldi.
    MTV ödemesini internet veya cep şubeden yap, 3 taksit ve Digitürk Play Süper Lig Taraftar paketi 199 TL alma fırsatı şeklinde .

Bu paket neyi içeriyor hocam bana da gelmiş. Kendi sitesine girdim bir şey bulanadım

• anadolu taraftar paketimi yoksa Normal taraftar paketimi şekilde mi Hiç bilgi yok
    edit normal kalite ise zaten 219 tl imiş ve sadece LG smart tv ile Kullanılıyor Vestel mestel beko da yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faya85 -- 10 Temmuz 2015; 2:48:03 >
  • serghat kullanıcısına yanıt
    İlk mesaja bak, ayrıntılar eklenmiş yazıyor hocam.
  • Yapı Kredi Gaz dolum fırsatından faydalanmayacak varsa bana lazım, çok makbule geçer.
  • tebden sms gelmiş 30 temmuza kadar taksitli alışverişlerde %5 max. 30 TL
    mtv ye taksit yapıyor teb. mtv ödemesi bu durumda bonus kazandırır mı?
    yoksa teb tek seferde çekip, sonradan mı takside bölüyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi publicengineer -- 11 Temmuz 2015; 0:27:34 >
  • yapı krediyle ödedikten sonra bugün euromastere gittim, 11 nokta kontrolü dedikleri şeyi yaptılar, 1-2 şey satmaya çalıştılar ama almadım, 49 tl karşılığı klima gazı doldurttum, şimdi arabanın içi buz kesiyor, hizmet güzel tavsiye edilir...
  • Cepteteb den bomba bekliyordum.

6 taksit geldi. Helal be :)

• mericx M kullanıcısına yanıt
    Başka 6 taksit yok mu?

Ay sonuna kadar değişme olur mu?acaba
  • Dandik dandik kampanyalar. Yap 300 TL ve üzeri 6 taksit. Yeter...

• köftepiyaz kullanıcısına yanıt
    Klima gazini yeniletmek cok farkettiriyor gercekten ,ister kampanyayla ister bagimsiz, o isi yapmayinca arabanin klimasi yokmus gibi oluyor ,bu surec de yavas yavas olustugu icin fazla algilanamiyor

Dolduranlarin hepsi o yuzden bu senin yorumu yapiyor
  • halkbank paraftan var mı bişiler?
  • Taksştın nesı kampanya ki? 6 taksıte sevınmeyı anlayamadım. Odenecek para aynı. Gec odeyınce cepte sıcak mı tutuyor?

• yapı kredi ile ödeyip de klima kampanyasından faydalanmayacak varsa lütfen mesaj atsın, bana çok lazım şu anda.
  • Onurair %30 indirim kodu paraftan geldi ihtiyaci olan varsa gonderebilirm

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.